Dovlecei de septembrie-octombrie 2009 *69*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Citat:
citat din mesajul lui monica_dicut


Vai ralukule la ce-ti sta tie intea

ultui de capitol. So: Let's party

==
=====

Monica de Minune Dragos Alexandru(26.08.2009)
Povestea noastra
Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce",
trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte
Ingerasul Andrei




Vai ce m-a distrat ordinea in care le-ai pus!!



www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, Cea mai Fercitå de Bruce Nicholas (14.08.2009)

Bruce, minunea noastrå

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MangaGirl spune:

ati fost de coma azi...nici nu stiu cu ce sa incep, ca toate sunt neamiapomenite.

luci incep cu tine draga mea, ca mi-a facut Davidosu ziua. Doamne, cat am ras. tu nu te dezici, esti o haioasa ca intotdeauna, dar break dance-ul piciului m-a dat pe spate. zau...cata dexteritate, cata gratie. sa-l pup io de albastros.

mada nu-ti mai zic sa ai grija, ca ti-au zis fetele destul si nu are rost sa bat apa in piua. dar...FELICITARI PENTRU SURIOARA! cred ca ce veselie e la voi. cat depsre partener, al meu face din categoria socati la aflarea vestii. se da pe brazda. iar dupa ce o sa-l tina in brate, o sa-i spuna mereu cat il iubeste si cum i-a furat inima.

uka ai fost totala cu guma si cu mailul pe care il vei trimite la mothercare. esti haioasa rau la nervi.

selen sa stii ca balerina imi lipsea. va rog frumos nu va ganditi ca va merge si cu mileuri ca nu-s pretena cu apretul si feru' de calcat...asa ca am zis, am zis. vezi balerina sa aiba volanase multe.

cristina am vazut ca techilita isi exprima admiratia pentru cele craturi mitice de lemn. eu ii cedez locul, daca ii plac asa mult. dk nu, ada-le incoace ca le maritim pe ebay, mancati-as. asta suna bine in capu' meu. nu stiu cum suna la voi acolo fara intonatia de rigoare.

techila claucia iti zicea de bine acolo. romantic rau sinistrati asa, cu alb imprejur. bine ca aveti ceva de-ale gurii.

dana si andre si cele 2 fete cucuiete ce mi-a plactu de voi cu wrap-ul la purtator prin Cluj. bravo voua si va pupam cu drag. suntem sigure si stim bine ca toate patru sunteti fenomenale.

iuliko bufet thailandez suedez zici? yummy for my tummy, cum zik pe aici copilasii.

ma bucur sa le vad pe kiki si anomis active, iar pe lullaby o pup tate.

cristinaca mi-am amintit...ce soacra darnica ai. cum naiba mai fata...ii psui ca nu-ti plac si iti spune sa le iei si sa le dai mai departe. jesus christ!
selenico ai aratat fantastic la nunta.frumos rosu cu turcoaz printre atata seriosenie. si freza mi-a palctu rau. te face asa tinerica de parca te-ai dus la balul de clasa a 12-a.

mai era ceva? hepilica ce echipa s-a facut, vezi?avem si contabil si avocat si marketing si publicitate si CTC si cine sal e vanda. iaca...in 2 ani ajungi la 3000 de pomi.

MangaGirl, Mami de Aidan Gabriel, bb scump si carliontz - 03.10.2009

www.mariaciubotaru.blogspot.com

Micul nostru Foc a venit pe lume

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

fetelor puteti merge sa va odihniti linistite ca stau eu sa o astept pe Andruska

Raluk ce mai capitol ne-ai tras ...ca sa continui gluma

mangulico tu esti ? la care casa sunteti ?

Lucia, mami de David 13 Septembrie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MangaGirl spune:

ralukule ce frumos ai zis tu de ziua cand ai aflat de Alex.

MangaGirl, Mami de Aidan Gabriel, bb scump si carliontz - 03.10.2009

www.mariaciubotaru.blogspot.com

Micul nostru Foc a venit pe lume

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana

fetelor puteti merge sa va odihniti linistite ca stau eu sa o astept pe Andruska





Haha!UITÅ!! Eu de cand stau aici cu popcornu' langa mine si mi-am pus si un pahar de vinut si trag cate o sorbitura doar, doar imi ajunge pana incarca pozele

Merg sa våd davidutu

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, Cea mai Fercitå de Bruce Nicholas (14.08.2009)

Bruce, minunea noastrå

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MangaGirl spune:

Citat:
citat din mesajul lui Iulika29

Citat:
citat din mesajul lui MangaGirl

bey, vreau si io la party...dar copchilu' meu zbiara din 15 in 15 minute si trage de 2-3 ori si adoamre si iar il trezesc crampele sau vecinii mei care nu stiu ca, o data ajunsi acasa, lumea se mai si desclata.

MangaGirl, Mami de Aidan Gabriel, bb scump si carliontz - 03.10.2009

www.mariaciubotaru.blogspot.com

Micul nostru Foc a venit pe lume


Pup eu frumosul buzåcios.Si eu ma mai lasam pacalita ca adormea profund si dupå 10 minute se trezea si tot asa.Apoi adormea pe la 21 si avea portia de parturi din alea dureroase pe la 23 (ceas, nu alta)Dar mai sunt si seri cand da niste bombe de sare pampersu' dar nu se trezeste..le då in somn

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, Cea mai Fercitå de Bruce Nicholas (14.08.2009)

Bruce, minunea noastrå




m-am dus de 4 ori. sa vedem dk e gata pe seara asta. partea proasta e ca acum sunt doar ghioraituri de mate dureroase care-l trezesc. k a mancat azi de vai mama mea. o fi iar un puseu de crestere, mai stii. cert e ca io ink mai am nevoie de absorbante din alea pt sani. azi sunt goi si trage mult, peste noapte ma trezesc balta. nici eu nu inteleg cum ....dar inca asa e. dar eu am fost in urma voastra mereu. cand voi va delectati cu copilimea la sani, eu strangeam de paturi si ma intrebam dk asa o sa fie 9 luni. abia pe la 3 luni s-au dus durerile si a invatat si fiu-meu ca tztzi nu se musca, se trage.

MangaGirl, Mami de Aidan Gabriel, bb scump si carliontz - 03.10.2009

www.mariaciubotaru.blogspot.com

Micul nostru Foc a venit pe lume

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Citat:
citat din mesajul lui MangaGirl

abia pe la 3 luni s-au dus durerile si a invatat si fiu-meu ca tztzi nu se musca, se trage.



tot e bine ca stie ce are de facut Piski

Lucia, mami de David 13 Septembrie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Luto am ras cu lacrimi.Ce dulce e!! Uite eu nu m-am gandit så il pun si eu jos ca el pe patul ala moale se enerveazå mai mult ca se trage de fund si nu se duce nicaieri.

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, Cea mai Fercitå de Bruce Nicholas (14.08.2009)

Bruce, minunea noastrå

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MangaGirl spune:

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana

fetelor puteti merge sa va odihniti linistite ca stau eu sa o astept pe Andruska

Raluk ce mai capitol ne-ai tras ...ca sa continui gluma

mangulico tu esti ? la care casa sunteti ?

Lucia, mami de David 13 Septembrie 2009


la aia veche, printre cutii si lucruri. ,ma dau batuta. nu reusesc sal e vin de hac, neam.



MangaGirl, Mami de Aidan Gabriel, bb scump si carliontz - 03.10.2009

www.mariaciubotaru.blogspot.com

Micul nostru Foc a venit pe lume

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

Io la mine in vastele apartamente nici nu am unde sa il pun pe jos ca imediat se loveste de ceva da l-as pune pe sotz sa scoata covorul din sufragerie . Oare m-ar injura rau de tot??

Monica de Minune Dragos Alexandru(26.08.2009)
Povestea noastra
Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce",
trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte
Ingerasul Andrei

Mergi la inceput