Copii nostrii speciali!*12*-suntem invingatoare!!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns wnimra spune:

hello

kari multumim de cap

Vera ii doresc multa sanatate lui Andrei, cum se mai simte?

adriana mai faci prajituri? inca doua zile si gata te relaxezi...oricum cu un an la deal sau la vale tot la fel de bine arati

stefanut poate nu sunt crize , poate a stat in curent si il paste o raceala sau cum ai zis si tu sa mergi cu el la oftalmolog... il pooop tare pe pitic si sper ca sa nu aiba nimic grav , sa ne tii la curent.

claudyyya , katteryna

Noi azi am petrecut in fam , am lasat sec pt Paste la ai mei cu ciutanei cu tot , mancat , lenevit si povestit, de maine o iau iar de coada , terapie , centru , etc...
duc munca de lamurire cu el ca sa nu mai urle la vojta , fac si eu odata cu terapeuta si vb mult si ii explicam ca deja este la o varsta problema, nu mai vrea nimic si pace,... macar mananca, chiar bine, nu ma mai agit ca nu o sa il tina pt ca deja a mai depasit un prag ,nu este foarte bine dar multumitor zic eu.


va doresc un inceput de sapt bun ....pupici

"Este o arta sa fii fericit printre necazuri"-babette:)


poze Alex


BAZAR PENTRU MIHAITA






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

seara buna

am sosit ACASA! e asa bine.....ACASA! la copii si sot.
maine citesc si mai vb. o seara linistita sa aveti.

ALEX, operatie pe cord!
3000 euro, 31 ianuarie!

*********************


VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITA


M-am nascut pentru succes!







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudyyya spune:

Eu va spun buna dimineata pt ca numai la orele astea mai pot sa intru.
Kari ne bucuram ca esti acasa
iasmina este bine,a inceput cat de cat sa socializeze cu ceilalti copii,dar asta nu inseamna ca ii place sa ii vada langa ea.saptamana viitoare mergem si noi la oftalmolog sa aflam in sfarsit cat vede cu ochisorul si sper sa primim vesti bune.
mamicile si ingerasii

http://picasaweb.google.com/claudyyya/Printeselehttp://picasaweb.google.com/claudyyya/Printesele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wnimra spune:

buna

Kari, nicaieri nu este mai bine ca acasa ...si de cate ori mai pleci sper sa o faci doar pt vacante placute.

claudyyya cati ani are iasmina? stai cu ea la gradi? Ma bucur ca a inceput sa socializeze, incet incet se obisnuieste.

Eu acum m-am asezat pe scaun de dimineata , trezirea la 8 30 , piticul la 9, cofe mic dejun , pregatit pt kineto , dupa am fost la centru, mama ce frigalau am tras pe holul ala cat l-am asteptat, apoi am venit home, eu congel ca am plecat despletita ,am zis ca daca e soare sigur e si cald , aiurea ...piticul sfarsit si lesinat de foame... la 3 am intrat pe usa acum e 5 sa mor de stiu cand a trecut timpul, bine ca a mancat un castronoi de ciorba ...acum stau dar nu mult ca ma invat, vine tata Zmau acasa si vrea si el sa haleasca , plus ca tre' sa fac niste spaghete cu carne de pui si sos rosu.
Vreau concediu si al 13-lea salariu ,sunt mamica cu norma intreaga plus ore suplimentare , bonus ...tetrapareza lui fimu
In timp ce imi treceau cele mai bune cai de a evada in viata se aude din dormitor ....aka,akaa,aka,aka,akaaaa ...Alexutu cere apa pe note muzicale ma duc sa adap copilul si sa ma apuc de mancare.
pup pe toate fetele




"Este o arta sa fii fericit printre necazuri"-babette:)


poze Alex


BAZAR PENTRU MIHAITA






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikena spune:

Buna dimineata tuturor!

Azi avem o noua sarbatorita!



LA MULTI ANI, ADRIANA! SA TRAIESTI, SA FII SANATOASA SI FERICITA!

SA ITI DEA DOMNUL IN CONTINUARE PUTEREA SI INTELEPCIUNEA SA LUPTI MAI DEPARTE PT COPII, FAMILIE SI TOT CE TI-AI PROPUS TU IN VIATA!





Distractie placuta !


Restul fetelor! Va urez si voua sa aveti o zi buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudyyya spune:

Adriana iti dorim multa sanatate si putere sa lupti mai departe
wnimra,iasmina are 2,7ani si stau la gradi dar nu in sala cu ea,avem mamicile un loc pentru noi.

http://picasaweb.google.com/claudyyya/Printesele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianapop spune:

Multumesc dragele mele



Va las si eu asa ,sucuri,cafea,prajitura,,dupa pofta fiecaruia,,,,acum doar virtuale dar poate ca odata si odata o sa ne intalnim sa fie si reale
Va multumesc din suflet si va doresc si voua asemenea



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefanut-08 spune:

Buna dimineata,

In primul rand sarbatoritei noastre de astazi ii doresc multa, multa sanatate, fericire alaturi de cei dragi si multa putere.Fie ca toate dorintele sa ti se implineasca si sa urmeze multi ani de liniste alaturi de familie.
Adriana si multe pentru o mamica cu adevarat speciala.

Acum despre noi, ieri am fost din nou pe la doctori.Ochisorii puiutului meu sunt in ordine, miscarea pe care o fac sunt mioclonii.Am inceput sa ii maresc doza de Rivotril si sper sa se opreasca.Acum ii tremura continuu, nu mai fac pauza deloc.Ieri mi-a pus pe scrisoarea medicala diagnosticul de paralizie cerebrala cu parapareza si sindrom convulsiv.Ptr mine important este sa nu faca crize, 3 luni nu a facut si ma linistisem cumva.Acum imi este din nou frica dar ma rog sa nu il afecteze si sa regreseze.Chiar ii merge destul de bine in ultimul timp si se vede cum evolueaza.De cateva zile reuseste sa se puna singurel in 4 labe si sta un pic in aceasta pozitie.Nu merge inca in 4 labe dar se taraste cu spatele din ce in ce mai repede.Cand ma gandesc ca acum 3 luni nici nu se intorcea este o mare evolutie.
Abia astept sa se incalzeasca sa putem merge la piscina sa facem gimnastica in apa.
Toate mamicile de aici sunt uin exemplu ptr mine si imi dati putere sa fiu tare si sa merg mai departe orice ar fi!!
ptr toate mamicile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wnimra spune:

Visele de azi sa devina realitate,sperantele de maine impliniri,orice cadere un pas inainte,gandul bun si fericirea sa te insoteasca mereu...La Multi Ani, ADRIANA!

petrecere frumoasa alaturi de cei dragi




"Este o arta sa fii fericit printre necazuri"-babette:)


poze Alex


BAZAR PENTRU MIHAITA






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wnimra spune:

stefanut ...felicitari pt toate progresele lui Stefan,nu il lasa pe el Doamne Doamne si nici pe tine.

claudyyya ,este o gradinita pt copii speciali ? Eu vreau sa il bag pe alex in programul de gradinita de la centru , sper sa il ia de la anul, chiar daca nu merge,m-ar tenta si o gradinita normala dar sunt slabe sanse ca cei mici sa interactioneze bine cu el, asa ca ma las pagubasa , prefer sa invete cate ceva decat sa stea si sa se uite la niste copii alergand.

pupici tuturor






"Este o arta sa fii fericit printre necazuri"-babette:)


poze Alex


BAZAR PENTRU MIHAITA






Mergi la inceput