Pepenasi de iulie-august 2008 (171)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ana_a spune:

Citat:
citat din mesajul lui MIKYCRIS

Fetele am pus poze cu DELIA si tortul capatat!
Pozele sunt l album de familie
Onoapte linistita va doresc!

MIKYCRIS Album de familie
MAMI DE PRINTESE DELIA SI DILARA

Ne votati in fiecare zi? cate 10 stelute la http://fotostars.eu/user.php?id=452


votat si eu cu 10 stelute.
Vazut si pozele! Ce fericita e Delia!Si un tort frumos!!

biri, ok, las ca mai povestesc, cand imi mai vine
Deocamdata suntem bine, nu am conflicte, in mare parte am largit amandoi toleranta.

Ieri am avut si performanta de a juca Piticot in liniste fara scandal A pierdut gratios, da nu sa lasat totusi pagubas
Spun asta pentru ca in urma cu ceva vreme urla ca un turbat, trisa si striga cat il tine gura "joc stupid!!!! de ce sa-l mai joc daca nu castig???"



proud mummy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_a spune:

diarux la multi ani!!!
Multa sanatate si numai bucurii alaturi de Andreiutz si tati al vostru!!!





proud mummy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diarux spune:

na ca lu SORMIA i s-a blocat magai=oaia cand s aimi faca declaratiuni vesnice de iubire!halal!!!am zis io ca tre sa o schimb!

MIKY, ANA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmenela spune:

asheaaaaaaaaaaaaa, intre timp s-a blocat laptoapa, am injurat sistemul politic...si am revenit in forta...sa vorbesc de sormia....
Pfiu....am confirmat ca is prima, asa ca m-am relaxat.... Deci: LAAAAAAAAAAA MUUUUUUUUUUUUUULTIIIIIIIIII AAAAAAAAAANIIIIIIIIIIIIIII sormioooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
Duamnelor, eu nu stiu sa fac surprize cum imi face ea, dar sentementele mele e profunde si sincere, asa ca ii spun sus si tare ca is moarta dupa ea si nu as mai putea trai fara sa ii aud glasciorul cristalin sunandu-mi in ureche de fro 6 ori pe zi(nu va faceti griji ca si io o sun de mai multe ori..) cu vesnica fraza incantatoare si melodioasa "voi muri daca.....?" (daca orice, pentru cine nu stie....)Cum eu as muri fara ea, raspunsul meu vesnic si melodios este ca e sanatoasa, dar va spun numai voua, ca un secret, ca problema de la cap e for ever...In fine, una peste alta, gluma sau nu, chiar as fi luat-o razna de mult timp fara ea, vocea ratiunii mele, cea care imi aduce aminte (mai des decat imi convine) ca nu sunt asa perfecta pe cat ma cred io...Azi e ziua ei, asa ca numai ea are dreptate....
No.....asta-i!

"totul e trecator"ce regretabila vorba! Fireste ca e trecator, dar intrebarea e CUM trece: cu o implinire, sau fara?" Noica
Carmenela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diarux spune:

Citat:
citat din mesajul lui Carmenela

asheaaaaaaaaaaaaa, intre timp s-a blocat laptoapa, am injurat sistemul politic...si am revenit in forta...sa vorbesc de sormia....
Pfiu....am confirmat ca is prima, asa ca m-am relaxat.... Deci: LAAAAAAAAAAA MUUUUUUUUUUUUUULTIIIIIIIIII AAAAAAAAAANIIIIIIIIIIIIIII sormioooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
Duamnelor, eu nu stiu sa fac surprize cum imi face ea, dar sentementele mele e profunde si sincere, asa ca ii spun sus si tare ca is moarta dupa ea si nu as mai putea trai fara sa ii aud glasciorul cristalin sunandu-mi in ureche de fro 6 ori pe zi(nu va faceti griji ca si io o sun e mai multe ori..) cu vesnica fraza incantatoare si melodioasa "voi muri daca.....?" (daca orice, pentru cine nu stie....)Cum eu as muri fara a, raspunsul meu vesnic si melodios este ca e sanatoasa, dar va spun numai voua, ca un secret, ca problema de la cap e for ever...In fine, una peste alta, gluma sau nu, chiar as fi luat-o razna de mult timp fara ea, vocea ratiunii mele, cea care imi aduce aminte (mai des decat imi convine) ca nu sunt asa perfecta pe cat ma cred io...Azi e ziua ei, asa ca numai ea are dreptate....
No.....asta-i!

"totul e trecator"ce regretabila vorba! Fireste ca e trecator, dar intrebarea e CUM trece: cu o implinire, sau fara?" Noica
Carmenela


haide fata ca esti dusa!!!!
doar stii!!!
stii f bine ce cred eu despre tine, nu mai dezvaluim aici sa oripilam lumea!
dar din cate m-ai scos pana acu de cand ne stim....te iert!





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmenela spune:

In alta ordine de idei, noi suntem bine, creste bestia, vorbeste, e o scumpa si sunt moarta dupa ea... Azi, de ziua lu sormia, se implineste un an de cand am operat-o si voi ati fost alaturi de mine....
Poze.....cand oi putea....
Va pup, nu inainte sa ii mai zic sormii ca o iubesc mult de tot pentru tot ce face in viata mea.

"totul e trecator"ce regretabila vorba! Fireste ca e trecator, dar intrebarea e CUM trece: cu o implinire, sau fara?" Noica
Carmenela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katalyna spune:

la multi ani diarux sa fii sanatoasa si implinita, si fericita, si iubita si tot ce mai vrei tu!

dara tu stai langa scoala 133? adica gradinita aia de care zici tu acolo este in curtea scolii? adica cochilele vor fi colege?
eu am o fobie la anestezie locala si mai nou generala nici la dentist nu merg de frica


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Scrisori pt Mos Craciun&page=1" target="_blank">k1.jpg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biribu spune:

foaie verde de cicoare
astazi este sarbatoare
profa noastra ca o floare
are o aniversare
noi cu toatele-o umbim
si vrem sa sarbatorim
sa traiesti sa infloresti
si pe noi sa ne vrajesti
ca un mar ca un par
ca pamela anderson ...

LA MUUUUUULTI ANI FATO!!!
te pupi muuult

PS unde zici ca e sampania aia????? aud????

Mami de doi mici

"If you believe everything that you read, better not read"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmenela spune:

PS. Sun, esti o dulce si un om tare scump si rar!

"totul e trecator"ce regretabila vorba! Fireste ca e trecator, dar intrebarea e CUM trece: cu o implinire, sau fara?" Noica
Carmenela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MIKYCRIS spune:

Deci nu sunt singura care sta pana noaptea tarziu

Ce discutii interesante!

ANA_a multumim pt vot eeei pai pozele alea leam tras repede cu telefonu k nici nu ne asteptam
Apropo,am pus la poze de familie poze cu Dilara la zapada

BIRIBU ce poezie frumoasa ai compus tu pt profa!

MIKYCRIS Album de familie
MAMI DE PRINTESE DELIA SI DILARA

Ne votati in fiecare zi? cate 10 stelute la http://fotostars.eu/user.php?id=452

Mergi la inceput