BB Daniel-bun venit acasa!-primul nepotel!(68)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns menics spune:

Citat:
citat din mesajul lui amy2007

Buna dimineata. Multumim de cafeluta, e buna pe frigul asta.
Eu la munci, diseara ma duc sa-mi pun unghii false si maine merg la Campina sa-mi caut costumas. Au niste magazine dragutele.
Va pupic si mai intru azi.




_
Nu judeca niciodata pe nimeni, nu se stie cand viata te pune in postura celui pe care acum il judeci.
http://lt2f.lilypie.com/cxxkp2.png



mai,mai te faci frumusica... bravo...desi stii ce urmeaz acu unghiile,nu?? eu am incercat si extensiile la gene ...daca te bate vre-un gand...merita pt ocazii deosebite...

Manu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns menics spune:

fetelor ce ninge la noi... si al nostru primar prin brasil... trai nenica...
deci saptamana asta este saptamana supe /ciorbe???
aaaaaahha...pai e clar ca ma paste o comanda de supa...
sa va spun ca toate planutile mele de vineri au dat chics, intr-o oarecare masura??? normal...
deci: G trebuia sa-si duca una bucata sora + cumnat la aeroport sambata... pe chestia asta... al meu avea o grija sa adoarma cat mai repede ca el nu se poate odihni inainte de a pleca la drum... se anunta codul galben... asa ca s-a modificat programul...am stat la mine, fara lumanari, fara baie in cada cu spumante si alte alea... iar noapte la trei al meu bantuia prin casa...la sase cu ochii cat cepele ne-am trezit ca el sa plece la Buc... hmm... ma rog ...
sambata am facut fripturica si cartofi prajiti cu salata verde ... si ca o budinca cu branza de vaci... buna...asa ca am sarbatorit lenevind de la cinci cand a revenit el pana pe la zece cand iar am iesit laplimbare prin mall... si-am vazut niste cisme...mamaaaaa...
ieri am facut excursie la "mosie" la Poiana hihi.. si am lenevit...


Manu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mona40 spune:

Neata fete,
Multumim de cafelute si va astept cu retete de supe.
Eu cred ca ma bag astazi pe una supa de rosii.
Cu prajit in ulei de masline usturoi si gris, dupa care se oarna peste sucul de rosii....iami...iami...
Bluefloricica, tana fericita mama...
Gagici, m-ati innebunit cu feeria...trimite-ti si la moseu..ceva poze feerice...pliz.
Iar asa ca poze sexi m-as multumi cu una in care nasica da jos zapada de pe masina sexoasa, care pun pariu ca e rosie
Gali, ne bucuram sa votam subiectul si sper sa-ti aducem in suflet ceva bucurie.
Eu ieri am facut o criza de proasta dispozitie...deja am plans pentru eventuala nereusita

Sper ca voi suntei putin mai vioaie...ca eu sunt in butoi rau de tot...
pup si va urez o saptamana buna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soricica spune:

neata dragelor,

mona mii de pupici ca de la mesajul tau mi-am facut curaj si am intrat si eu.
am si eu deja un butoi plin cu lacrimi(galli, iarta-ma, dar nu m-am putut abtine).
ma apucat de azi de dimineata,dupa ce aseara am visat ca luna asta nu o sa imi reuseasca nimic.

fetele,sper sa aveti o saptamana plina de reusite si impliniri,cu meniuri bogate si cu mirese frumoase (amy ).

blue, bine-ai revenit acasa.pupici pt bb daniel.

va pup pe toate.

ps:monicuta, vrei sa impartit amandoua un butoi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mona40 spune:

soricico,
I'll be glad.
Ce zici de un butoi cu....bere...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soricica spune:

mona, zic:
daca-i bal, bal sa fie .


pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Mona, de ce ma vezi pe mine in masina rosie?! Brrrrr! Cand am mers la vizionari de masina pt mine, si-al meu sot mi-a aratat o masina rosie ... mi s-a pus un ghem in stomac instantaneu. Masinica mea e albastra. Mi-ar fi placut verde dar trebuia sa astept prea mult.


Si, ma rog, Mona si Soricica, de ce lacrimati voi inainte de Bhcg?! Ati uitat de PUTERE, CURAJ si OPTIMISM?! Sa stiti voi ca bebelusilor nu le plac mamicile smiorcaite. Aviz si Libruta!

Menics, si ti s-a intors baiatu' cu bine sau vrei sa-l monitorizam noi prin Buc?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns menics spune:

monasoricica... haideti mai fetelor pai nu sparsesem naibii butoiul???
voi credeti ca pe mine nu m-a tentat??? dar nu l-am gasit si gata...
nico, a ajuns dragul de el ...

Manu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns menics spune:

fetelor aveti careva capricorni in dotare?? cum sunt barbatii?? pe mine ma baga G in ceata uneori...


Manu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Gaaaliiii, unde esti? Hai sa-ti fac in sic. In Ist sunt 12 grade.Tocmai am vb cu al meu sotior.

Mergi la inceput