BB Daniel-bun venit acasa!-primul nepotel!(68)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

Citat:
citat din mesajul lui guzelnico

Galli, multumim de casuta noua. M-a trecut asa un val de caldura cand am vazut ca ai deschis capitol nou, ma gandeam ca n-apuc sa mut si listuta. M-am linistit: te-ai ocupat tu.

_
Efortul isi primeste pe deplin rasplata numai atunci cand persoana respectiva refuza sa renunte. NAPOLEON HILL




nico-nasico,,
ma temeam=imi era frica sa nu te inzapezesti....
ce nu fac eu pt tine!

astept inca o minune in viata mea!!!
Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, să măsurăm pe altii cu măsura cu care ne măsurăm pe noi, să pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouă si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

Citat:
citat din mesajul lui guzelnico

Mona, sper ca nu te-ai gandit sa tii vreo dieta! Tii minte ce a zis Libruta: multa apa si proteine.

_
Efortul isi primeste pe deplin rasplata numai atunci cand persoana respectiva refuza sa renunte. NAPOLEON HILL



viu si io:
mona,sper ca nu te-ai gandit la sport!

astept inca o minune in viata mea!!!
Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, să măsurăm pe altii cu măsura cu care ne măsurăm pe noi, să pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouă si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

Citat:
citat din mesajul lui samira33

gali...nu-i place sa faca piata...si nici nu prea se pricepe-intre noi fie vorba...adica daca in piata sunt morcovi de toata frumusetea pe 20 de tarabe si pe una singura sunt din aia de zici ca-s lemne...apai, cu siguranta el p-aia scoarta de copac ii cumpara
da totusi are si el o calitate...sau nu...cumpara in cantittati industriale

acu s-a dus de nevoie...ca ii e teama sa nu ramana cu burta goala...sa nu cumva sa se traga la fata


fata,sunt trasaturi de leu,nu de ,ce naiba!!

astept inca o minune in viata mea!!!
Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, să măsurăm pe altii cu măsura cu care ne măsurăm pe noi, să pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouă si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

samirooooooooo,lasa sevrajul fata!!!
si daca nu ai tupeu,las ca viu io si te intep!
fac ture intre tine si mami vreau!!

astept inca o minune in viata mea!!!
Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, să măsurăm pe altii cu măsura cu care ne măsurăm pe noi, să pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouă si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

nico,multumim pt vot!

astept inca o minune in viata mea!!!
Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, să măsurăm pe altii cu măsura cu care ne măsurăm pe noi, să pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouă si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mona40 spune:

Samiro, ma gandesc ca domnul tau este infircosat sa nu se traga la fata ...asa de vreo 100kg=ile
Sefo,stai linistita, nu particip anul asta la campionatele nationale de haltere, ca nu m-am hotarat ce tara sa reprezint
Eu cu lichidele dupa ET nu m-am omorat, mai mult de 1,5 l...ca asa am inteles ca nu e bine sa bei ff multe lichide dupa ET ca sa nu "se dilueze" micutii.
oricu, tam nesam...eu tocmai am remarcat ( printre scurgerea normala pe tamponul zilnic a ovulelor) ca am un mic mucus ...albus de ou...incolor...deci vine CM neabatut...
Asta e....
Normal joi trebuie sa fac Beta...dar sunt fffff rezervata.
Si pe deasupra
Abia astept sa-mi vina "uratii" si sa merg la sala.....
uffffffffffffffff
Na si tot vorbind eu asa...ma mai apuca si un ovar...ala dreptuw ca de obicei
Eu sunt la munculita, daw ieri nici nu m-am dat jos din pat. Am zacut precum" o balega calda" .
Tocmai l-am invatat pe seic o expresie noua in limba romana. I-a iesit cam stalcit...dar e comic cand spune....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

oooofffff.....daca ma vedeati cum alergam io ca apucata cu injectia in mana in fiecare seara pe la spitale...si ma rugam sa mi-o faca si mie cineva

de data asta tre sa-mi iau inima-n dinti...ca la Budapesta nu-mi mai iese sigur cu mersu pe la spitale.

m-o ajuta el DD sa trec si prin asta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mona40 spune:

Fete am citit la "fibrom uterin" ca LYLY a iesit cu bine din operatie si se simte bine.
Este curata ca si o fecioara
Lylysor, multa sanatate si pe curand ..spor la treaba

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumy_Clt spune:

Ola,
am iesit si noi la interval!!

Bine ai venit Samira!

Galli multumim de casuta noua

Cam obositi ce-i drept, ca au inceput partidele de nesomn, na belea ca dc stau pe stanga e revolta, pe dreapta la fel.pe spte abia rezist .Cred ca tb sa inlocuim patul cu hamacul.

Nico special pt tine am creat atmosfera , ca tot iti era dor de ea. Cat despre masina, dc continua viscolul tot maine o iei de la capat

Librule a ramas o portie de fasole si pt voi.

la toata gasca!!

Ne vedem la dat zapada


20+ cu

Mergi la inceput