Bravo Adina, Oani, Amiss_zip! Pufuleti (124)
Raspunsuri - Pagina 21
lorex spune:
Dastefa, anestezistul a fost la tine sa discutati inainte de ceza?
_
Lorex - Pufuletus Dependentus de 37+ ....cu
Bobitza
dastefa spune:
| Citat: | ||
citat din mesajul lui lorex
inainte de ceza: - nu papi sau bei cu 8 ore inainte - cu 24 ore inainte mancare usoara - bei mai multe lichide decat de obicei cu 72 ore inainte; (sursa Cris.dogarel )imediat dupa ceza: iaurt, branzica d ecasa, apa, compot, fripturica de pui, biscuiti, covrigi uscati, fructe (nu banane), ceai anticoici, ceai pt lactatie; (sursa: cred ca Larisel ...oricum...de pe forum!)_ Lorex - Pufuletus Dependentus de 37+ ....cu Bobitza |
da dar carnea ,branza ,oul le poti papa dupa ce dai gaze
la mine a insemnat cam 36 ore dupa operatie-eram lesinata de foame si mi se intorcea de la supa de zarzavat
Mihaela
Miruna Elena-18.01.2010 si
Daria-Stafania-16.11.2006asa creste Daria
dastefa spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui lorex Dastefa, anestezistul a fost la tine sa discutati inainte de ceza? _ Lorex - Pufuletus Dependentus de 37+ ....cu Bobitza |
da
revin eu cu inf suplimentare
Mihaela
Miruna Elena-18.01.2010 si
Daria-Stafania-16.11.2006asa creste Daria
carmita_baby spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui mariucasara In sfarsit 5 minute linisteeee! Mi-au adormit copiii ca maimutele calare pe mine. Sara pe picioare si bebe pe burta mea. Acum i-am mutat fiecare in patul lui si pot sa imi termin si eu cafeaua decofeinizata pe care incerc sa o beau de la 7. Am pus si eu 2 poze cu bebe. http://family.webshots.com/photo/2298670590105915686nvxHpW ![]() Mamica Sarei Maria (22.11.2006) si 39+ Sebastian PetruAMR ...nu se stie... |
e superb! am ginere frumos, ce mai!

Lorex vezi daca tu nu ai stiut sa arunci petre in put?
cat despre forma burtii, in Romania e teroare, toti neavenitii isi dau cu parerea de o bagsera la indoieli mmari pe o prietena de a mea si pe la sf. sarcinii nu mai cumpara hainute roz ci vernil si desigur ca a fost fetita. Te apuca rasu' plansu'...
In privinta deochiului, stiu ca rosul ajuta pentru ca fiind o culoare puternica atrage privirea persoanei care deoachie si in feul asta nu te mai fixeaza suficient de puternic pentru a te afecta. Sper ca m-am facut inteleasa
Onitza felicitari! Te apropii de momentul culminant, ce mai... Doamne ajuta sa fie bine!

Analessya tu ce faci? Te pregatesti sa ne faci vreo surpriza? Da de veste daca se intampla ceva pe front

37+
LorenaAMR 16 zile
Mello motanelul iubit
floricel79 spune:
lorex, dastefa multu 
fug la gradi si revin
Florina, mamica de Roxana Maria (23.09.2006) si
37+
onitza spune:
Hmmmm...m-a sunat doc de fam sa vada daca am nascut...era ingrijorata cu nasterea mea naturala dupa ceza...i-am spus ca o sa o sun dupa ce nasc....dar m-a rugat sa o anunt ce a spus doc joi la control. ![]()
Faptele bune ale tale vor fi pornirile copiilor tai! (N. Iorga)
Oana
si
Paul Constantin (28.11.2004) si
39+ cu
Daniel Alexandru

)