Fulgusori Noiembrie - Decembrie 2009 (19)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

Dianaiti multumesc pentru ochiul critic!

Lavinia, cea mai fericita mamica de fulgusor!
BOTEZ
MINUNEA NOASTRARARES CRISTIAN
NASTEREA UNUI FULGUSOR GRABIT
RARES CRESTE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Citat:
citat din mesajul lui nov.dec2009

Acum chiar ca e gata totul! Pt inceput a fost mai greu..tura viitoare o sa fac totul bine din prima!

Mamici de fulgusori


Felicitari! n-a fost greu, nu?


Diana cu Vlad(16.05.04)(bebelus, copilas)&Timeea (18.05.06) & Teodora (11.11.09)
Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

Citat:
citat din mesajul lui DianaR

Citat:
citat din mesajul lui nov.dec2009

Acum chiar ca e gata totul! Pt inceput a fost mai greu..tura viitoare o sa fac totul bine din prima!

Mamici de fulgusori


Felicitari! n-a fost greu, nu?


Diana cu Vlad(16.05.04)(bebelus, copilas)&Timeea (18.05.06) & Teodora (11.11.09)
Filmulete



Sincer am avut emotii. Citind instructiunile de pe pagina dovleceilor mi s-a parut greu. In practica e mai usor, trebuie doar atentie! Spor la treaba dragutza!

Lavinia, cea mai fericita mamica de fulgusor!
BOTEZ
MINUNEA NOASTRARARES CRISTIAN
NASTEREA UNUI FULGUSOR GRABIT
RARES CRESTE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dymomo77 spune:

Fetili noi suntem botezati de pe 17 Dec dar era post asa ca maine doar

mami fericit de Dan Mihail

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutza_24 spune:

Lylyana,am observat si la printesa mea ca si-a facut un obicei din a-si suge degetelele si chiar toata manutza.nu stiu daca tu ii dai suzeta ? eu ii dau dar nu prea o tine,mai mult i-o tin eu cu degetul. chiar imi fac probleme cu suptul degetelor pt ca am inteles ca ar putea aparea probleme cu dintisorii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

Buna seara,

Petrecere frumoasa fetele maine

lavi felicitari pt capitol

Floricik ma bucur sa te vad pe aici si sa aud ca sunteti bine

Krelia felicitari pt nota 10

si remus suge pumnii este tare haios cum incerca el sa duca mana in gura

va pup

Ralu, mami de Remus Andrei (8 nov '09)Primul an de peripetii
www.popasmusic.com" target="_blank"> un strop de placere
Poze BUBU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dymomo77 spune:

Danut si-a ros deja degetelele. Asta e marea lui pasiune. Suzeta e kk si nu sta cu ea in gurita mai mult de 10 secunde. Si eu il banuiam de dinti pt ca isi roade manutele, face balonase din saliva si are gingiile usor inflamate in zona caninilor de pe maxilarul inferior. O prietena stomatolog a zis dupa ce s-a uitat la el in gurita ca inca nu e momentul.

mami fericit de Dan Mihail

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lylyana.ion spune:

de suzeta nici nu vrea s-auda, zici ca vomita cand i-o dau si incerc sa i-o tin fortat in gurita, asa ca am renuntat
Diana, saliveaza asa tare ca-si uda si manecutele, si am zis sa nu ramana cu obiceiul asta prost si sa-i cauzeze la dintisori, acu io mai stiu...?

Lili fericita de Alexandru (18.11.2009)
pozicile noastre

"Cateodata uitam ca copiii abia au ajuns pe pamant. Sunt ca mici extraterestii:sub forma de energie nestavilita si potential in stare pura. Se afla aici intr-un fel de misiune exploratorie si tot ce incearca sa faca este sa inteleaga ce le trebuie sa fie oameni."
Copilul de pe Marte-Menno Meyjes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Flavours spune:

buna fetelor,

vreau sa va intreb daca stiti alte metode de prelungire a lactatiei in afara de galactogyl si ceaiuri... mie mi s-a imputinat laptele simtitor si oricum nu am avut eu prea mult din start, dar speram sa mai am macar pana la inceperea diversificarii. nu stiu cauza... poate asa sunt eu sau poate stresul si problemele... nu imi dau seama exact.

citeam aici de saliva si balonase si raportez si eu aceleasi treburi plus niste strambaturi de parca ar papa lamaie, dar nu cred ca e momentul pt dintisori inca.
in rest toate bune si frumoase cu bebe... e cam agitat din fire si mai nou incearca sa se ridice in fundulet... se tine cu manutele de pantaloni si incearca sa se traga in sus.

ce sunt mamicile in actiune?

mami de Tudor (04.11.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

ralu ce bine ca esti cu noi!

Lavinia, cea mai fericita mamica de fulgusor!
BOTEZ
MINUNEA NOASTRARARES CRISTIAN
NASTEREA UNUI FULGUSOR GRABIT
RARES CRESTE

Mergi la inceput