Biancu urla io scriu, urasc maselele astea
.
In leg cu spusu diagnosticului eu nu is deacord. Am trecut cand avea Inisa 1 an juma prin clipe de groaza cand un mare medic neurolog din Elias mi a spus ca am simptome de scleroza in placi
. Ma si vedeam leguma si pe Inisa fara mama
. Sufleteste de golesti subit si nu iti vezi rostu. Eu as fi preferat sa nu stiu.
Alessia imi pare tare rau pt mamica si familia ei
nushule felicitari
mussete multumesc cu hotelu
nocom si io votez cu roseola, oricum acum dupa ce au iesit bubitzele ati scapat de febra
nerantula asa avea Inisa, hematom sub gingie, nu te ingrijora
LA noi e frig. E oprita caldura de la 2, impreuna cu prietena ei apa calda, au emigrat, au demisionat, nu stiu ce au facut dar pe aici nu-s!!!!
Am cam inghetat. Am bagat copiii in saci si ma bag si eu in plapuma.. sper sa le fie baietilor bine.
Gaia, mumã pentru voi:
Bebeloi
si Bebedoi
, poveste despre inceputuri
