Bobocei de sept-oct 2008 (254)

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns laureta spune:

Biancu urla io scriu, urasc maselele astea.

In leg cu spusu diagnosticului eu nu is deacord. Am trecut cand avea Inisa 1 an juma prin clipe de groaza cand un mare medic neurolog din Elias mi a spus ca am simptome de scleroza in placi. Ma si vedeam leguma si pe Inisa fara mama. Sufleteste de golesti subit si nu iti vezi rostu. Eu as fi preferat sa nu stiu.
Alessia imi pare tare rau pt mamica si familia ei

nushule felicitari

mussete multumesc cu hotelu

nocom si io votez cu roseola, oricum acum dupa ce au iesit bubitzele ati scapat de febra

nerantula asa avea Inisa, hematom sub gingie, nu te ingrijora



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gaia.nevia spune:

LA noi e frig. E oprita caldura de la 2, impreuna cu prietena ei apa calda, au emigrat, au demisionat, nu stiu ce au facut dar pe aici nu-s!!!!
Am cam inghetat. Am bagat copiii in saci si ma bag si eu in plapuma.. sper sa le fie baietilor bine.

Gaia, mumã pentru voi:
Bebeloi si Bebedoi , poveste despre inceputuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Fac acum capitol nou

Capitol nou

Babytza si puiiValentina David

Mergi la inceput