Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (371)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mandarinutza spune:

Andreea, cine a zis ca nu iti ducem lipsa. Poveste-ne ce mai face Cris.

Alinkav, of imi pare tare rau de asa veste. Sper din tot dufletul sa nu fie decat un caz izolat.


Mandarinutza mamica de Antonia Maria 30.08.2007 si in burtica bb2 15s+

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aeperju spune:

Hei, mai zi-ne ce-ti mai face burtica. Esti bine, te simti bine? 15 sapt uau! Doamne ajuta sa fie totul bine!

Emma si Andrei (21.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandarinutza spune:

Emma, sunt bine multumesc. Burtica creste incet mai mult in interior, ca inca nu se vede pe afara. Greturile apropae au trecut de tot si ma pregatesc pt eco cu triplu test pe 17.02, sper sa fie ok atunci si sa aflam ce este bb2. Impreuna cu sotul, am ales deocamdata si numele pentru ambele posibilitati, dar u suntem convinsi 100% parca. Eu am presimtirea ca e fetita, dar mi-as dori sa fie si baietel.

Mandarinutza mamica de Antonia Maria 30.08.2007 si in burtica bb2 15s+

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Am ajuns acasa....... Cristi doarme, cred si eu dupa 8 ore de stat in scaunel in masina



Cecilia si Cristian Matei
(07.09.2007)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Dar, de ce este o activitate asa slaba aici?????? faceti cumva greva forumistelor si nu am citit eu???????

Merg sa despachetez si apoi strig catalogul.....asta sa nu spuna doamna C ca nu ascult...



Cecilia si Cristian Matei
(07.09.2007)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

Cecilia, bine ai revenit acasa!Chiar te rog sa strigi catalogul!

Am vorbit cu asistenta medicala de la gradi, si mi-a spus ca o educatoare(de la alt etaj, nu la care ste Alex) este suspecta de gripa, s-a dus sa-si faca analize. Deocamdata nimic concret, gradinita era sub dezinfectie, speram sa fie totul bine, sa ramana doar la faza de "suspect"!




Alina,

Alex Andrei-22.11.2003 si Olivia-22.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns veroboroda spune:

Salutare!Ce faceti fetelor? Cam slaba activitatea zilele astea pe aici.Noi suntem aproximativ bine, ne chinuie o tuse de o saptamana din cauza de tipat pe strada.AM tot incercat siropele de to felul, azi cred ca o sa incerc si cu ceai de ceapa. Am auzit ca e foarte eficient. Sa vedem, numai sa vrea sa-l bea, ca e cam nasol la gust.
Noi mergem la gradi in continuare, am inceput sa invatat si tot felul d prostioare de la gradi cum ar sa aratam limbuta. Ieri cand s-a dus tati sa o ia de la gradi, in timp ce o imbraca, a surprins-o aratand limbuta unui copil. A intrebat-o de ce a facut asta si i-a raspuns ca e "pipil mitu(mic) de la gupa mitu d-aia".Eu m-am saturat de atata iarna, vreu sa vina primavaraaaaa!!!
Avem poze
http://www.flickr.com/photos/nasturel/
MAmi de printesa Bianca Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greyeras spune:

Salutare fetelor!

Abia ce mi-am recuperat calculatorul, a fost la reparat asa ca nu am mai intrat de ceva timp.
Noi suntem bine, plictisite din cauza vremii, recuperez zilele astea.



Mamica de Ana–Adelina (24.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns toma_lly spune:

Buna fetelor,

Chiar daca nu am mai dat nici un semn de ceva timp, ne gandim la voi si chiar imi e dor sa mai stau la o cafelutza pe forum.
Va pup pe toti !!



Natalia-13 sept. 2007
Poze


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns toma_lly spune:

veroboroda, Bianca e o frumusete !!
Felicitari Mandarinutza !!! Ce ma bucur ca sunteti la capitolul bebe2


Natalia-13 sept. 2007
Poze


Mergi la inceput