Colectia de toamna-iarna 2005 acum mari!!! (3)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Roxi suntem bine, nimic nou..viata merge inainte cu bune si cu rele...

Felicia , noi tocmai ce am fost la tara sa ii facem tatei pomenirea de un an Bia nici nu a vrut sa auda de biserica sau cimitir, chiar a facut ca trenul cand i-am zis ca ma duc doar eu iar la plecare a plans si se ruga de mine sa vin repede, sa nu raman acolo...ma gandesc ca in capsorul ei a ramas ideea ca daca ajungi la cimitir nu te mai intorci de acolo. Nu vreau sa traumatizez copila, acum doar am vorbit cu ea, i-am spus ca am venit repede inapoi la ea si ca sunt bine...sa vedem cum va fi data viitoare cand ajungem la tara-ca aici nu am pe nimeni la cimitir ca sa merg.





Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil


Bucatareala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Anda multam de dedicatie ! Dupa versuri imnul pare vechi, de-a dreptul nostalgic, de cand facultatile din Poli erau grele, Acum, in afara de Calculatoare si Electronica restul sunt cam varza.

Cimitir - noi mergeam frecvent cu bunica la mormantul bunicului cand eram mici, duceam flori, schimbam apa, samd. Mi se pare normal sa duci copiii la cimitir cand merge toata familia, fara sa faci vreo angoasa din toata treaba. Eu le-am dus la tata la parastasele de 6 saptamani si 1 an, soacra le-a dus la mormantul mamei ei in sambata Floriilor (cand e ziua mortilor la ei in zona). Mi se pare nasol si traumatizant sa duci copiii la inmormantari la varsta asta, dar la cimitir, sa ducem flori, nu.

Catutza Dumnezeu sa-l odihneasca pe tatal tau!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_alinus spune:

La cimitire si fakeuri nu ma bag!

Asa ca o sa spun `perluta` missei care se uita ieri interesata la stiri, era tare concentrata la un reportaj cu Sarkozy asa ca o intreb daca ii place de el, raspuns: Nu, il prefer pe Barak Obama! De ce ? intreb...Paiiiiiii pentru ca e maro si mie imi place culoarea maro!

Zi buna si sanatate bolnaviorilor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissy77 spune:



SAMBATA, 6 FEBRUARIE 2010 SE INAUGUREAZA PARTIA DIN PARCUL ARINIS, GURA HUMORULUI. Daca aveti drum prin zona... nu ratati ocazia. La cum il cunosc eu pe primarul nostru, cu siguranta va fi ceva de neuitat.

Cristina 11 s & Elise-Stefania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_alexia spune:

CristinaN, bravo pentru noua semnatura!!!!
Toate cele bune, sa ai o sarcina fara pb si un samburel sanatos si voinic!

Yupppy, avem burtici noi de pus in listuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corap spune:






bravo, Cris!

c & andrei-ardei 14.11.2005 & cireshik anais 07.05.07

FEBRUARIE thing-a-day

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Cristina vazusem eu mai demult ai ceva in "cuptor", abia asteptam sa ne dai vestea in mod oficial . Felicitari si sarcina usoara!

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, PARTY 3 ANISORI , de la 3 la 4 ani , Turcia 2009
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2


bijuterii noi la UNIQUE BIJOUX


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilenutza spune:

Felicitari Criss,, sarcina usoara!

MADA, cum adiK mari? asa mult ai slabit?
poate un bb 2 o sa te mai inzdraveneasca un pic.stiu ca si NOKI isi anuntase candidatura!


Ile, mami de Victor si Andrei
www.flickr.com/photos/9510942@N05/show/with/4310431289/" target="_blank">POZE MARE 2010


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns coralia76 spune:

Bravo CristinaN!Poate este doar inceputul burticilor la noi in odisee...who's next?Sa ai o sarcina fara probleme!Ce si-ar dori Elise?Un fratior sau o surioara?Andreea si acum zice uneori ca surioara ei este bebele Cristian ,si-a dorit mult surioara,dar incepe sa se impace cu ideea de fratior.






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Ilenuta pai am slabit aprox 2 numere la haine...de la 40 acum am 36. Am slabit vreo 7 kg, acum am 50 pe dunga ca m-am mai ingrasat nitel . Nu-mi pun mari sperante ref la inzdravenire , nici la Miruna nu m-am ingrasat foarte mult, plus ca eu cam asa sunt de slaba de cand ma stiu. Si daca va spun ce am mancat azi pana la aceasta ora...mai bine tac..ca iar vine ANDA si ma ia la omor

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, PARTY 3 ANISORI , de la 3 la 4 ani , Turcia 2009
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2


bijuterii noi la UNIQUE BIJOUX


Mergi la inceput