Breaking News - 7

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Nelia, te contrazic.
Uite un singur exemplu aici, din aprilie pana la finele lui iulie, nu am numarat exact dar cred ca sunt intre 40 si 50 de concerte si atentie, implica si calatoriile in State si apoi in Europa:
http://www.bonjovi.com/tour

Nu e o cifra extraordinara, 50 concerte, sunt numerosi artisti care fac turnee mondiale si merg din tara in tara la interval de cateva zile, inclusiv Michael a facut asta de atatea ori.


Revin dupa cde citesc tot, m-am oprit la treaba cu cele 50 de concerte.

--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Dar am citit Nelia! recunosc, sunt ametita deja. Am sa recitesc maine in tihna si sa vad cum m ise aseaza gandurile.
Sunt multe pomenite de tine care totusi, frapeaza, chiar gandindu-ne la simpla teorie servita de media cum ca MJ ar fi murit. Prea multe ramin ciudate: familia care tace milc, Halperin care stia domle ca MJ va muri in 6 luni, etc etc



_

Iubeste-ma atunci cand merit cel mai putin, pentru ca atunci am cea mai mare nevoie.





www.youtube.com/watch?v=Yo2lzhB282Y" target="_blank">Tribute to an angel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Asa, am citit tot
Vreau sa cred si eu in varianta ta optimista. Ca sunt cum bate vantul, am zile cand sunt convinsa ca traieste, zile cand totul imi e clar, Michael nu mai e, zile cand nu mai stiu ce naiba sa cred.
Dar stii ce nu se leaga? Oamenii implicati. Daca ar fi o disparitie, crezi tu ca persoana aia care stie isi poate tine gura pt totdeauna? Nu spune la un moment dat sotiei, prietenei, fratelui, prietenului cel mai bun? Nu tot, dar ii scapa un indiciu...pana la presa cat sa fie de lung drumul?
Chiar crezi ca putea cumpara tacerea pe viata a unor persoane? Sau ca putea sa aiba atata incredere sa faca asa ceva cu ajutorul cuiva? Ca doar de-a lungul anilor a fost tradat si de propria familie, ce sa mai vorbim de alti apropiati... Care ar fi reversul daca s-ar afla ca e viu? Puscaria pe viata?

Cat despre concerte live, desi il storceau de energie, sunt convinsa ca ii dadeau satisfactie maxima ca facea ce ii placea si facea mai bine decat oricine in lumea asta.

--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FanClubMJ spune:

Rugam moderatorii sa inchida aici deoarece ne-am mutat la capitol nou. Multumim

Continuam aici
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=149948

Mergi la inceput