Breaking News - 7

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Dana, tu esti neobosita in cautarea simbolurilor
Tocmai aratau si protevistii de pe siteul lor stirea ca MJ se saruta cu femeile pe locul din spate al masinii (deci cred ca ramanem la man, fara the inainte ), conform declaratiilor celor trei care se pare ca vor scoate si o carte cu titlul In apararea regelui.
Mda, ce sa zic, pe de o parte vorba Neliei ma bucur ca sunt si persoane care ii iau apararea, pe de alta nu pot sa nu ma enervez ca si astia, ca toti ca ei care au avut vreo tangenta cu Michael, si-au gasit sursa de venit acum cu toate amintirile lor.

--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Mai stii Motanik, poate le vine gandul ala maretz sa doneze copiilor banii rezultati din vanzarea viitoarei carti cu memorii....

(apropos de lucrat cu simbolistica, stii cine presteaza asta la greu? ceva cu masonii, illuminati...hehe, o exista vreo legatura? apropos, ia adunati voi cifrele din ziua disparitiei lui Michael, si mai ganditi-va un pic in ce zi urma sa fie primul concert? )

_

Iubeste-ma atunci cand merit cel mai putin, pentru ca atunci am cea mai mare nevoie.





www.youtube.com/watch?v=Yo2lzhB282Y" target="_blank">Tribute to an angel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Nu-mi iese... 2+5 si 8? Nu ma prind... explica. Tipa a spus ca nu au cerut nici un ban ca sa apara pentru acest interviu... mie mi se par oameni simpli si sinceri. Da' si Muray mi se parea la fel (si inca mi se mai pare).

Nu stiu, poate ca am eu mintea prea infierbintata de examene si teme, poate ca m-am obisnuit sa caut ceva acolo unde fapt nu este nimic... dar mie mi se par toate legate... Jermaine confunda spitalul cu aeroportul si se chinuie sa faca totusi un tribut, fi-su pierdut prin spital, cautindu-l pe Michael... si acum aduce arma si il sperie pe Blanket, uite hotul, nu e hotul, social workerii si politisti inarmati acasa la ei... badigarzii la interviu... Mie imi vine sa spun: ok, am inteles ce vreti sa spuneti: el e nevinovat si un tata nemaipomenit, are si o prietena sau doua, copiii nu sint in siguranta in casa mamei lui... va las pe voi sa continuati, ca eu am de invatat.

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Life is just what happens to you, while you're busy making other plans. (John Lennon)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Nelia cred ca le-ai amestecat fara intentie , daaaar, luna disparitiei este iunie (6) nu 8=august... deci 2+5+6=13....data primului concert planificat: 13.


_

Iubeste-ma atunci cand merit cel mai putin, pentru ca atunci am cea mai mare nevoie.





www.youtube.com/watch?v=Yo2lzhB282Y" target="_blank">Tribute to an angel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Ah, pai eu stiam ca 8 iulie ar fi fost prima zi de concert... si nu-mi iesea nici cum. A fost 13?

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Life is just what happens to you, while you're busy making other plans. (John Lennon)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

De studiat: http://www.jackzone.viviti.com/

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Life is just what happens to you, while you're busy making other plans. (John Lennon)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

8 iulie trebuia initial.
Dar primele 4 showuri au fost reprogramate prin mai daca nu ma insel, ca echipa a decis ca nu e suficient timp sa fie totul gata si deschiderea din 8 s-a mutat in 13 iar urmatoarele 3 concerte din 10, 12 si 14 iulie s-au mutat in martie 2010 (eu aveam la cel din 12 bilete si ne-au mutat la inceputul lui martie, din primii ajunsesem ultimii...).

Nu stiu daca exista o legatura cu numerele, dar eu m-am intrebat si atunci, ma intreb si acum.
Deci Madonna a avut concert la 02 pe 5 iulie. Michael urma sa deschida pe 8 si de acolo inainte un lant de concerte ale lui care erau din doua in doua zile la inceput si apoi cu pauza de mai multe zile intre.
Bun. In primavara anului trecut am cautat bilete pt Neyo dorind sa ii fac cadou prietenei mele, fan Neyo si erau sold out dar nu am putut sa nu retin data si locatia, deci 11 iulie 2009 02 Arena, asta in conditiile in care Michael avea pe 8, 10, 12 si 14 ca sa nu zic mai departe. Intrebarea era cum putea sa intre si Neyo in ziua pauza? Scena nu ramanea aranjata pt Michael? ca din cate stiu nu exista alta sala de concerte la 02.


--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Medy6 spune:

Tonight is the World Wide Twitter event to support Michael. 7-10pmPST

http://www.justice4mj.com/

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Aha, incep sa iasa albumele...

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Life is just what happens to you, while you're busy making other plans. (John Lennon)

Mergi la inceput