Breaking News - 7

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Buna a vazut cineva aseara pe VH1 Famous crime scene : Michael Jackson ??
eu am uitat de emisiune si doar mi-am notat
daca a vazut cineva si poate da niste detalii...

www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">

Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Medy6 spune:

Despre asta e vorba?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Medy6 spune:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Medy6 spune:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Medy6 spune:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Motanik, nu-l am de mult timp pus la semnatura, dar de fff mult timp in suflet si in minte... Beatles-ii fiind printre primii cinci pe lista mea de preferinte. Mi-am adus aminte de el, culmea, tot pe o pagina despre Michael, si mi-am dat seama ca trebuie sa-l pun undeva ca sa-l vad, ca in nebunia in care traim, in agitatia asta de a face tot ce trebuie si, de multe ori, ce nu trebuie, uitam lucrurile importante.

Am vazut... si... ceva nu se leaga. Am ramas din nou cu impresia ca Halperin si Murray stiu mai multe decit spun, ca ceea ce au spus sau spun este adevarul de fapt dar nimeni nu i-au crezut sau nu-i crede... ca lucrurile stau asa... doar la suprafata. Dar sint sub influenta a ceea ce am citit astazi despre BeLIEve al lui Criss Angel. Sau, de partea cealalta, in care Michael e chiar mort, nu s-a ajuns intimplator la aceasta moarte... si multi au miinile patate.

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Life is just what happens to you, while you're busy making other plans. (John Lennon)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Medy se pare ca de acele filmulete este vorba.
Nu am timp sa le vad acu, dar dupa-amiaza sigur.
Cu toate ca ....nu prea m-as uita la ele...


www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">

Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

http://www.digitalspy.co.uk/showbiz/news/a205772/jackson-family-furious-over-documentary.html

Asta m-a intristat si pe mine cind am citit si vazut imagini din acest documentar: cum se simt copiii daca, intimplator il vad. Sper ca s-a evitat acest soc pentru ei. Si ma gindeam oare cind faci asemenea documentar despre o persoana care a murit, dar care are copii, mama, tata, frati, surori, nepoti... oare nu e de bun simt sa ceri acordul familiei sa faci asa ceva. Audienta, audienta, dar parca mi s-a acrit sa tot vad ca aceasta se obtine chiar cu orice pret. Daca era o reconstituire facuta de politie, daca aducea ceva nou... dar asa? Au pus doar cap la cap tot ce se stie, folosind actori, au luat bucati din interviuri deja difuzate... ca sa ce!?!

Ce ma frapeaza este ca intr-un dintre filmulete este o imagine care a aparut pe toate situri-le unde se discuta despre hoax. Cea in care paparazzi-ul ala cu poza povesteste cum a facut el poza, ca de trucat nu ne-a spus nici de data asta... apare la un moment dat o silueta asemanatoare cu a lui MJ si se vede o bucatica din ambulanta. Imaginea aceea o stiu din iulie... ceva nu e clar acolo. M-am uitat si la un alt interviu al paparazzi-ului, primul vazut, in care povesteste ce si cum... si nu apare imaginea respectiva, in documentar insa e pusa... a cui e acea silueta?

Si un lucru frumos, dar frumos de tot:

http://www.live-pr.com/en/michael-jackson-s-fans-tell-us-stories-r1048410702.htm

http://www.mjjbook.com/ (aici sint si citeva extrase din carte)

Mi-ar placea mult sa am cartea!

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Life is just what happens to you, while you're busy making other plans. (John Lennon)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Stiati interviul? Eu nu. Stie cineva daca mai sint filmulete de la acel interviu?

http://www.youtube.com/watch?v=Gqm6qkWaoro&feature=PlayList&p=48180197146CA8E0&playnext=1&playnext_from=PL&index=43

Minutul 3.19...

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Life is just what happens to you, while you're busy making other plans. (John Lennon)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Medy6 spune:

E realizat in Irlanda, daca nu ma insel. Aici se arata interesat de camera de filmat si apreciaza drept "brilliant"(a) activitatea lui Will.I.Am.

Mergi la inceput