Trombofilia o cauza a infertilitatii - 21 -

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns letzy81 spune:

Ultima incercare,ma dau batuta!
Scuze fetelor!

FVL heterozigot+MTHFR C677T heterozigot+ MTHFR A1298C heterozigot; 2 sarcini oprite din ev la 8/9 sap

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

letzy - ti-am reparat-o eu. Acum apasa edit pe mesajul tau, ia semnatura cu copy paste si trece-o in profil.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki-miki spune:

Alina imediat. Mai aici ramai. Nu te speria, cobori mai intai pe lista de apoi la cea de mamici si .... acolo ramai. Poate cu timpul vrei din nou pe prima lista, apoi pe a 2-a si iar pe a 3-a. Ce zici?
Letzi bv!! Dc vrei sa ai o delimitare intre mesajele tale si semnatura trece si [ hr] in fata formulei dar fara spatiu in interiorul parantezei.




Miki Anul asta pun d'un pui.
DOAMNE AJUTA sa se prinda bb! DOAMNE AJUTA sa duc sarcina la termen!

MTHFR C677T homozigot + Fact V Leiden heterozigot + Prot S la limita inferioara + NK mari
2 sarcini oprite din evolutie (8s,5s)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki-miki spune:

A.. eu crezui ca Letzi reusi singura. Hai mai Letzi ca nu-i asa greu, da-i reply la ultimul mesaj si copiaza de acolo toata formula.
Cata Multumim!!
Alinamolnar te-am trecut pe listuta, Sarcinile pierdute sunt obtinute natural? Cum adica sarcina de sapt 3? Tu de unde numeri?




Miki Anul asta pun d'un pui.
DOAMNE AJUTA sa se prinda bb! DOAMNE AJUTA sa duc sarcina la termen!

MTHFR C677T homozigot + Fact V Leiden heterozigot + Prot S la limita inferioara + NK mari
2 sarcini oprite din evolutie (8s,5s)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sarrah spune:

multumesc frumos fetelor

problema la mine e ca eu trebuia sa incep pregatirile pentru ET.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Multumesc fetelor de primire!Sper sa gasesc si eu problema...Maine ma duc la doctor sa vedem daca trebuie chiuretaj...e tare nasol...la 7 saptamani ii batea inimioara...acum cica nici nu mai este embrion in sac...s-o fi evaporat...Cealalta sarcina,pierduta la 5 saptamani,cica era sac gol...Parca nu mai am speranta ca voi avea bebe 2...

Sarah imi pare rau pentru pierderea suferita.Chiar ca nici nu se compara cu pierderile noastre...offofff....



Ramonel,mami de Bea(08.11.2007)

Ingerasi mici,mami,tati si Bea nu va vor uita niciodata

2 sarcini oprite din evolutie la 5 si 7 sapt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luck spune:

miki
daca ai nevoie de intariri la sunt prezentaaaa , asa ca Looana , bine ai revenit si te rog sa ramai cu noi.
Maine am programare la dr Ionita , abia astept sa vin cu vesti !!!

MTHFR - C677T genotip heterozigot , A1298C - genotip heterozigot ; antitrombina III sub limita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luck spune:

am uitat sa va spun ca Fact V Leiden este negativvvvvvvvv !!!!!!!

MTHFR - C677T genotip heterozigot , A1298C - genotip heterozigot ; antitrombina III sub limita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki-miki spune:

Tin pumnii Luck si multumesc pt ajutor. Ma bucur ca nu ai FVL, ai scapat de o grija. Sa ne pove tot-tot!!




Miki Anul asta pun d'un pui.
DOAMNE AJUTA sa se prinda bb! DOAMNE AJUTA sa duc sarcina la termen!

MTHFR C677T homozigot + Fact V Leiden heterozigot + Prot S la limita inferioara + NK mari
2 sarcini oprite din evolutie (8s,5s)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bobocut spune:

Buna fetelor,

Postez numai ca sa verific daca mi-a iesit semnatura. As vrea sa ma duc cu rezultatul analizelor la Coltea si poate si la Fundeni. Ma bate gindul sa repet poate cele care au iesit prost (eu am avut niste probleme cu probele, intii au zis ca toate care se lucreaza in Germania au fost compromise din cauza transportului; acum cica totusi s-au putut lucra).

Va tin la curent
Va pup,
bobocut


Mutatia factorului XIII (G102T) genotip heterozigot; Gena PAI genotip heterozigot; Anticorpi anti-beta2 glicoproteina 1 - IgM (21)

Mergi la inceput