FIV sau inseminare cu donatoare/donator (30)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Mi-e frica sa sper!! Nu am curaj sa fac nici test! Inca n-a aparut nici maroneala care imi aparea cu 2-3 zile inainte...nici nu ma mai doare burta...Doar sanii care au inceput sa ma doara de cateva zile dar foarte putin. Nu fac test!!!!!Mi-e frica!!! Mai bine mai stau asa cateva zile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cora79 spune:

Citat:
citat din mesajul lui yarrina

Mi-e frica sa sper!! Nu am curaj sa fac nici test! Inca n-a aparut nici maroneala care imi aparea cu 2-3 zile inainte...nici nu ma mai doare burta...Doar sanii care au inceput sa ma doara de cateva zile dar foarte putin. Nu fac test!!!!!Mi-e frica!!! Mai bine mai stau asa cateva zile.
YarrinaYarrina

"DOAMNE FA SI PENTRU NOI O MINUNE CU PAMPERS"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Deci m-a luat o frica de nu mai pot!! Tremur toata!!!M-am dus la baie sa vad care e treaba si sunt ca noua. Oare sa-mi iau maine un test? Mi-e frica sa sper!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cora79 spune:

Citat:
citat din mesajul lui yarrina

Mi-e frica sa sper!! Nu am curaj sa fac nici test! Inca n-a aparut nici maroneala care imi aparea cu 2-3 zile inainte...nici nu ma mai doare burta...Doar sanii care au inceput sa ma doara de cateva zile dar foarte putin. Nu fac test!!!!!Mi-e frica!!! Mai bine mai stau asa cateva zile.
Immmmm mie imi miroase a Fat-Frumos la tine

"DOAMNE FA SI PENTRU NOI O MINUNE CU PAMPERS"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cora79 spune:

Citat:
citat din mesajul lui yarrina

Deci m-a luat o frica de nu mai pot!! Tremur toata!!!M-am dus la baie sa vad care e treaba si sunt ca noua. Oare sa-mi iau maine un test? Mi-e frica sa sper!
Eiiiii,ia relaxeaza-te putin,ce vrei sa il stresezi pe bebe?
Fugi la farmacie,ia testul,fa-l si vei avea o surpriza placuta

"DOAMNE FA SI PENTRU NOI O MINUNE CU PAMPERS"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Poate fi doar o dereglare...Mi-e greu sa cred ca acum cand am avut un ametit de folicul de 18mm s-a putut intampla si cand am avut 3 nu. O sa-mi iau unul pentru maine dimineata...macar sa ma linistesc ca poate acum imi induc eu sa nu vina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cora79 spune:

Citat:
citat din mesajul lui yarrina

Poate fi doar o dereglare...Mi-e greu sa cred ca acum cand am avut un ametit de folicul de 18mm s-a putut intampla si cand am avut 3 nu. O sa-mi iau unul pentru maine dimineata...macar sa ma linistesc ca poate acum imi induc eu sa nu vina.
Maine faci cinste zdravana draguta

"DOAMNE FA SI PENTRU NOI O MINUNE CU PAMPERS"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Cora iti multumesc pentru incurajare. Sa dea Domnu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cora79 spune:

Citat:
citat din mesajul lui yarrina

Cora iti multumesc pentru incurajare. Sa dea Domnu!
,de obicei am intuitie buna,sper sa nu ma insel si maine sa ai cea mai frumoasa zi din viata ta

"DOAMNE FA SI PENTRU NOI O MINUNE CU PAMPERS"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisa220972 spune:

yarrina -draguta dar tu cum opresti duphaston fara sa stii sigur ca nu este sarcina? Si daca e, ce faci?
Eu zic sa te duci la farmacie sa cumperi un test cu doua liniute
(daca nu apare, doua liniute,sa faci reclamatie la farmacie ca nu a fost bun testul) cel putin stii cum stau lucruri, nu mai stai cu sufletul la gura.
Pup si curaj

Mergi la inceput