Dovlecei de septembrie-octombrie 2009 *61*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

ioi mada acum am vazut pozele cu oglinda ioi ce tare ce scumpel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:



neata

a dat raceala in noi .. si eu si socrela .. dureri de gat, muci etc .. eva vad ca e un picut mai bine, sper sa n-o intoarca. anna are si ea ceva mucisori, poate vine azi pediatrul sa ne vada .. pediatru care e si dr de familie.

monique salvat reteta de tiramisu. fac si eu. super placintica cu spanac .. vrem reteta. iar teo este o talentata!

cristina de unde iei fiolele alea cu ginseng si cu placenta??? vreau si eu ca voi ramane cheala curand ..

delia ce dulce e soimita ta! si ce rade ea cu tati.

moni noi avem pampers 4 si e ok .. insa cred vom trece la 4+ cat de curand .. cred ca anna bate catre 9 kg ..

s-a trezit "cacacea" mica .. asa cum spune eva la "cacacioasa"

revin. parol!



Elena, mami de Eva Maria (14.01.2008) si Anna Sophia (04.10.2009)
Eva
Anna
papa bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina84 spune:

AIDA uite aici poze cu el,sa-mi spui daca seamana http://picasaweb.google.com/irinelandrei/Ianuarie#5432468653939111906
ELLENUTA multa sanatate la fetite,pana intra Cristina iti spun eu ca le ia de la plafar(am intrebat-o eu aseara)

D-ZEU MI-A TRIMIS RASPLATA
IRINEL ANDREI
POZE CU NOI

o perioada din viata mea Rasplata a sosit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Citat:
citat din mesajul lui madalina84

AIDA uite aici poze cu el,sa-mi spui daca seamana http://picasaweb.google.com/irinelandrei/Ianuarie#5432468653939111906
ELLENUTA multa sanatate la fetite,pana intra Cristina iti spun eu ca le ia de la plafar(am intrebat-o eu aseara)

D-ZEU MI-A TRIMIS RASPLATA
IRINEL ANDREI
POZE CU NOI

o perioada din viata mea Rasplata a sosit


Mada, cea cu rosu din ultimapoza esti tu sau sorela ca deja sunt deviata de cap
Mie nu mi se pare ca seamana cu tati dar nici cu tine, e destul de dubios Iri cel smecheras ....pe care-l pupa mami cu drag

Lucia, mami de David 13 Septembrie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Ellenuta multa sanatate la familia de muciosi si speram sa treaca cat mai repede
Danangie asta a fost tot ? Doar ne-ai testat ? sau vroiai sa vezi daca mai poti posta cu username-ul si parola ?
Aiducule nu mai fugi asa repede si raspunde la fete ca te-au tot intrebat: cati dinti are Erikutu IN TOTAL .....ca vrem si noi sa stim cat de in urma suntem


Lucia, mami de David 13 Septembrie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina84 spune:

LUTO e sorela,pe cuvant daca si noi stim cu cine seamana Iri,cert e ca nu mai seamana cu el,la nastere era picatura din el,acum mai are doar ochii si buzele(ce vroiam eu cand eram inca cu dansul si imi doream copil)
Ma duc sa-mi fac o masca de par cu ulei de masline si ulei de ricin,sa vad ce iese

D-ZEU MI-A TRIMIS RASPLATA
IRINEL ANDREI
POZE CU NOI

o perioada din viata mea Rasplata a sosit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Mie mi s-a terminat faina "normala" si am facut chec cu faina dinaceea plina de seminte/tarate/resturi si radacina de grau
A iesit asa intr-un mare fel dar sa vedem dupa ce se coace
Monique multam, astept ca nu ma grabesc nicaieri, eu faceam in Romania placinta cu spanac dar cu foietaj dinacela cumparat ....era foarteeeee bunaaaaaa. Mi-a placut la a ta ca seamana a ceva "painica" blatul acela si de aceea te-am rugat sa imi spui cum

Lucia, mami de David 13 Septembrie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Un apel telefonic la o agentie de turism:
- Organizati excursii in Egipt?
- Da, desigur....
- Spuneti-mi, va rog, ce statiuni balneare sunt acolo?
- Sharm-el-Sheick, Hurgada, Taba, Nuveiba...
- Stop.... Nuveiba. Nuveiba e bun!
- Cānd doriti sa plecati, cate persoane?
- A, nu, nu plecam. Noi doar rezolvam integrame....


- Dragul meu, in curand vom fi trei....
- Asta e o veste buna! raspunse el sarutand-o
- Mama a obtinut divortul si va veni sa locuiasca cu noi...


Doi tineri stateau pe o banca.. Dupa o ora de liniste, baiatul se decide sa rupa tacerea :
- Nu vrei sa mergem la mine in apartament?
La care fata raspunde:
- Nu aveam de gand, insa m-ai convins !!!


- Doamnelor si domnilor, avionul nostru se va prabusi in ocean si in jur e plin de rechini. Luati de sub scaune vestele de salvare si cutiuta cu crema... este ca sa va ungeti pe corp, impotriva rechinilor..
- Si nu ne mai mananca?
- Ba da, dar cu scarba..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

mada eu zic ca seamana cu tati , dar sa nu te superi pe mine

Dinti? Pai are 2 jos si acum ies si aia 4 de sus si gingia e umflata deja la 3 dintre ei si din cauza la atata mancat maini se umple de saliva pe fata si e cam iritat ... of

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina84 spune:

Ce de dinti are Erikutu,saracutu cred ca il doare destul de rau nu?Si al mei se irita din cauza salivei,asta e nu avem ce face
Mi-am pus masca in cap sa vedem ce iese,ma mananca capul de zici ca am mergatori

D-ZEU MI-A TRIMIS RASPLATA
IRINEL ANDREI
POZE CU NOI

o perioada din viata mea Rasplata a sosit

Mergi la inceput