***LMA spiridusi de ian -feb 2006 (346)***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

Silvi am citit in blogul tau despre fonul de ten: exact dar exact asa patesc si eusi nu apuc sa mai cumpar Si tot asa, nu stiu de care sa imi iau Deja mi s-a terminat crema de fatza astazi, cat m-a tinut? Vreo 5-6 sapt.?

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mami cu Angelo poniroulis ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3
Angelo4
filmulete maraki5

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


eu m-am pus sa-i fac iaurt gogoashei din laptele meu de la congelator. parca vad ca se consuma curentul degeaba si nu se face nimic din el [l-am pus la aparat pt. facut iaurt), caci branza cu calciu lactic nu se poate face din laptele matern.

Marco s-a trezit de dim. cu toata fata rosie si pleoapele la fel si umflate. am fost cu el la farmacie sa-mi dea ceva...cica s-ar putea sa fi facut o alergie la ceva, din cauza imunitatii slabite. la spital nu am mers inca, si-a revenit, sa vedem cum va fii cand se trezeste.
Vineri a facut pipi pe el la patinoar,,,cica nu a stiu ca este wc acolo, nu a zis nimic educatoarei si a stat asa ud. de atunci, tuseste, stranuta, face pipi des....mor....ce bleg a puitut fii. cine stie cat a stat el asa ud in frig.

cu Lili nu am vb. inca, dar am sunat la Ingrid sa vad cum mai e Diana. poate ati citit la celalalt subiect ca e in spital cu ea, cu pneumonie si laringita. e inca la terapie intensiva.
azi cica e mai binisor, ieri a fost o zi critica. nu mai tuseste asa, a si papat ceva azi, dar se plange de durere de burta si nu poate sta pe un picior. astepta sa o vada un chirurg, ca nu cumva sa aiba apendicita. In spital horror...numai acolo sa nu ajungi la cate vezi, ce conditii si de ce oameni dai, doamne fereste.

Ioana mersi, ala e filmul. caut sa vad daca il pot descarca.
Nici mie nu-mi plac gogosile goale inauntru. eu am facut iar reteta Biancai, sunt super bune.
Silvia sa folositi sanatosi home cinema. si noi vrem, de fapt Clau, dar cum zicea si Maraki....trebuie gandit totul cu amplasarea boxelor si numai chef de fire nu am. poate la alta casa...cand vom gandi din start locul lor si tragem totul prin pereti.
suna bine reteta de cartofi, trebuie sa incerc si eu, dar parca e cam multa ceapa calita....eu evit sa-i dau dintr-astea lui Marco.
Miha super ca ai gasit loc la gradi in Cluj. doamne ajuta sa ii placa acolo nazdravanului. cum mai este la tine la munca?
Maraki lasa ca se va obisnui Angelos cu dormitul la bunici, inca putin...
Cosmi ai muncit nu gluma azi. si eu am retusat dupa ce a facut curatenie tanti...are niste puncte slabe, nu se atinge de cateva chestii si mor....asa ca fac eu dupa ce pleaca ea.

am fost prin mall, Marco la spatiul de joaca, eu mi-am luat 2 bluze, la Clau o pereche de blugi de la Denim si ne-am uitat pt consola WII. ne cam bate gandul sa luam una, dar doamne cat costa celelalte accesorii, jocurile si eu vreau si alea pt. fitness.

revin, dupa ce vorbesc cu Lili.



_
Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
poze(1) www.dropshots.com/giova1" target="_blank">poze(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marchplayer spune:

Buna seara!

Imi da si mie cineva reteta gogosilor alora bestiale care nu fac gaura la mijloc??

daniela cu minunile ioana alexandra (05.02.2006)si rares stefan (15.07.2007)
www.dropshots.com/marchplayer" target="_blank"> filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

off ce sa pateasca Diana de Ingridmititica...Giova daca mai vb cu ea transmite i si de la mine sanatate multa

Giova alergie de la ce sa fi facut Marcolino????saracutul cat despre faptul ca a stat ud
Miha sa speram ca se va obisnui la noua gradinita spiridusul tau
Silvi sa stapaniti sanatosi home cinema-ulsuper cadoul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

gata am facut aluatul pt pizza....cam scumpa pizza astadar e ffff buna si le place copiilor,parca mananca mai bine decat aia comandata



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

March vezi ca pe prima pagina avem adresa Biancai de blog, o gasesti acolo.
Apropo de blogul ei, a aparut intr-o revista culinara cu o retetaGasiti poza la mine in drop.
Giova chiar: de la ce sa fi facut asta Marcolino? Cred ca te-ai speriat cand l-ai vazut Transmite si de la mine sanatate pt Diana
Cosmi si eu trebuie sa ma apuc de frigider dar astept sa imi vina cheful
Miha esti ok cu sv ?

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mami cu Angelo poniroulis ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3
Angelo4
filmulete maraki5

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

Maraki ...cheful mi a venit dintr o datatb sa l fac sapatamana trecuta dar n am avut chefffff

si a luat soramea bilete...vine miercuriabia o astept

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

am vb. cu Lili.
de azi sunt acasa, amandoi sunt bine, Cosmin Andrei este un cuminte si un mancacios, Nicolas atent cu fratiorul lui, toate bune si frumoase pana acum.
Cica nu seamana defel cu Nicolas, are parul saten, tenul deschis...asteptam pozele.

Maine o voi suna din nou pe Ingrid si ii voi transmite urarile voastre de bine.

Nu gaseste DC++ filmul "Did You Hear About the Morgans?"

Cosmi, maraki m-am speriat, nu stiu de la ce sa fii facut alergie...cica pe fonudul imunitatii scazute, si cum nu e chiar sanatos acum....
s-a trezit si e ok, dar diseara ii dau aerius, ca mi-e frica peste noapte.
Daniela eu fac dupa reteta Biancai. uite aici:
http://biancams76.blogspot.com/2009/09/gogosi-cu-gem.html
eu le fac simple, cu gaura in mijloc, iar daca fac cu gem il pun in interior.
am mai gasit o reteta aici, arata bestial si sunt mai simple de facut. nu am incercat-o sa vad cum sunt:
http://www.supereva.ro/info.asp?id=1955

_
Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
poze(1) www.dropshots.com/giova1" target="_blank">poze(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

se pare ca Diana este mult mai binece ma bucur ...numai copilul sa nu ti fie bolnav....offf

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

giova am dat search in DC++ si il au o gramada de useri

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mami cu Angelo poniroulis ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3
Angelo4
filmulete maraki5

Mergi la inceput