Goldie pants - 34

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

D-na negociator in iuresul cu care ati plecat sa tratati cu kidnapperu in vederea rascumpararii lui purple...ati uitat ca se solicita la masa negocierilor prezenta celor 3 baieti B, W and M...pe primii doi i-ati luat cu dumneavoastra, pe Metal(stati calma , nu e rapit de nicio zuza)


am sa-l aduc cu supersonicu (Currrrly a fost atat de amabil... incat mi l-a pus la dispozitie cand m-a vazut in impas)...

Anka

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey lasa ca daca ajung la masa negocierii cu kidnapperu nu mai trebe niminea purple e ca si salvata da io cre ca mai e cineva rapita acilea iaca nu vazui papuceii lu deloc si nici GPSu nu functioneste asa ca iaca incep a doua actiune de salvare, am boteza-o "trandafiru galben" maine ca tot e marti o sa beau de trei ori cate trei cafele pentru fiecare ceas rau cate un rand de cafea, acu nu ca as fi cine stie ce superstitioasa doar sper sa nu-mi taie calea pisica neagra
se zice ca daca berbecii ar purta un semn de circulatie pe spate acesta ar fi "oprirea si stationarea interzise", asa ca sunt inca pe turbo, rog sa nu-mi stati in cale
maine seara daca imi gasex vocabularu si butonu de reducere a vitezei ma prezint la raport acu ca oi fi io sau o trimit pe asistenta mea inca nu stiu

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

M, I love you most.
fetili
iaca primu rand de cafele
www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank"> www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank">
acu daca horoscopu zice ca ziua cea mai favorabila berbecului e martea adica azi printre atatea ceasuri rele o fi si ceva bun

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

buna

va las si io www.youtube.com/watch?v=yxDPDWJnEso" target="_blank">

mey rapitorule...cand mai intri in contact cu noi , pune si traducerea ...cum adeca , citez:"joann is the refferee?"
...what that means??...in dictionarul meu nu apare......
in alta ordine de idei...a primit purple cafeaua??? ca nu vreau sa ma trezesc cu ...

fetele



www.youtube.com/watch?v=YUswfxAkLME" target="_blank">

Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

www.youtube.com/watch?v=eDqoIV4941I&feature=related" target="_blank">buna

in primul rand
LA MULTI ANI!!!!!!!!! sarbatoritei noastre
in al doilea rand....nush daca e rapita sau nu ..da daca o fi sa fie....sper ca rapitoru sa o elibereze pana diseara
in al treilea rand...de purple vaz ca nu se mai aude nimik....dar la cat de dragutz e kidnapperu..parca nu mi-as face griji prea mari..
fetili

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Oana La multi ani, sa fi iubita, fericita , dorita toata viata. Sa ai parte de ghiocei multi multi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

iaca al doilea rand de cafele
www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank"> www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank">

mey io la sarbatorite rapite nu fac urari daca ajunge urarili la rapitori? macar sa vedem si noi rapitoru o fi tot kidnapperu lu purple?? sa stim cu cine trebe sa negociem

si inca ceva, vaz ca stam cam prost cu sufragiili va simt ca cadeti in mediocritate iar....

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:


s-a intamplat ca intre 33 si 34 sa existe oarestece turbulente in aerul de primavara si eu am stat pe afara mai mult sa ma asigur ca gerul si nametii nu afecteaza trecerea la alt apartament goldie. am stat cu ochii pa voi pana v-am vazut pe toate aci, impreuna, sa fiu sigura ca nu s-a ratacit nimenea...acum ma repliez si eu la 34 linistita

va multumesc pentru urari si pentru ca existati....ar fi muult mai dificil fara voi

operatiunea "trandafirul galben" a fost un succes si o surpriza totala. nitzel speechless, insa tot ce e necesar ca viata sa fie in culori fericite.

inca o data va multumesc....si banuiesc ca asteptati



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

pa care toate impreuna ne vezi tu mey ca io cel putin doua vaz ca e absente, purple si cu iona (si cu sis??ori pe iona si pa sis le punem una) ???
io nu astept da daca mi-l servesti pa killeru zau ca nu te refuz mey da acilea niminea nu mai defileaza?? normal daca n'aveti ce arata hai sa bagam atunci www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank"> cea mai hot defilare din cate se ezista si nu carecumva sa indrazniti sa comentati

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

iaca, daca ai pomenit, dansul imparte tortul. cine vrea portie dubla sa i se adreseze, dar fara propuneri indecente



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput