Goldie pants - 34

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

M, I love you most.
fetili
lipsa luminii de la www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">razili lu soarili meu ma face
si faptul ca beau cafeaua singura are cam acelasi efect asa ca....am scuza ca niciodata nu respect regulile, de ce as face-o acum?
www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank"> www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank">
si inca ceva io never ever nu as renunta la www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank"> my lover pentru niciuna dintre voi
pentru ca Michael Jackson is a special part of me. sa fie clar.

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Good morning

I'm undercover, I am the
www.youtube.com/watch?v=yjvoVpOrlbM" target="_blank">kidnapper of purple_blue...just thought u'd be interested to know that she's no longer available. My plan was to never let her go, but she makes so much noise that soon I'll have to buy ear-plugs..she cries for Black shirt, White shirt and Metal.
So..if anyone is interested in a negociation...maybe u could make contact with them...she's making a lot of noise .
I gave her coffee, I gave her everything, but she still cries for them.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey kidnappere se pare ca io sunt singura cu care se poate negocia acilea hai sa vedem care sunt doleantele in afara de baietii mei negociez orice te avertizez ca daca nu vom ajunge la nicio intelgere sunt gata sa folosesc tot arsenalul

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

buna dimi

aha...deci am avut dreptate cel putin una din voi a fost rapita ...si acu trebuie sa merg sa caut dictionarul
sa inteleg din mesaju lu rapitorul ca cei 3 loveri a lu purple umbla liberi...cica sa ii anunte cineva...
sa vina celelalte fete sa ia masuri...ca io stau aici in banca mea...ca cine stie in ce ma mai bag .

si in timp ce urmaresc cum decurg lucrurile si negocierile o sa servesc si www.youtube.com/watch?v=yxDPDWJnEso" target="_blank">

mj sa stii ca io gust si din cafeaua ta sper ca nu te superi.

ps: rapitorule te rog sa ii servesti lui purple cafeaua de la mine...ca avem o intelegere si e neaparat nevoie sa o primeasca . thanx.

fetelor o zi buna.

inca un ps pt rapitor...ai grija ca daca a intrat mj la negocieri ...io atat iti spun...da drumul fetei...si poate va impacati dupa aia... ca dupa cum se vede (probabil )esti baiat simpatic...





www.youtube.com/watch?v=YUswfxAkLME" target="_blank">

Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

www.youtube.com/watch?v=rLSV70Klej4" target="_blank">neazta

cre ca va dati seama cine a rapit-o
mj ne punem la masa negocierilor dupa ce beau cafeaua

JoAnn stai relax ca baietii lu purple sunt pe maini bune

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Buna
Eu am ramas sechestrata in GP33 ..am crezut ca mi-ati facut o petrecere surpriza si m-ati lasat alaturi de baietii mei si ai lui purple..chiar nu stiam dc i-a abandonat acolo atata timp..acum m-am lamurit..aveam de gand sa nu mai ies de acolo never..ca era taaare bine..insa, in aceste conditii nu pot si nu vreau......astept cu interes negocierea cu rapitoru
Pana la eliberarea lui mrs purple, sa stiti ca baietii ei sunt bine tratati, desi nu mai au aceeasi voie buna ca odinioara..doar cand va fi eliberata le va reveni buna-dispozitie

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey da kidnapperu aista nu vrea nemik??/ decat pe purple???
io cre ca e un skepsis aci ca purple sa ramana si cu rapitoru ca vaz ca niminea nu il revendica nici pe el

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Allow me to introduce myself



my name is Whishes F.H. and I only need u'r help to make contact with those three guys B., W, and M. I think they are the ones entitled to negociate. I see they are sad?!!!? They are sad? What about meeeeeeee???????? I had to put her to sleep to shut up

Please let me know who is who here. I don't understand...joann is the refferee? Mj the negociator? Iona the confort giver? Lisa the pacifier? Purple told me there is another one of you...oana i think...is she the voice of reason? (I studied you all a bit )
Please help me, because I am beginning to think that from this kidnapping I am the only one to suffer

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

fetili io am decis il vreau pe rapitoru cre ca numai asa reusim sa o salvam pe purple nu?? deja sunt pe drum catre locul unde e tinuta ostatica. daca numai asa reusim sa o salvam, fie, ma sacrific io si il iau pe rapitoru sa fie unu din baietii mei sa nu mai sufere atata, saracutul de el asa evitam sa mai fie vreo fata rapita vreodata
iaca acilea pe www.youtube.com/watch?v=e0abkIS_Y1s" target="_blank">b & www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank"> w i-am gasit, metalu nu-sh pe unde umbla sper sa nu-l fi rapit vreo zuza


www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput
Mergi la inceput