Goldie pants - 34

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

cine e sarbatorita?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

poi anka cine lipseste la inventar?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Oana uite daca ma inveti de bine .

www.youtube.com/watch?v=YUswfxAkLME" target="_blank">

Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

JoAnn ....nu-s eu blonda dejeaba



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey da loveritza de BAD nici cu un finger nu ne onora azi acu chiar mi-e frica de o rapire
lisaaaaaaaaaaaaa www.youtube.com/watch?v=d2Ma5iLOfuw" target="_blank"> we need yooooooooooooooooooou

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey acilea io am ramas singura perduta
www.youtube.com/watch?v=NEZ0iywbmhc" target="_blank">I'm too lost in www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">him v-a prins inundatiili ?? sau ce patirati toate?? aaaaaaaaaa cre ca stiu... va pregatiti de valentine's day atuncea e bine, io iaca ma pregatex de partyli lu iona mey ankutza mey da nu auz muzici, nu vaz nemik decorat ca de delicatesuri ce sa mai vorbesc
no problem ca petrec acilea cu www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">my lover daca sunt cu www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4219.jpg" target="_blank">elsi cu www.youtube.com/watch?v=bdjqcSCObuc" target="_blank"> el si cu www.youtube.com/watch?v=nncMCgTb7Kk" target="_blank">el nemik nu imi mai trebe

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey eu acum ma pregatesc...credeti ca boxili alea le misc cu gandu? nu e usor sa le scot pa prispa si mai ales sa le duc pana la mj.....unde vad ca e ca in venetia


daaar, ajung in cel mai scurt timp.despre delicatese si decoratiuni nu am habar, insa stiu ca o sa

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey am uitat sa spui ca partyli sa tine pe insula lu CT am chef de o costumatie mai sumara asa ca ia si cand vezi ceva galbin stralucitor de-ti ia okii atunci trebe sa aterizezi

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

bine mey ca mi-ai spus.....iaca pilotu ma anunta ca si-a pus ca e ceva galbin in apropiere de ii ia okii

lisa ne lasi acu la greu, cand tre sa ii dixtram pe baietii lu iona?

purple rapitoru? nu prea dai detalii dispre el , da nici nu il lasi sa vorbeasca cu noi sa aflam singure

ionaaaa eu zic sa iti invrednicesti iute fingerili p'aci ca iaca mj a zis ca seara asta se ocupa de baietii tai, ii duce la film mey.....ca sa ii dixtreze putin, sa nu se simta singur

JoAnn nu mai scoti nemic pe podium? tii numai pentru okii tai?

anka tu nu ne mai onorezi cu prezenta la party? numai in trecere mai dai p'aci? ca mi-e un dor de goldieeeee......si dejaba tot sper, ca vad ca e in pensie, nu mai presteaza nemic

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

buna fetele
oana pe podium il scot pe www.youtube.com/watch?v=zpYTzKFgsHY" target="_blank">Shadow la o super defilare
sau mai am de scos si altceva??

www.youtube.com/watch?v=YUswfxAkLME" target="_blank">

Forever,Michael

Mergi la inceput