Goldie pants - 34

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey da nu inteleg de ce nu scrii afirmatiili tele ha? de ce trebe sa le mutilezi pe ali mele?ca sa ne areti who's BAD?? proclamate de drept /autoproclamate este afirmatiili mele si le sustin pana in panzili albe si dincolo de ele si ca sa fie clar acilea nu se dixcuta who's bad ci www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">who's the hooooooooooottest


www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mey, afirmatiile mele se stie care estesi le sustin dar nu ma repet la fel cum f bine stii who's bad..iar despre cat e de hoot fiecare...tu nu i-ai luat temperatura lui BAD sa vezi cat e de hot, oricum nici nu te-ai putea apropia de el duamne fereste daca numa de la vederea numelui lui faci asa
si cum se zice ca vorba lunga saracia omului nu mai am nemik de zis ramaneti voi cu primele locuri din coada

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey trebe sa lamurim neste chestiuni HOT in niciun caz nu se refera la temperatura duamne fereste, termometrele este pentru bolnavi ori noi acilea nu suntem. nu? suntem cat se poate de normale pentru cine nu stie ce e inseamna HOT iaca www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">definitia

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

no 1...no 1....no 1.....nu ma mai poci satura de no 1....adeca de killeru....a fost vioara a doua pana acum, da mai mai ca l-as trece pe principal

despre temperatura...pe vreme asta e buna la casa omului, nu vedeti ce e afara

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Buna seara, imediat buna dimineata si noapte buna

vad ca aveti dileme..ca sa puteti dormi linistite, am venit sa va edific: (unul dintre cei care-s pe locul I)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mey iaca yo's mai ignoranta din fire stiam alta definitie a lu cuvantu' hot nicidecum nu m-am gandit la boala..da e bine ca mi-ai aratat..mai invat ceva nou si eu

fetili, o seara buna eu ma retrag din competitie ramaneti voi sa va bateti pe No1

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

buna dimi
si cum ramane pana la urma ...s-a aflat care e al mai HOT...

Pana una alta serviti www.youtube.com/watch?v=yxDPDWJnEso" target="_blank">
o zi buna




www.youtube.com/watch?v=YUswfxAkLME" target="_blank">

Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

M, I love you most. www.youtube.com/watch?v=NEZ0iywbmhc" target="_blank">I'm too lost in www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">you.
fetili
www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank">
azi sarbatorim pe o persoana deosebita nu am decat a-i ura sa bage fingerili cat mai repede acilea ca restu i le zic verde in fata daca n-o fi sa ajunga pentru party atunci io ma ofer sa va gazduiesc ca sa o aniversam si bineinteles ii voi gazdui si pe TOTI baietii ei lisa poate aduci si tu delicatesurili, tu vii cu muzica si purple cu decoratiunilie. hai sa o aniversam asa cum trebe

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Buna dimineata

Sarbatorita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

neatza

pentru sarbatorita


eu imi pregatesc boxili pentru diseara, daca m-ai insarcinat cu muzica



v-ati prins, o sa sa incante new entry no. 1



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput