Gravidute prin FIV (58)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns castelanaC spune:

Citat:
citat din mesajul lui miruna79

Mai fetelor poftesc la icre cu ceapa verde de mor, ce ziceti?? voi ati mancat icre in sarcina?oricum sarcina mea acu e avansata ce parere aveti sa indraznesc??

Speranta este ceea ce ne indreapta corabia vietii catre tarmurile implinirilor....

Miruna 35+ Daniel
AMR 4 saptamani (sau mai putin)
BEBE



fata draga nu-l lasa pe ala mic sa vina cu icra pictata!
baga o felie, doua si gata, n-o fi foc!
uite eu as manca acum dar de unde? ca aici nu se gasesc, am mancat o data in sarcina la niste romani aici la masa, avea adus de acasa, ce crezi ca nu am "ras o felie doua"? si uite ca bebe meu este grasan (uite am gasit secretul la cozonac) ai vazut ce zice si iana pe care o pup
te pup si nu pofti, acum iti mai permiti chestii de astea, ce vrei pac ti se aduce!


castelana fericita 30+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns castelanaC spune:

iana_mari da ai dreptate, ma astept la bebe baban, cred ca visele mele de nastere naturala se spulbera incet incet. Nu-i bai ca infrunt tot, ma rog sa mai stea acolo 9 saptamani si sa fie sanatos, restul le trag eu, la cate am tras pana aici, asta-i parfum cu final happy. ma fac eu inapoi fata de plaja mamica fericita de gemenasi

Elenada, asa e, acum noi invingem toate piedicile legate de varsta, totul e sa se prinda. Sheritra intradevar imi da sperante ca pot visa si incerca. Sper sa mai fim aici ca tare bine mi-a fost la clinica si cu dr astia, sa plecam cu ceva de mana din Asia, nu?

sanatate sa fie ca vin si copii rauri, rauri!



castelana fericita 30+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miruna79 spune:

Multumesc de raspuns fetelor, de cateva zile visez la cate o felie de paine cu icre mama mama...am sa mi iau sa mi potolesc poftele.



Elenada, ai dreptate alea gata preparate din comert sunt mai sigure dar sunt fara gust deloc, acu dc ma aventurez am sa le fac eu cu ceapa verde , doamne deja salivezzzz...

Raluca un pupic ptr Natalia, vezi acu seamana cu voi 2 , cand am vazut pozele mai de mult am zis ca e bucata din tine dar acu mi se pare ca seamana cu voi 2.

Iana din pacate nu stiu sa te ajut la poze depinde unde le ai facut pe picasa sau pe altceva, dar abia astept sa ti admir minunile.ma apuc de mancat peste sa creasca bebita.

Castelana gata ti am descoperit secretul , de aia cozonacul tau e pufos.cred ca ti e greu singura acolo departe de casa , de familie, de prieteni, de mancarea noastra ... dar ne ai pe noi prietenele si surorile tale asa cum ai vrea sa ne consideri...

Speranta este ceea ce ne indreapta corabia vietii catre tarmurile implinirilor....

Miruna 35+ Daniel
AMR 4 saptamani (sau mai putin)
BEBE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns castelanaC spune:

Citat:
citat din mesajul lui miruna79
Castelana gata ti am descoperit secretul , de aia cozonacul tau e pufos.cred ca ti e greu singura acolo departe de casa , de familie, de prieteni, de mancarea noastra ... dar ne ai pe noi prietenele si surorile tale asa cum ai vrea sa ne consideri...

Speranta este ceea ce ne indreapta corabia vietii catre tarmurile implinirilor....

Miruna 35+ Daniel
AMR 4 saptamani (sau mai putin)
BEBE



Asa asa, fa-ti draga de pofta acolo si papa si gata! Ce ... pana cand o viata amara si un trai nefericit? parca asa era vb, nu?
Ei nu te gandi, nu-mi este greu, sunt cu sotul deci nu sunt singura.
Acum axista telefoane, calculator si eu calare ca Mitza pe ele, asa restabilesc legatura cu tara.
E... o sa vina si timpuri mai bune cand o sa stam cu familiile noastre, acum trecem prin acesta etapa.
Sanatate sa fie, asta ma cam da peste cap uneori, dar asta pana ma obisnuiesc cu ideea.
Mergem lai departe si speram sa ajungem si noi sa ne tinem bebelusii in brate.
hai fugi si baga icrele alea cu ceapa si dupa sa ne zici prin ce stari orgasmice ai trecut (asteptam aici cu lux de amanunte, tot)


castelana fericita 30+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui castelanaC

hai fugi si baga icrele alea cu ceapa si dupa sa ne zici prin ce stari orgasmice ai trecut (asteptam aici cu lux de amanunte, tot)


castelana fericita 30+


Acum te orgasmezi de la mancare....peste cateva saptamani cand o sa vezi un pampers plin si stii ca a trecut durerea de burtica la pui...eee, cat de usor e!Cine-ar fi crezut!


de Natalia (03.09.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Exact Raluca.Cea mai mare fericire a fost cand Eva a facut singurica kk ca facea numai cu supo.si ii dadea sangele.Ce fericireeeee....si cum da din picioare dupa.....


gravidute nerabdatoare si mamici de pitici


Madalina de minunica Eva-Maria 14.08.2009
http://picasaweb.google.ro/lhmadalina/EVAMARIA#
povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hepilica spune:

Citat:
citat din mesajul lui castelanaC

Citat:
citat din mesajul lui miruna79
Castelana gata ti am descoperit secretul , de aia cozonacul tau e pufos.cred ca ti e greu singura acolo departe de casa , de familie, de prieteni, de mancarea noastra ... dar ne ai pe noi prietenele si surorile tale asa cum ai vrea sa ne consideri...

Speranta este ceea ce ne indreapta corabia vietii catre tarmurile implinirilor....

Miruna 35+ Daniel
AMR 4 saptamani (sau mai putin)
BEBE




hai fugi si baga icrele alea cu ceapa si dupa sa ne zici prin ce stari orgasmice ai trecut (asteptam aici cu lux de amanunte, tot)


castelana fericita 30+


mirunaaaa - te rog cu lux de amanunte, da?

castelana - curioasa mica ce esti!

h.

de minunata (22.09.2009).

Multumesc lui DD.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dragaica spune:

HUSKI nastere usoara, scoatem majoretele la treaba

http://community.webshots.com/user/Dragaica
Graviduta fericita de 10+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hepilica spune:

Cine trebuie sa ne anunte ce face Husky? Nu ati aflat nimic de ea?

h.

de minunata (22.09.2009).

Multumesc lui DD.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns goldi spune:

Huski, nastere usoara - daca nu cumva a si trecut - si Bun venit pe lume odorului !



"Mult timp am avut impresia ca viata mea va incepe in curand, adevarata mea viata !...
In final, am inteles insa ca obstacolele reprezinta de fapt viata ." Alfred Souza

Mergi la inceput