Ghiocei de Martie-Aprilie 2009 *142* - LMA Luana

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Citat:
citat din mesajul lui m_monique

simina_kin ce grasa si frumoasa e maya.

-------------------------------------------------------------------------
mami de Andrei (16.12.2006) si Ioana (03.04.2009)


multumesc
In poze pare mai grasuna decat este in realitate..
O sa ne cunoasteti voi cand o da caldura
Da chiar cand scapam de ger????....vreau sa ies din casa

fericita de Maya Andreea din data de 6-oct-2009

www.rockyou.com/show_my_gallery2.php?instanceid=156032407" target="_blank">Invitatie la botez
Povestea nasterii printesei cu ochi albastri

www.youtube.com/watch?v=EZMAyvih51Q" target="_blank">Ceva special pentru fata si sotul meu! VA IUBESC!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pisik06 spune:

MARIANA, ce dulce e Maya. Sa va traiasca

Mamica minunii Ana Bianca (20.02.2009)


Pozele noastre

Fotografii profesionale evenimente


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simplyana_m spune:

simina, maya creste vazand cu ochii si e frumoasaaaa!!!

Si am mai vazut ghiocei bestiali o multime , acum imi amintesc de Ioana, Casia, Bris, Darius, Catalin, Nicholas, felicitam umblaretele si cataratoarele Casia, Ioana si Isabela, asteptam filmuletul cu Cristian, poze noi cu Sophiphi, ne-ar place si unele cu Dragoana, si...nu mai stiu!

Sper sa reusesc sa revin!

http://www.lucamic.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simplyana_m spune:

ah, si Luana, cum era sa uit!

http://www.lucamic.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pisik06 spune:

SIMPLYANA, in ce zona stai tu? Ca imi suna f familiar Ubisoft, cfr...Mama sta in zona 1 Mai-Ciuperca si pe acolo mi-am facut si eu veacul pana acum vreo 4 ani...Nici acum nu-s departe, Baneasa. Poate ni te alaturi in Herastrau cand se face cald

Mamica minunii Ana Bianca (20.02.2009)


Pozele noastre

Fotografii profesionale evenimente


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simplyana_m spune:

Citat:
citat din mesajul lui Pisik06

SIMPLYANA, in ce zona stai tu? Ca imi suna f familiar Ubisoft, cfr...Mama sta in zona 1 Mai-Ciuperca si pe acolo mi-am facut si eu veacul pana acum vreo 4 ani...Nici acum nu-s departe, Baneasa. Poate ni te alaturi in Herastrau cand se face cald

Mamica minunii Ana Bianca (20.02.2009)


Pozele noastre

Fotografii profesionale evenimente





Stam langa Moghioros, la Ubisoft lucreaza Mimi. Clar ca vrem sa venim si cu voi in Herastrau, si cu gsca de Dr.Taberei aci la Moghioros, si ca tot veni vorba, vrem sa venim si noi la Verde Cafe, dar suntem cu ?, ca nu mai vreau sa promit si sa nu vin, ca data trecuta. Oricum, daca reusim, cred ca ne primiti voi, si netrecuti pe lista, nu?


http://www.lucamic.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

simplyana_m primim pe toata lumea la intalnire.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maya25 spune:

Apar f rar pe aici, stiu, totusi azi am reusit sa-mi fac un pic de timp. Am citit cateva pagini in urma si vad ca toti copiii s-au ridicat in picioare si umbla. Oare fetita mea are o problema pt ca la 11 luni nici nu s-a ridicat in picioare? Nici macar in 4 labe nu mergem. Ne taram, ne rostogolim si ne chinuim sa ne ridicam dar abia ajunge in genunchi. Oare o fi si "dimensiunea" de vina? (are vreo 80 cm, n-am mai masurat-o de mult dar atat avea ultima data, si vreo 11,5 kg).
Simina, frumoasa si rotunda e Maya.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgiana310 spune:

salutare,

intai sa imi zic ofu`: Aris, anamariamme- ma regasesc si eu in tot ce ati zis fiecare. si eu patesc la fel: cand mi=e lumea mai draga si am relaxez mai tare, atunci isi aminteste sa imi zica cine trebuie sunat, cine intrebat samd!!! ma mir ca atunci cand nu isi aminteste sa ma intrebe daca am treimis nu-stiu-ce factura... offff!!!

gata, am zis!

buun, si acum sa va zic ultima mea desfatare/delectare/bucurare: seara, dupa ce o culc pe Bris, ma duc repejor si aprind TV-ul pe HBO Comedy pt ca dau din nou Sex and The City . si chiar daca stiu fiecare replica (de la 17 pana la 26 de ani l-am vazut minim de 2 ori pe an fiecare episod) daaaar asa tare ma relaxez in alea 30 de minute...

vi se pare ca sunt tare dusa?!

Gia, mama lui Briseis, 16 aprilie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

Maya25 stai linistita. din ce spui fata ta e in etapa premergatoare mersului de-a busilea si ridicatului in picioare. las-o sa incerce in continuare, si intr-o zi va reusi.
"dimensiunea" nu e intotdeauna un impediment. ti-o spun din proprie experienta, ca sunt la al doilea copil de categorie grea.


Mergi la inceput