Ghiocei de Martie-Aprilie 2009 *141*

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cami_05 spune:

Ayla21 sincer, eu o admir, pt. ca eu nu as putea sa trec prin cate trece ea, demult i-as fi pus bagajul in fata usii. Dar ea il iubeste enorm. Cand au inceput sa aiba probleme, ea nu stia ce este cu el de ce o respinge, de ce nu mai stau de vorba, de ce e mai rece cu ea, eu ii spuneam: lasa draga ca dupa 12 ani de relatie nu mai ai "fluturi" prin stomac, e altfel relatia, poate ti se pare tie si multe altele, la care stii ce mi-a spus? Cami, eu in 12 ani m-am reindragostit de cateva ori de sotul meu. Mi-a inchis gura, nu am mai avut ce sa zic.


Cami mami fericita de printesa Iulia Elena (25.05.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus

Fetelor voi cata branzica dati la bebei?


Cat iese din 250ml lapte/zi (nu am cantarit, cat iese, pe-aia i-o dau).

Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_05 spune:

Kea, mersi mult, dar mandra nu vrea sa stea nicaieri decat la mine in brate de aceea m-am gandit la premergator, ma vede si poate si sa se miste, dar daca zici tu mai asteptam un pic sa vedem

Cami mami fericita de printesa Iulia Elena (25.05.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui cami_05
demult i-as fi pus bagajul in fata usii.

Offf, stii ce simplu e de spus si cat de greu de facut? Eu sunt mic copil, stiu si de aia tac...
Si eu juram ca orice mi-ar face nici nu ma gandesc sa ma despart de el...si, cu rusine iti spun, ca la prima problema, am dat bir cu fugitii. Asa ca, e cu totul altceva ce am face intr-o situatie concreta, decat spunem cand ne gandim doar.
Sper sa poata sa o ia de la inceput si de data asta...poate e doar o criza, am citit ca astea pana la urma trec.


www.glitter-graphics.com/users/monika21m" target="_blank">Monica, mommy blessed with my children Claudiu-Adrian(20.01.2005),Luana-Emilia(28.01.2009)
and my angels Alma-Lorena(28-30.01.2009),Maria-Alexandra(29.10.2009-13weeks)
My baby, my joy, my heart, my gift from God - Photo & Video
Light a candle for Alma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui denisamada

Citat:
citat din mesajul lui novus

Fetelor voi cata branzica dati la bebei?


Cat iese din 250ml lapte/zi (nu am cantarit, cat iese, pe-aia i-o dau).

Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )

Si eu fac din 250 ml odata, dar nu prea papa toata odata.
Off, la controlul de 1 an sper sa traga mai greu la cantar ca suntem asa micute inca.


www.glitter-graphics.com/users/monika21m" target="_blank">Monica, mommy blessed with my children Claudiu-Adrian(20.01.2005),Luana-Emilia(28.01.2009)
and my angels Alma-Lorena(28-30.01.2009),Maria-Alexandra(29.10.2009-13weeks)
My baby, my joy, my heart, my gift from God - Photo & Video
Light a candle for Alma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

Cami, scuze de greseala, stiam ca-i fetita.
Dar daca ii iei premergator si tot la tine in brate vrea? Eu tin minte ca l-am pus odata in magazin intr-un premergator sa vad ce face. Pe atunci nu se ridica in picioare si v-am zis ca eu nu l-am pus nici macar de curiozitate. Ei bine, statea cu picioarele stranse sub el, nu stia ca le poate pune jos.

Si apropo, al meu desi v-am zis ca a vazut premergatorul numai vreo 30 secunde, se ridica pe varfuri. Dar inca nu face nici un pas.

Bogdana, acum mi-am amintit, nu am mai fost la salina. N-am fost sigura ca fac bine, asa ca am lasat-o balta. Deci nu au legatura bubitele de pe obrajori cu salina. Acum ca mi-ai spus de roseata ochilor si petele rosii, ma felicit ca nu m-am dus, aveam un stres in plus, chiar daca numai pt cateva ore.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_05 spune:

Da stiu, asa este, e foarte usor sa dai sfaturi. Si ea asteapta... sa ii treaca si spera ca se va intoarce la ea si la copil. Sa dea DD sa fie asa, si noi am vrea sa nu se desparta.

Cami mami fericita de printesa Iulia Elena (25.05.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_05 spune:

Kea da, s-ar putea sa patesc ceea ce spui tu dar prietena mea mi-l da pe al baietelului ei sa vedem daca ii place sa stea in el, daca nu asta e, stam tot in brate (sotul imi tot reproseaza ca am facut-o dependenta de mine, cum? nu stiu)

Cami mami fericita de printesa Iulia Elena (25.05.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_05 spune:

Merg si eu la.
Va .
Noapte buna!!!!!

Cami mami fericita de printesa Iulia Elena (25.05.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_nicolae spune:

Pt Grecia, novus

am uitat sa intreb ceva important:
1. pana cand se dau banii?
2. pretul de cca 850 de euro/2 adulti inseamna de fapt per familie-camera? Poti afla exact pt mine? eu + vero, 12 ani + tudor 9 ani + bb3?
3. stie cineva, pur estimativ, cam cati km sunt din bucuresti pana acolo, si banuiesc ca se orinde si 1 noapte?
4. toti veniti cu masinile, e cineva care se gandeste la avion, e aeroport prin apropiere?

Bai, daca va puteti imagina, inca mai lucrez la procesul ala cu firma de amanet si pana acum concluzia pare a fi ca ... amandoi furau, caserita intr-un fel, patronul in alt fel..., deci eu cu cine votez ?

Olisoara, am inteles ca ai un tarc mare, dar pt cine este, pt boss, sau pt tine, ca vad ca nu mai ajunsesi la tastatura...

Raaluca
nu uita de listuta pt verdecafe!!!

Ayla
la parul tau de acu roscat si pasional, chiar ca nu prea merg culori pale, so, are chatonel dreptate, un verde un grena, poate si un alb spumos... Am vazut pozele cu albinuta mica, este mortala, cum sta ea imbracata precum o gazita , totusi, sunt 2 poze care mi-au placut in mod deosebit: cea cu "mos craciun" asezat in sezlong, parca s=ar uita dupa urmatorul copil sa-i dea cadou, si una cu o privire aparte, nu mai am linkul, dar il caut si il scriu!

L-am gasit:
Cuore, inima de copil



Gata, merg la somn.

Poze cu noi

Veronica-Elena 12 ani, Tudor-Iulian 9 ani, Robert-Adrian 8 luni

Mergi la inceput