Fiv in Ungaria 88

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns KiraClara spune:

Emsy, bun venit pe forum!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adipapazi spune:

speranta2008, draga mea, sa fii puternica. si eu mi-am pierdut mama acum 7 luni. trebuie sa mergem inainte. tot de aproape 4 ani si noi. sa te intareasca DD

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adipapazi spune:

emsy, bun venit pe forum, dar sedere scurta la topicul asta!

clara, ce tare! bravo, azi m-am mailuit cu PK si imi venea sa ii zic: sa ai grija de fata noastra, ca e in focuri. daca ar sti el ce fanclub are aici!bafta!superglue!baga romantism si optimism! cu ce esti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

clara...Doamne-ajuta!!!sa stea la tine in burtica 9 luni
emsy...bine ai venit...si sa treci cat mai repede la odisee
speranta,adipapazi...si eu mi-am pierdut tatal acum 7 luni
adipapazi...dr.K stie ce fan club are aici la noi...ca i-am zis io ...ce ,crezi ca am vorbit numa' d-astea tehnice la consultatie???...i-am zis si ca noi ii spunem dr.K...s-a amuzat foarte tare...si mi-a zis ca "only good things you talk about me...I hope"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cezara66 spune:

Bravo, Klara!tripleti!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_vreau spune:

bravo clara! Felicitari penru cei 3 muschetari! Iti urez sa fie lipiciosi si sa ai 2 saptamani de asteptare cat mai usoare! Apropo... cand faci testul?
Cat mai stai in Budapesta?

Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KiraClara spune:

Multumesc tuturor din suflet pentru suport si mesajele frumoase!

Maine de dimineata o luam spre casa. Ajunge atata plimbare in Budapesta. Da' ma gandesc la ce geruri sunt pe acolo si parca nu m-as grabi s-o iau din loc. Pe langa ce temperaturi sunt prin Ro, aici e cald si bine la 0 grade.
Stie cineva cum sunt partiile pe valea prahovei si in poiana?

Speranta2008 tie ti-a dat pk 37 zile de Ac? Iei 21, apoi pauza si apoi inca 16, sau cum?

Aveti ceva sfaturi pentru ce sa fac / sa nu fac in urmatoarele 2 sapt? Vad ca pk ( adica ) nu mi-a dat restrictii si sunt fete care au mers la servici imediat dupa transfer sau altele care au stat in pat 2 sapt, din ambele categorii avand si rez poz si neg.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

clara...partiile sunt bune...se schiaza bine...da' e o coada uriasa la teleski/gondola/telescaun.

noi maine plecam la Predeal cu treaba...si cred ca mergem si la partie cateva ture...asta numai daca nu e asa aglomerat si nu pierdem prea mult timp la cozi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KiraClara spune:

felicia cati embrio ai congelati? la Budapesta sunt?

corina_anam avand in vedere ca legislatia romana nu prevede nimic despre mama surogat e misiune imposibila sa faci chestia asta la noi. poate prin alte tari o fi prevazuta, dar ar presupune sa se faca procedura acolo si apoi sa se nasca si copilul tot acolo si sa se faca si toate formalitatile de inregistrare a copilului ca avand ca mama pe mama donatoare si nu pe purtatoare.
Parca exista la noi un proiect de lege in care s-ar fi introdus si notiunea asta de mama surogat (daca imi aduc bine aminte) dar dupa cum sunt interesati parlamentarii sa isi faca treaba, nu cred ca or sa voteze legea prea curand.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cezara66 spune:

Clara,ti-a spus dr.PK sa mergi la ski,sau ce treaba ai cu partiile?Stai tu cumintica in pat,macar o saptamana.Ce medicatie iei dupa transfer?

Mergi la inceput