Gravidutze si mamici de Cluj- 150

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ALEX29

salutare
fetelor m am distrat traznet in Bamboo,super fain

poze http://picasaweb.google.ro/sanda252003/32DeAnisoriInBamboo#

SCUMPA MEA FETITA TIADRIS- 3 oct 2007
http://cluj-poze.scope.ro/thumbnails.php?album=61
http://family.webshots.com/album/572388417dqdSls





se vede ca v-ati distrat pe cinste...arati fenomenal.. ma bucur ca ai avut o zi de nastere de neuitat!


*********************************************************
Andreea si Eric, micul meu univers... (9 decembrie 2007) si 17+ cu

ERIC, POZE RECENTE
ERIC IN 2009
ERIC , PRIMUL ANISOR

Eu sunt barbatelu' lu' mama!!! Uite ce mare am crescut !!!
Pui mic, mic...

BLOG DE PICI...

Esti mereu cu mine, in suflet, in gand...oriunde ai fi...pentru totdeauna...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenuta23 spune:



NINA, LA MULTI ANI!!!!!!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenuta23 spune:

dulcineea ai nascut??? cum sunetti???

gaby felicitari!!!! pt miucta Sofi, este superba, este miuea care v-a intregit familia si care v-a adus atata iubire in familie, asa a fost si cad am nascut-o pe iulia , iubirea e nemarginita, parca totul din jurul nostru e numai apte si miere

acomodoara usoara acasuca, sper sa nu aveti probeme si totul sa decurga normal, la noi abia acum a inceput Drgaos cu maraieli si cu luatul in brate ca un bebelus , dar daca e sa faca ceva pt Iulia e primiul
orice i-am face pe Iulia nu o da la nimeni

kapitam
si u am visat azinoapte ca aveam varicela la apendice , interesante vise am

poate din cauza ca azi vom merge la vaccin cu Iulia

alex esti tare fumoasa si sexy...bvo mamicoo
foarte frumos si tortuletul.....unde l-ati comandat????

alina putere multa sa treci cu bine peste aceasta perioada

www.versu.ro/elenuta23-1405.html" target="_blank"> doar un clik pt un vot


Elena , mamica lui Dragos Stefan (9mai2007) si Iulia Anamaria (16 sept2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adab spune:

Gaby bine ai venit acasa si acomodare usoara !!!. E o dulceatza mica Ana Sofia. M-au emotionat pozele; si eu zic ca seamana cu tine...o frumusetze de fetitza, ce mai... Multa fericire si sanatate va dorim

Cu gelozia copilasilor e absolut normal. Acum am fost si eu la o prietena si ii tzineam fetitza de 5,5 luni in bratze in timp ce mamica ei ii dadea pireu de fructe. Sara s-a apropiat si ea, se uita, ii plac bebelasii f.mult iar dupa cateva minute vroia si ea in bratze la mine. Am luat-o si pe ea pe un picior. Daca as alapta nu stiu cum m-as putea descurca si cu Sara. Are momente destul de dese cand vrea inca in bratzele mele. Oricum...in urmatorul an nu ne gandim sa apara bebe2.

Alex f. bine ca v-ati ditsrat la maxim in Bamboo. Faine pozele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenuta23 spune:


tanimicum sarbatoriti???
ai fetita mare deja , sufla ea lumanarea in locul lui mami


am uitat sa va spun ce a facut D ieri
i=a cumparat tati acuarele si plastilina, a fost suepr incantat si pasionat de ele, de grija lor toata noaptea nu a dormit...din jumate in jumate de ora se trezea si ma chema sa pictam si sa facem modele

iieri ,la un moment dat cand picta a luat apa , in care punea pensula si a baut-o ...dupa care imi spune ca mai vrea

www.versu.ro/elenuta23-1405.html" target="_blank"> doar un clik pt un vot


Elena , mamica lui Dragos Stefan (9mai2007) si Iulia Anamaria (16 sept2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

Elena-mortal Dragos
ce figura e cum nu a ormit el de grija acuarelelor
si a mea si-a baut apao data de la pictat
Gabriela-seamana cu tine f bine Ana Sofia
cum preferi sa-i spunem Ana sau Sofia?
e tare dulcica,ai sa vezi ca se obisnuieste Sara
eu cind mergeam la prietena mea si era mic de citeva luni bb nu puteam sa-l tin in brate ca imediat plingea a mea dar cu timpul s-a obisnuit acum ea se cere sa o duc la Angelo si pot sta cu el in brate ca nu mai schiteaza nici un moft
o zi buna fetelor
pe la voi pe la subiect numai de bb 2 se aude,numai de gravidute, pai astea nehoatrite cum sa nu fugim??? ca ne molipsim si noi pina la urma



Mami de Giulia 20/06/07

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinabojuc spune:

servus dragelor. noi am venit de la vaccin fara intepatura. a facut alex un pic de febra si ne-a dat tratament trei zile. mergem joi sa vedem ce se mai intampla si daca e bine ii face atunci vaccinul.
gabriela ce frumusete de fetita ai facut. e delicioasa spor la ca e minunat. din pacate mie mi-a fost dat tare putin. asta e. vreau sa fiu cat mai optimista de azi, incerc sa ma las de muls. poate reusesc poate nu. nervii ii las pentru dusmani


www.flickr.com/photos/22219026@N04/" target="_blank">POZE

alina, mami de Alexandra


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariandra spune:

ALINA - Incearca sa nu mai pui totul la suflet.Si eu am trecut prin momente mai dificile, mai ales ca toate ajutoarele imi erau departe....Dar cand ma uitam la minunea de langa mine, uitam de toate.Si acum stau sa ma gandesc, am avut o recuperare destul de dificila, de la o saptamana nici un fel de ajutor de la nimeni, D se intorcea tarziu de la servici, multe alte probleme de natura financiara.....si uite ca datorita credintei si iubirii am trecut peste toate.

GABI - Nici n-am cuvinte, mi-au dat lacrimile de emotie.Sara e asa de dulce alaturi de "papusica" ei scumpa.Ma bucur pentru voi si abia astept s-o cunoastem mai bine si pe Sofia (cred ca voi folosi al doliea nume, ca-mi este tare drag ).

ELENA - Parca-l si vad pe Dragos.Se pare ca si el, ca si Daria e tare marcat de evenimentele de peste zi.Felicitari ca se intelege asa bine cu surioara lui draga.

Am fost duminica la teatrul de papusi la Alba ca Zapada.Am o fetita tare sensibila; a plans ca a murit Alba ca Zapada si la sfarsit plangea ca se terminase piesa.In timpul somnului de dupa masa s-a trezit de 2 ori si tot spunea: "i-a dat un pupic printul lui Alba ca Zapada".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALEX29 spune:

mersi mult fetelor
o sa mai facem o iesire prin februarie o sa va anunt oricum

GABI draga ma bucur tare mult ca esti atat de fericita sunteti o familie perfecta

ANDREEA saracuta Daria ,sa stii ca si Tiadris tare se intistreaza cand se termina Angelina Balerina:((
a stat cuminte la teatru?
ELENA apropo de acuarele de cate ori merg la cumparaturi vreau sa i cumpar dar inca ma abtin
tortul a fost o surpriza din partea finilor foarte gustos

cred ca am i am gasit numele viitorului meu bebe:TASHA,imi place tare mult cum suna

SCUMPA MEA FETITA TIADRIS- 3 oct 2007
http://cluj-poze.scope.ro/thumbnails.php?album=61
http://family.webshots.com/album/572388417dqdSls



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALEX29 spune:

IOANA preturile sunt f ok ,ca si in alte club uri ,nimic exagerat
eu sunt pe tortspre bucuria sotului ca a putut papa ce vrea

SCUMPA MEA FETITA TIADRIS- 3 oct 2007
http://cluj-poze.scope.ro/thumbnails.php?album=61
http://family.webshots.com/album/572388417dqdSls



Mergi la inceput