Gravidutze si mamici de Cluj- 150

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mami_alexia spune:

Meli, multa sanatate

Alex, distractie placuta in seara asta!

Ioana, la voi cum stau planurile legate de bebe 2?





MAMI(Adriana) & ALEXIA(28 aprilie 2007)

www.alexdamian.com/" target="_blank">Sa-l ajutam sa lupte...

N-AVETI UN LOC DE MUNCA PENTRU MINE?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lilly79 spune:

Multa sanatate tuturor.

Si Julia a fost racita de marti pana joi si se pare ca astazi iar i-a revenit si de ieri m-a prins si pe mine.
Vroiam sa mergem si noi la teatru de papusi, dar in aceste conditii amanam pana ne insanatosim.

Noi am inceput diversificarea la 5 luni jumate cu suc de morcovi, apoi mar si de la 6 luni am trecut la pireu de legume(cate o leguma noua la 3 zile) si am introdus treptat si carne, galbenus de ou, branzica facuta in casa si iaurt.Ce emotii aveam si eu la inceput cu diversificarea Acum copilitza mea mananca singurica aproape de toate.

dulcineea eu nu am avut cu mine nici o analiza.Poti sa le ai la tine ca nu-s grele In principiu ar trebui sa stie doctorul tot istoricul tau.

Lilly, mami de Julia (30.05.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALEX29 spune:

ADRIANA mersi mult

week end frumos fetelor


SCUMPA MEA FETITA TIADRIS- 3 oct 2007
http://cluj-poze.scope.ro/thumbnails.php?album=61
http://family.webshots.com/album/572388417dqdSls



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andree27 spune:

Hellooo gagici!!!

Andreea , de Eric (31 Mai 2008) si 3+

Evolutia lui Eric

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_alexia spune:

Andreea, ce semnatura frumoasa! FELICITARI!



MAMI(Adriana) & ALEXIA(28 aprilie 2007)

www.alexdamian.com/" target="_blank">Sa-l ajutam sa lupte...

N-AVETI UN LOC DE MUNCA PENTRU MINE?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana13 spune:

Dulcineea, eu am avut cu mine foaia aia pe care scria dr la fiacare control niste hieroglife S-a uitat pe ea dr pe care l-a lasat Muresan loctiitor. I-a fost de ajuns sa isi dea seama ca nu fost o sarcina care sa fi pus probleme si ca sunt o pacienta normala, fara vreo boala care sa incurce cu ceva.
Alte analize cred ca mi-au facut si in spital, ca a venit dr la mine, dupa nastere, spunind ca am lipsa de fier, dar asta dupa cezariana.







Ioana mama de Patrick Alexandru (01.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana13 spune:

Adriana, parca Alexia era indragostita de Mircea Badea! A trecut la Maruta! Bine ca nu e f stabila de la virsta asta!
Nu pot pune si eu burtica aia rosie, ca nu e cazul. M-am si gindit ca mai incercam o luna si gata, fac si eu o virsta si am zis ca daca pina la 35 nu ramin gravida, inchid capitolu! Daca nu am facut copii de tinara, ca altii sa ramin numai cu unul! Imi va aduce el fetite


Ioana mama de Patrick Alexandru (01.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antoni spune:

Andreea-felicitari pt burtica, sa ai o sarcina usoara!

Ioana-iti dau eu bataita, de ce sa inchizi capitolul? presimt eu ca va fi anul asta, dati-i bataie.Lasa varsta, am prietena care la 36 a facut acum primul.si asteapta sa aiba un an sa-i mai faca un fratior!deci...si, sincer, m-am socat, ca mai mult de 31 nu ti-as fi dat,hihi

Meli11+ si Timea-Larisa(08.07.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antoni spune:

Co-unde-i poza din bazin?ce draguta-i pitica!

Meli11+ si Timea-Larisa(08.07.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana13 spune:

HihiMeli, te-am socat ce babeta sint! inca nu, mai am o luna si ceva.
Am vazut o tipa cu placa azi si m-am gindit la tine si ca tu mergi pe placa la fel de usor cum merg eu pe jos!

ANDREEA, sa ai noroc de o sarcina usoara si de un bebe sanatos!

Sint atit de sensibila azi! Ori e premenstual, ori sint gravida, ori m-a enervat barbatul (azi a zis ca e liber, nu merge la servici, dar s-a dus la distractie!)

Ioana mama de Patrick Alexandru (01.06.2007)

Mergi la inceput