Gravidutze si mamici de Cluj- 150

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

Ciao!!!

Gaby, sunt minunatele pozele! ai doua minuni linga tine! cred ca in momentul asta esti cea mai fericita mamica!!! Felicitari inca o data!

Alina, curaj! si incearca sa nu te stresezi! toate trecem prin momente mai proaste...important e sa le depasim repede! sintem aici pt tine!

Alex, e frumos numele...daca e fetita...daca e baiat, ce zici de Sacha? seamana, nu?


Elena, e mortal Dragos cu apa de la acuarele!

Si stefan e mort dupa plastilina. ma suna la servici Ovi sa mi-l dea la telefon si-mi zice :hai 'casa, mami!" si face ca maimutza (avem un sablon cu maimutica si e preferatul lui)...hihihihih

Nina, ! cum ati sarbatorit?

Alex, am vazut pozele din Bamboo, tare frumoasa ai fost! la multi ani, inca o data!

Dariandra, fetita sensibila. Si stefan a plins cind a batut mosul cocosul...si azi imi zice de el....


eu sint terminata. sint si un pic racita si super stresata de la serviciu...vine finalul de luna, am si un dead-line pacatos miine...am senzatia ca toata lumea trage de mine...uffff....bine ca mai e doar o saptamina si ma urc in avion!

la toate, ma duc sa fac copilului aerosoli (ca e mucos si tuseste) si sa-l bag in pat.

PS: mi-e foameeeee...sper sa apuc sa maninc ceva pina la ora 9...dupa e prea tirziu si nu mai pot sa inghit nimic....

Anca si Stefan (13.01.2008)
POZE NOI
www.flickr.com/photos/23412074@N05/?saved=1" target="_blank">Bebe Stefan 0-9 luni
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana13 spune:

Gabi, bine ca ati ajuns acasa!!! Am scris ca Sofia parca esti tu in miniatura! Bine ca s-a inmultit iubirea la voi, chiar daca sint mai multi participanti la imparteala!

Anca, il duceti si pe Stefan? Sau zburati ca 2 porumbei?
Sa fim sanatosi, stresul de la serv se termina!

VA pup, ca a aparut de la somn banditul!



Ioana mama de Patrick Alexandru (01.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sara2007 spune:

DARIANDRA si SARA fost cu nevasta lu taica-meo..nu ati vazut-o cumva?SARA n-a prea fost atenta,am inteles ca era lume multa si nu-i nu stiu ce piesa..poate pecopii ii fascineaza,cine stie.am inteles ca nici nu vobesc,nici nu canta,is si urati piticiiSARA spus numa ca era noapte si era baba toata,adica baba cloanta.ce figura-i DARIA

ELENA mersi de poze..cetare-i D cu trezitul lui,si SARA a mai avut perioadedin astea cand se trezea pt lucrurile noi.si ce grijuliu e cu IULIA

ALEX ..frumos numele.si exact ca si ANCA am vrut sa spun eu SASHA..mie imi place tare mult si ma mir cum de nu mi-a venit la ALEES.UNDE l-ai gasit pe TASHA?E DE BAIAT?

GABY mai asteptam vesti despre acomodare..ai laptic?ai avut probleme cu sanii?mie mi-a venit de data asta mai repede laptele si cu niste frisoane...groaznice..

ALINA multa rabdare in continuare..si putere.v-a fi totul bine cu siguranta

ANCAB insanatosire grabnica..

NINA LA MULTI ANI SI MULTA MULTA SANATATE,BUCURII SI IMPLINIRI DE TOATE FELURILE..

AM POZE NOI LA SEMNATURA...VA PUP SI SOMN USOR

MAI NOU AM AJUTOR PRIN BUCATARIE..SARA isi aduce scaunul si vrea sa faca tot felul..pireul..la papanasi sa puna putin piper,sau mi-a pus pesmet neprajit petsecel prajit..din astea.azi s-a pus in scoica lui ALEES si ma punea s-o leagan,s-o invelesc..si-a bagat degetul in gura sa doarma,si mi-a cerut o jucariede baietel..ca ea e bebe si e baiat.si a zis ca ea nu mananca paste cu ,,fitel,,adica vitel...ca mananca ,,cocojar.,adica gogosar..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bex spune:

Anca, La multi ani! Sa fii rasfatata azi de Sosoncii tai! Sanatate si bucurii fara numar!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana13 spune:

La multi ani, Anca!!! Sa traiesti 100 de ani sanatosi si voiosi!!!



Ioana mama de Patrick Alexandru (01.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaAlina spune:

Gabriela – ma bucur din suflet ca ati ajuns acasuca cu bine! Eu speram ca Sofia sa semene cu tati dar se pare ca are mama doua fetite!

LA MULTI ANI FERICITI ANCA! SA AI PARTE DE TOT CEEA CE ITI DORESTI!

Alex – tare frumoasa ai fost si cred ca v-ati distrat de minune! Inca o data la multi ani!

Dulcineea – nimic?


Oana si printesa inimilor noastreMaria-Teodora (30.10.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

Gabi, sa va traiasca puiutul cel mic si dragalas!
Anca, La multi ani fericiti!

Paula 16+ si Stefan (30 oct. 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Buna dimineata, scuzati-ma ca dau asa buzna la voi, poate ma ajutati cu un raspuns. Aveti idee unde ii pot gauri urechile piticei mele? Undeva unde sa fie curat. Multumesc din inima celor care imi raspund si sa aveti multa multa sanatate! Chiara Ada, vita mia Chiara creste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

Neata!

LA MULTI ANI SANATOSI SI FERICITI ANCA!SA AI PARTE DE BUCURII ALATURI DE CEI DRAGI TOATA VIATA!!

*********************************************************
Andreea si Eric, micul meu univers... (9 decembrie 2007) si 17+ cu

ERIC, POZE RECENTE
ERIC IN 2009
ERIC , PRIMUL ANISOR

Eu sunt barbatelu' lu' mama!!! Uite ce mare am crescut !!!
Pui mic, mic...

BLOG DE PICI...

Esti mereu cu mine, in suflet, in gand...oriunde ai fi...pentru totdeauna...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenuta23 spune:





ANCA, LA MULTI ANI!!!!!!






www.versu.ro/elenuta23-1405.html" target="_blank"> doar un clik pt un vot


Elena , mamica lui Dragos Stefan (9mai2007) si Iulia Anamaria (16 sept2009)

Mergi la inceput