Mamici si viitoare mamici de gemeni & tripleti(44)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns luludani spune:

la multi multi fericiti petrean sa ai o viata fericita si plina de impliniri alaturi de familia ta frumoasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Citat:
citat din mesajul lui petrean

va servesc cu o felie de tort
http://picasaweb.google.com/catalincodrina/ZiuaMea#5437728907141925170



Vlad si Catalin-17.03.2009
Andrei Luca -15.12.2006

Vizitati magazinul


la multi ani fericiti alaturi de cei 4 barbati!!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IliesClara spune:

LA Multi Ani Bogdana!

................................................................................................................
Clara, de 10 luni si ceva, mami binecuvantata de mamarute minunate - Antonia si Iulia

Bine! Multumim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuca spune:

La multi ani Bogdana, sa fii sanatoasa si fericita alaturi de cei 4 barbati

Tortul arata excelent



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenada spune:

hello fetelor

Bogdana la multi ani cu intarziere. Sa fii sanatoasa iubita si fericita alaturi de familia ta minunata.

E liniste mare pe aici.

Noi suntem relativ bine. Matei a facut o infectie urinara dar cu tratament scapam noi de ea.
Ne chinuim cu diversificarea. Ana papa tot iar Matei face mofturi si nu accepta lingurita asa ca el se autodiversifica si papa singurel legumele fierte.

Maine implinim si noi 7 luni. Ce repede trece timpul.
Am facut si noi o sedinta foto. pozele le puteti vedea aici.



elena fericita de Ana Maria & Matei Stefan - 18 iulie 2009

Piticii mei iubiti


Povestea noastra in Tabu

***CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jocurban spune:

'Neata, mamici!

Revin si eu, dupa o absenta de zile bune...

In primul rand, tuturor sarbatoritilor si sarbatoritelor din aceasta perioada, si din partea mea, cu intarziere...

Elena, foarte faine pozele de la sedinta foto... se simte mana unui profesionist! Piticii sunt adorabili, asa bucalati si zambitori!!!! M-am topit!

Clara, ce mai faceti voi? Cum mai sunteti? Ce-ati mai decis cu vacinurile? Pupici pentru fete, mi-s asa de dragi!

Eu sunt putin ingrijorata, zilele trecute am fost la eco si mi s-a spus ca fetitele sunt mici, au undeva la 800 gr maxim... si suntem in saptamana 29. Cand mai au timp sa creasca??? Voi va amintiti cam ce greutate aveau copiii la 29-30 de saptamani? E normal sa fie asa mici???



Carla 28+ , mami nerabdatoare de Sofia Maria si Natalia Emilia

Blog de babies

www.jocurban.ro" target="_blank">Blog de mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns larisel spune:

Citat:
citat din mesajul lui Jocurban

'Neata, mamici!

Revin si eu, dupa o absenta de zile bune...

In primul rand, tuturor sarbatoritilor si sarbatoritelor din aceasta perioada, si din partea mea, cu intarziere...

Elena, foarte faine pozele de la sedinta foto... se simte mana unui profesionist! Piticii sunt adorabili, asa bucalati si zambitori!!!! M-am topit!

Clara, ce mai faceti voi? Cum mai sunteti? Ce-ati mai decis cu vacinurile? Pupici pentru fete, mi-s asa de dragi!

Eu sunt putin ingrijorata, zilele trecute am fost la eco si mi s-a spus ca fetitele sunt mici, au undeva la 800 gr maxim... si suntem in saptamana 29. Cand mai au timp sa creasca??? Voi va amintiti cam ce greutate aveau copiii la 29-30 de saptamani? E normal sa fie asa mici???



Carla 28+ , mami nerabdatoare de Sofia Maria si Natalia Emilia

Blog de babies

www.jocurban.ro" target="_blank">Blog de mami



M-am uitat pe ecografiile mele si cea mai apropiata este la 29 sapt si 5 zile, cand fetitzele aveau 1200 grame. Dar sa stii ca bb-ii cresc in salturi, intr-o saptamana mai putzin iar in urmatoarea recupereaza, atat in viatza intrauterina cat si in cea de afara. Ai grija de tine mai mult ca inainte!



din 09.12.2009 mami de Katya Natalia & Sofia Alena
amr tot 7 kile (din 23.5)............Target: 7+11(dinainte de II)=18 kg + nshpe mii de vergeturi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andutza_02 spune:

Fetelor azi dau de baut un suc ceva, sau pentru cine vrea senzatii tari un wiskey sau bere, gin tonic si de mancat pizza...
Am mai imbatranit un an, am facut 27 ani dar sunt fericita, obosita si un pic mai batrana psihic, dar implinita...
Va doresc si voua cum imi doresc mie, liniste sufleteasca, sanatate cu carul si un strop de fericire...
Va pup...


http://www.photoshop.com/user/gemenelemele/?wf=share&galleryid=3420fd094f3a4ca0b5a3916e85682548&trackingid=BTAGC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns larisel spune:

Citat:
citat din mesajul lui andutza_02

Fetelor azi dau de baut un suc ceva, sau pentru cine vrea senzatii tari un wiskey sau bere, gin tonic si de mancat pizza...
Am mai imbatranit un an, am facut 27 ani dar sunt fericita, obosita si un pic mai batrana psihic, dar implinita...
Va doresc si voua cum imi doresc mie, liniste sufleteasca, sanatate cu carul si un strop de fericire...
Va pup...


http://www.photoshop.com/user/gemenelemele/?wf=share&galleryid=3420fd094f3a4ca0b5a3916e85682548&trackingid=BTAGC

mami de Valentina si Alexia 19.12.2008


La multi ani!





din 09.12.2009 mami de Katya Natalia & Sofia Alena
amr tot 7 kile (din 23.5)............Target: 7+11(dinainte de II)=18 kg + nshpe mii de vergeturi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jocurban spune:

Andutza, sa ai parte numai de lucruri bune in viata si sa nu imbatranesti "spiritual" niciodata! si multa fericire!




Carla 28+ , mami nerabdatoare de Sofia Maria si Natalia Emilia

Blog de babies

www.jocurban.ro" target="_blank">Blog de mami

Mergi la inceput