BRAVO GABRIELA, ALEXIA! HAI LIA! Pufuleti (111)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns amiss_zip spune:

Citat:
citat din mesajul lui miremia

Amiss mie imi suna bine. Nu stiu daca este nume romanesc, dar si daca nu este, nu vad nicio problema atat timp cat tie iti place.


ma gandesc ca numele asta il va purta el si nu eu, asa ca in primul rand trebuie sa ii fie lui bun. Sa nu fie prea complicat, prea lung, sa fie clar, sa se pronunte usor, si ma gandesc ca este foarte important sa sune romaneste pentru ca lumea in general este rea si te priveste ciudat daca esti roman si ai un nume ciudat sau cu o conotatie clar straina. La scoala poate sa fie luat in ras, mai apoi se pot face tot felul de greseli in acte daca nu se pronunta bine, etc...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amiss_zip spune:

Citat:
citat din mesajul lui alicredo

si mie imi place cum suna atata timp cand nu se citeste saimon.

37+




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amiss_zip spune:

mai fetelor ...voi de ce nu dormiti?
eu am fost stapanita de instinctul de cuib pana acum o ora si ceva si sunt cu adrenalina in vene...dar voi ce scuza aveti?

36+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alicredo spune:

Citat:
citat din mesajul lui amiss_zip

Citat:
citat din mesajul lui alicredo

si mie imi place cum suna atata timp cand nu se citeste saimon.

37+




Amiss


de ce plangi? cu ce te-am suparat? eu ziceam ca saimon suna a strain....depinde si ce nume de familie aveti,,, nu vreau sa te supar

37+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns haircut spune:

Amiss si mie imi place tare mult Simon important e sa fiti voi convinsi de el

Bea, e tare, tare scump Ivan bine ati venit acasa!!!Poate se regleaza cu laptele, daca nu, in scurt timp cred ca va renunta la sanasa se zice...Important e sa fiti sanatosi

Maioneza am mancat si eu cat cuprinde sarcina asta, imi place de mor sper ca n-au fost probleme, pe mine nu m-a suparat nimic

Ioana. conteaza mult cum te intelegi tu cu medicul, cum comunicati, trebuie sa ai incredere ca va fi totul bine, sa fii optimista, acum e prea tarziu sa mai schimbi ceva, asa ca ai incredere in tine, in bb si in dr, totul o sa fie ok



37+ Maia Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amiss_zip spune:

Si trebuie sa ma trezesc in 4 ore si ceva sa o duc pe cea mica la gradinita ...voi fi zombie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alicredo spune:

amiss mie cred ca mii se pregateste ceva....am dormit asa: ieri de la 12 la 8 dimineata, apoi de la 10 la 13:30, iar acum seara de la 19 la 22 again : nu am vrut sa te supar. mii de scuze.
haircut aici esti si tu>?

37+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns haircut spune:

Citat:
citat din mesajul lui amiss_zip

mai fetelor ...voi de ce nu dormiti?
eu am fost stapanita de instinctul de cuib pana acum o ora si ceva si sunt cu adrenalina in vene...dar voi ce scuza aveti?

36+

Amiss



Eu am dormit de la 22 la 1, acum il astept iar pe Ene, dar vad ca se lasa asteptat...



37+ Maia Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Citat:
citat din mesajul lui amiss_zip

mai fetelor ...voi de ce nu dormiti?
eu am fost stapanita de instinctul de cuib pana acum o ora si ceva si sunt cu adrenalina in vene...dar voi ce scuza aveti?

36+

Amiss


Eu trebuie sa termin proiectele pt sesiunea care incepe luni:D
Si cum azi am fost la control si doamna doctor ne-a spus ca nu mai avem mult pana la "marea intalnire", incerc sa termin treburile pt confortul meu psihic. Maine facem bagajul pt spital si poate daca ne mai tine colul cel scurtat, niste cumparaturi pt micuta.

Mirela 38+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arwen92 spune:

fetele,inca sunt aici!!!bagati majoretele la loc ,ca sa nu-i dati ideei lui bebe!!am eco peste 12ore nu nastere....acum am dureri ingrozitoarema inteapa rau pe unde misca bebe si cand respir pe undeva pe sub coaste...pe la plamani...ca sa nu mai zic nimic de durerile de la "dansa"

am luat eu un no spa,dar degeaba!cred ca bag si un scobutildar asta dupa un rennie ca ma ardeeeeee!!!!

arwen9235+s cu Darius-Matei(mai negociem)
Doamne ajuta sa avem bebei sanatosi!!!


Mergi la inceput