Fiv in Ungaria 87

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

mire...bravo.
e bine ca va duceti Sambata la Z...sa vaza el ce-i pe acolo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pamy spune:

KiraClara,da am primit pm-ul de la tine.Am rezolvat pana la urma,o duc pe sora-mea pe care eu o consideram mica ptr astfel de discutii,dar mi-a zis sa stau linistita ca are 21 ani si stie ea mai multe decat noi .M-am conformat situatiei.Ce tie si cu tineretul asta...Asa ca stai tu linistita si vezi ce faci,da sa faci bine ca trebuie sa ne ridici moralul.Nu vezi ce turma mare stam la rand la fiv-uri?te pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

Citat:
citat din mesajul lui samira33

mire...bravo.
e bine ca va duceti Sambata la Z...sa vaza el ce-i pe acolo.


pai, sa stiu ca ochiul lui a vazut ce si cum, ca asa stau cu inima stransa.
prin ce emotii trece omu ca sa faca un copil, azi la coltea era o tanti cu 2 copilasi ca cersit, off, erau asa de frumusei si stateau pe un carton pe asfalt.....n am cuvinte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

sami splendide ofertele, buna treaba ai facut, sa ti dea Dumnezeu o mie de copii ca ti ai facut pomana cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

stiu mire...din astea vezi zi de zi pe strada.
am si eu-ca fiecare dintre noi,momentele mele de revolta...da' pan' la urma...stii vorba aia..."dreptatea noastra ,a oamenilor, nu-i totuna cu dreptatea lui Dumnezeu"...asa sa fie???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

Citat:
citat din mesajul lui samira33

stiu mire...din astea vezi zi de zi pe strada.
am si eu-ca fiecare dintre noi,momentele mele de revolta...da' pan' la urma...stii vorba aia..."dreptatea noastra ,a oamenilor, nu-i totuna cu dreptatea lui Dumnezeu"...asa sa fie???


ai dreptate sami

auzi, goggy pe unde mai umbla?
ce mai face; ai mai vb cu ea?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

mire...mai sunt si altele...da' ma plictisisem deja.
cele selectate...costa intre 500-600 euro pentru 15 nopti de cazare.
asta nu mi se pare scump...chiar daca nu ai inclusa nicio masa.
noi am fost la Lidl la cumparaturi si cu 20.000 forints am umplut portbagajul de cumparaturi...de am tot avut din ele o luna dupa ce ne-am intors din Ungaria.

cat despre urarea ta...ma mltumesc doar cu unu sau doi bebeloi...si il rog pe DD sa-i dea pe ceilalti fiecarei femei de aici...care-si doreste si care lupta sa aibe unul sau mai multi...ca doar stiu foarte bine ce este in sufletul nostru.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

sami mi au placut si preturile si camerele, sunt super faine, citeam la una din oferte ca ti se da ci cafea gratis si sampanie gratis, mama mama
chef facem,

stii, eu s rade ciob, dar sunt zob

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

nu am mai vorbit cu ea...si chiar m-am gandit si eu la ea zilele trecute.
ultima data cand a intrat zicea ca e nebunie la ea la scarbici...poate e prinsa cu treaba!!!
apare ea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

asa i, apare ea

Mergi la inceput