Nascuti din suflet, crescuti in inima *3*

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabi_99 spune:

asi...daca va ramine un semn mik-mik...asta va fi sharmul ei ( evident, pe linga toate celelalte...)

gabi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simi75 spune:

Asi ma bucur ca ai revenit , ne prinde bine cate o incurajare de la cele care au reusit .Sa va fie casa noua plina de veselie.Un pt accidentata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

Asi nici sa vrei tu, io tot nu te pot uita ca te vad zilnic
Mariutza frumoasa sa-i treaca zbenghiul. Si Alex a facut cunostinta cu cimentul cu mine de mana si cu Adi in fata lui la juma' de metru si asta de 2 ori in jumatate de ora Dupa ce ne-a trecut sperietura ne-a umflat rasul ca taman ce venisem de la mare si el avea toata pielea neagra, mai putin nasul proaspat "aranjat" si care contrasta puternic cu restul. Si acum are o pata mai albicioasa pe nas

Mariaa stiu ca sint datoare la tine cu datele de pe prima pagina da' mi-a fost o leneeeee sa te alerg prin "Timisoara" sa-ti gasesc data nasterii... asa ca ai mila de o batrinica care nu mai poate alerga ca la tinerete

****************************************************************
Misha mami fericita de Alexandru (14.03.2008)


excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii (LadyJ)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SoriLea spune:

, ma mai tine-ti minte?

Va pun cateva poze cu sufletelul meu.
http://picasaweb.google.com/sorilea73/RecentlyUpdated#

Lucrul important este acesta...sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai, pentru ce ai putea sa devii. Charles Dubois


SoriLea - MAMI DE RAZVANEL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaalice spune:

sa-ti traiasca feciorul! un dragalas si un ”zambila” smecheros! (o, ce vremuri bune, astea cu scaun de masa, papica in cana si 14-15 ore de somn... )



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi_99 spune:

sorilea ...ci jmekeros....ci fatzuca are...shi zimbetu' care te face sa uitzi de toate cele.....pupici pe nasturelul de nas

gabi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

Sori e minunat Razvanel! Sa va traiasca si sa va aduca numai bucurii!
Astept cu interes poze peste 1 an sa-ti vad cartile aranjate frumos in biblioteca (mai ales pe randul de jos Eu mai am putin si-mi fac rafturi pe tavan

****************************************************************
Misha mami fericita de Alexandru (14.03.2008)


excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii (LadyJ)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns redrose1976 spune:

Am fost aseara la o vecina si, cand sa plecam acasa Larisa n-a fost prea incantata de idee. Eram deja pe hol, gata imbracati si incaltati cand ea merge .... in bucatarie. Se aseaza pe scaun si spune ca vrea supica( asta fiind supa sau ciorba). Degeaba i-am zis ca ii dam supa acasa, ea statea la masa si insista ca vrea supica. Tanti i-a pus o portie de ciorba de fasole verde pe care a mancat-o toata singura.
De obicei ea stie sa spuna "merci" cand primeste ceva; ca sa-i amintesc i-am zis: Cum ii spui la tanti? Ea s-a uitat la vecina si a zis:"mai vei"( mai vrei , adica mai vreau). Noi ne asteptam ca ea sa spuna "merci"; cand colo a mai cerut o portie , pe care, de alfel a si mancat-o.
Sper ca nu v-am plictisit. Pa Pa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simona14 spune:

SoriLea ai o mandrete de baiat,sa-ti traiasca,sa fie sanatos.Iti vine sa-l mananci mai ales cand face mutricica aia dulce.Cred ca toata ziua iti vine sa-l smotocesti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bellaiza spune:

Poftiti la, sa ne fie saptamana frumoasa!
Va anuntam ca ne-am inscris la scoala. Acum asteptam sa se termine inscrierile sa vedem cati colegi avem in clasa.
Momentan, insa, Stefan viseaza la Sabina sau Sabrina, cum ii spune el, i se pare mai amuzant...Cat despre scoala, crede ca-i belea mare...

Daca tot ninge, pai sa ne ninga peste inimi a iubire implinita!

Mergi la inceput