Nascuti din suflet, crescuti in inima *3*

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ioanaalice spune:

sa-ti traiasca!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maimutzak spune:

Cat e de dulce! Io il cer de ginerica de pe-acu, ca tot au aceeasi varsta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi_99 spune:

misha71 ...obosit rau baiatu' ...haios.,......potzi participa la un concurs de poze haioase

gabi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Nu cred ca va mai amintiti de mine ca tare demult n-am mai dat pe aici.Intre timp am reusit si noi sa ne asezam la casa noastra si suntem tare fericiti....cu mici exceptii.Duminica seara Maria a cazut in fata mea si a dat cu fruntea intr-o trepta si evident si-a spart capul.Noroc ca nu si-a pierdut cunostinta ca nu stiu ce ma faceam.Asa ca duminica seara cu catel cu purcel ne-am deplasat la Urgente sa ne coase.Azi meregm sa schimbe pansamentul si sa ne zica cand scoate firele.



Ei sunt norocul meu : Razvan si Maria
Cand Dumnezeu iti inchide o usa , intotdeauna iti deschide o fereastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaalice spune:

asi, imi pare rau de evenimentul neplacut. Dar cred ca celor mai multi copii li se intampla si, statistic, cica cele mai multe accidente de genulacesta se intampla cu parintii langa ei. Si Mihai a patit de doua ori asa, a ramas cu cicatrici - de frumusete zic eu acum!
Bine ca nu s-a intampplat mai rau de atat! sa va bucurati de casa noua si asteptam poze!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

Asi multa sanatate Mariei dar si voua tuturor
si casa trainica!

mamica de Alexandra Ioana nascuta din inima, crescuta in suflet
_

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
Emma este IUBIRE ****** un copil a crescut in inima mea ****** am un inger pazitor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu73 spune:

Asi, sanatate fetitei, toti trecem prin astfel de momente neplacute, noi avem un semn (de frumusete) in barbie.


Misha, ati fost pe faza, ai un cavaler....ce momente frumoase!!!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simona14 spune:

Asi toti avem semne de frumusete Sanatate micutei si sa va bucurati de noua casa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bellaiza spune:

Asi, pupam si noi bubita sa treaca. Mai multi pupici nu strica, nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunnyday07 spune:

Asi, sigur ca nu te-am uitat!

Multa sanatate Mariei si un semn "de buna purtare" cat mai mic.

avem si noi unul, doar ca-i de la varicela

Mergi la inceput