Hai Ayanna_xem!!! Pufuleti Ianuarie-Februarie(108)
Raspunsuri - Pagina 9
bubu_bu spune:
gata ne bagam la orizontala
ne citim dimineata!o noapte buna va doresc!
39+

AMR vedem noi 23.01
poze
gratiana77 spune:
Si eu ma duc la somnic.


Noapte buna si vise placute! Pe dimineata!
38+
(Amaris-Stefania)
AMR o saptamana si ceva!
poze
ioana_fota spune:
Mai am si eu o intrebare la fetele care au cumparat.De care garmastan ati folosit?exista si mai mare de 20 g?Ca am gasit un sait unde mi s-au parut bune preturile fata de ce am gasit prin farmacii.
Ne bagam si noi la
si mai vb dimineata.Odihna placuta tuturor.
30+
Alexandra
blue_rain spune:
Ioana, ia in calcul si transportul. Daca comanzi doar o crema, cu siguranta nu e avantajos.
tzontzo manager
39+
in about 3 days... my life will never be the same, neither my ass..
poze
poze Tzontzo
ioana_fota spune:
Blue rain am facut comanda de vreo 10 produse.Am luat si vata si tifon si bepanthen si supozitoare cu glicerina si comprese sterile, baneocin pudra si altele care m-au dus toate cam la 65 lei.Nu mi se pare mult.
![]()
30+
Alexandra
blue_rain spune:
Da, nu e mult. Depinde cum faci plata, daca plata e ramburs, s-ar putea sa te coste transportul undeva in jur de 20 ron- depinde de distanta, greutatea coletului. Eu am luat din cateva farmacii, la care mi s-a facut discount - mi-au facut un card de fidelitate, toate farmaciile mari au aceasta facilitate: Sensiblu, Catena, Dona.
tzontzo manager
39+
in about 3 days... my life will never be the same, neither my ass..
poze
poze Tzontzo
evyme spune:
Ioana, de pe ce site ai facut comanda? As arunca si eu un ochi sa vad daca-mi mai trebuie ceva... sigur mai am nevoie de baneocin...
Ma bag si eu in patut, sper sa am o noapte mai buna decat cea de ieri, ca altfel o iau razna 

burtici si mamici si sa aveti o noapte odihnitoare!
35+
David Alexandru... inca negociem
poze gravi
trusou bebe
revelion de gravi
AMR 5 saptamani... nu-mi vine sa cred!!!
alicredo spune:
nu pot sa cred ca sunt treaza ....si nu mii s-a rupt apa
.la mine e 4 am. ma chinui de o ora sa adorm la loc si nu am reusit

asa ca.....am pus de o cafea la filtru , sa fie tare sa ne trezeasca la realitate...dar nu prea tare ca bagam laptic.
eu doar o las asa....si ma pun inapoi in patut ...lasand mirosul sa va ademeneasca si sa va trezeasca.sa va puneti voi! puuup
37+ 
alicredo spune:
multumim alicredo de cafea 

eu una m-am servit. f buna!
si sa nu raman datoare:
analessya13 pe una nu m-ai suparat deloc.imi dadeam si eu cu parerea.astea ultimele trec cel mai greu de unde rezulta si nerabdarea.eu mi-am dorit din tot sufletul sa iasa capricorn si maine e prima zi de varsator.asta e ...! are si el personalitate ! nu e dupa cum vrea masa.![]()

alexutzzza asa zici tu ca m-ai luat la un kg?
treaba e asta? si ce flacau mare ai!
luni zici ca e marea intalnire?
mai ai putin!
emotii?
37+ 
