Copilasi din 2002 *69* Acum scolari !!!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Cu pierdutul hainelor... eu ma mai supar, sotul nu, stie el de ce (si el este uituc, mai putin la serviciu unde este mereu pe faza!).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina22 spune:

Vaiii, da' e asa de frumos, Stefan!! E mai frumos decat o fetitza
Si mie imi place sa-i prind chestii in par, da' nu ma lasa...

Katty-ce bine imi pare sa te vad!!
Hmmm,ma gandeam la B-ul lui Andrei al tau, totusi pt o singura greseala??! Nu putea sa-i dea un -FB?!

Nina-noi n-avem Kaufland

Cristina-mare lucru sa vorbeasca corect 2 limbi!!


C+C=Andrei

"Mult timp am avut impresia ca viata mea va incepe in curand, adevarata mea viata.Dar mereu aveam greutati de infruntat, mereu ceva de rezolvat...Dupa aceea viata ar fi inceput.In fine am inteles ca aceste obstacole sunt viata."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Cristina (nu vroiam sa mi se spuna daca e frumos sau nu, poza e facuta doar pentru haiosenia ei - si fireste ca imediat moatele au disparut , ca na, doar nu e fetita!! ). Insa na, ca fetita ar fi fost perceputa ca uratica... DECI ramane baiat !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Katty, si mie se pare ciudat si dur ca pentru o greseala sa ia B. Aici daca scrie corect, dar nu foarte frumos, ci doar frumos, ia totusi stampiluta cu soricel batand din palme (FB).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina22 spune:

Vaiii, da' e asa de frumos, Stefan!! E mai frumos decat o fetitza
Si mie imi place sa-i prind chestii in par, da' nu ma lasa...

Katty-ce bine imi pare sa te vad!!
Hmmm,ma gandeam la B-ul lui Andrei al tau, totusi pt o singura greseala??! Nu putea sa-i dea un -FB?!

Nina-noi n-avem Kaufland

Cristina-mare lucru sa vorbeasca corect 2 limbi!!


C+C=Andrei

"Mult timp am avut impresia ca viata mea va incepe in curand, adevarata mea viata.Dar mereu aveam greutati de infruntat, mereu ceva de rezolvat...Dupa aceea viata ar fi inceput.In fine am inteles ca aceste obstacole sunt viata."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina22 spune:

Vaiii, da' e asa de frumos, Stefan!! E mai frumos decat o fetitza
Si mie imi place sa-i prind chestii in par, da' nu ma lasa...

Katty-ce bine imi pare sa te vad!!
Hmmm,ma gandeam la B-ul lui Andrei al tau, totusi pt o singura greseala??! Nu putea sa-i dea un -FB?!

Nina-noi n-avem Kaufland

Cristina-mare lucru sa vorbeasca corect 2 limbi!!


C+C=Andrei

"Mult timp am avut impresia ca viata mea va incepe in curand, adevarata mea viata.Dar mereu aveam greutati de infruntat, mereu ceva de rezolvat...Dupa aceea viata ar fi inceput.In fine am inteles ca aceste obstacole sunt viata."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina22 spune:

scuze de mesajele triplate, da' mi-a cazut serveru', cred ca in cap
Ma scuzati!!

Nico-tot frumos e!!


C+C=Andrei

"Mult timp am avut impresia ca viata mea va incepe in curand, adevarata mea viata.Dar mereu aveam greutati de infruntat, mereu ceva de rezolvat...Dupa aceea viata ar fi inceput.In fine am inteles ca aceste obstacole sunt viata."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Nico si mie imi place poza cu moatze ! Si are si o privire de fata, acolo.
Abia au vrut sa o primeasca pe Cristina la pictura, ca e prea mica, dar vad ca si la gradi se face astfel de pictura.
Au intrebat-o daca nu vrea la pian(este si ghitara, cor, dansuri populare, cusut) si ar vrea si, acolo.
Nici n-am stiut ca au atatea cursuri.
katty, chiar asa, la o singura greseala putea sa primeasca FB.
La Cristina in clasa, lucrarile fara nici o greseala sunt de *FB. La 1 greseala se noteaza cu FB, iar la 2 greseli cu -FB. Bine-nteles, in carnet si catalog, din clasa a II-a nu mai exista aceste adaugari la FB.
Mai vine si Cristina din cand in cand cu un B, la MI(munca independenta pe caiet), dar e ok. Chiar numai de FB ar fi prea perfect sa aiba.
Apropos, stie cineva unde e albumul cu scrisorile lui Mos Craciun, ca nu mai vad subiectul la "Discutii generale" ?





Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Minunatele Scorpiute

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Citat:
citat din mesajul lui Anina_n

Apropos, stie cineva unde e albumul cu scrisorile lui Mos Craciun, ca nu mai vad subiectul la "Discutii generale" ? [/navy][/font=Comic Sans MS]



Uite, Nina, linkul www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=scrisori pt mos craciun&page=0" target="_blank">aici!


Cristina, Nina, eu nu pun pret pe calificative, dar sotul e mai exigent, eu i-am zis ca pentru mine conteaza sa stie, si atat!

Asa am fost eu, in scoala primara, aveam 10 pe linie tot anul, la sfarsitul anului imi punea invatatoarea un 8, un 9, un 7 la desen, la muzica sau la sport si-mi strica media (ai mei niciodata nu duceau "darul", ca erau oameni cu principii si atunci unii invatatori/profesori asa erau), asa ca luam numai premiul II sau III, iar intr-un an mentiune, asa ca niciodata n-am pus pret pe note, fiindca stiam ca stiu si raspundeam orice ma intreba! Dupa ce am trecut in clasa a V-a si a fost totul pe bune am aratat ca sunt printre cei mai buni!



Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002) varsta Andrei


www.onetruemedia.com/shared?p=8c0a486b860588d396dc22&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andrei



"Se zice ca timpul trece.Timpul nu trece niciodata. Noi trecem prin timp..."
"Invata sa pretuiesti ceea ce ai, ca altfel vei pretui ceea ce ai avut..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Multumesc, katty ! Credeam ca o sa fie mult mai multe scrisori.
Despre note, nici nu sti ce sa-i spui copilului. In clasele mici nu prea conteaza, dar mai incolo conteaza mult, la intrarea la liceu.
Oricum, daca ia B, inseamna ca nu s-a pregatit indeajuns si lucram ceva in plus, chiar daca l-a luat din neatentie.
Deobicei se intampla ca dupa un sir de FB, deodata apar 1-2 de B, lucram in plus si din nou vin un sir de FB si tot asa.
O zi faina, in continuare, acasa, cu cei dragi, fetelor !






Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Minunatele Scorpiute

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput