Redoutistele fidele LR France (176)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Si mie mi se pare mult 10Ron /produs. Eu ma gandeam ca produsele se comanda de acasa, pe site...iar unele tricouri, sa zicem, sunt 4 la pachet, iar daca platesc 10 Ron pe fiecare tricou ajung sa nu merite. Eu am pus intrebarea asta pe PM si nu mi s-a raspuns... In fine...poate ma reprofilez pe amazon, ca vad preturi f bune. Nusha, 7 lire este livrarea? Sau e in functie de suma totala?

Ioana si David, cel mai scump martisor



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

Eu am comandat de pe amazon.co.uk si de amazon.de
Produsele vin in 7 zile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunnyday07 spune:

Amazon livreaza direct in RO, cel putin cel din UK.

Eu am cumparat de mai multe ori, taxele difera in functie de comanda si de cine trimite produsul (unele produse sunt trimise de catre alti vanzatori decat amazon).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns axxxa spune:

numeioana poti sa-mi spui te rog ce inseamna literele E,F,G,H puse imediat dupa marime? Si taxa de transport de 6 lire este pt colet sau pt fiecare pereche, ca nu-mi dau seama f bine din explicatiile lor. Multumesc mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Derniere demarque la Aubaines dar nimic interesant.

Mara si Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geniest spune:

Citat:
citat din mesajul lui axxxa

numeioana poti sa-mi spui te rog ce inseamna literele E,F,G,H puse imediat dupa marime? Si taxa de transport de 6 lire este pt colet sau pt fiecare pereche, ca nu-mi dau seama f bine din explicatiile lor. Multumesc mult.


Si pe mine ma framanta aceeasi dilema. Ioana, spune-ne ai mai cumparat de pe site-ul www.shoesforkids.co.uk ??? Talpile sunt flexibile ???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

Citat:
citat din mesajul lui claujro

Derniere demarque la Aubaines dar nimic interesant.

Mara si Matei

Mai degraba ultima scumpire,in niciun caz reducere.Preturile sunt din ce in ce mai mari, fata de prima zi de solduri.Ma refer la aubaines.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunnyday07 spune:

Spuneti-mi si mie, va rog, cine stie, cum functioneaza posta atlassib?

Te duci tu undeva sa-ti ridici pachetul sau ti-l aduc ei acasa?

Merci!

PS E vorba despre livrarea in Bucuresti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Al_Ma spune:

Axxxa, literele reprezinta latimea pantofului, au un sistem suplimentar de masura. "E" este pt picior ingust si merge pana la cel mai lat.
Geniest, depinde de pantof.
Sunny, le poti ridica de la posta Atlassib sau le poti solicita sa-ti livreze la domiciliu. Taxa este de 11 lei, parca.



Alina si Mara (27 iunie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Am comandat de pe shoes for kids. La primle 2 comenzi au livrat cu 7,5 lire, dar mai nou vad ca au introdus inca 4 lire in plus pt airmail. Pentru 2 perechi. Prima data am comandat ghetute Clarks, firma f cunoscuta si am fost f multumita. Apoi am luat botosi pt casa, cizme de cauciuc si crocsi, la fel de multumita. Acum astept comanda cu adidasi si sandalute pt la vara. F frumoase incaltarile si de calitate. A explicat bine Alina cum e cu latimea pantofilor. E super, nu poti sa dai gres. David acum poarta 23, deci UK 6 si are piciorul putin mai lat, deci ii iau F sau G. Pt la vara i-am luat marimea 7. Merita sa incercati, eu am fost multumita. Sunt mai scumpute, nu pot sa zic ca sunt ieftine, dar macar sunt de firma si multe modele.

M-am tot uitat pe amazon si imi plac f mult adidasii. Nu mi se par scumpi deloc. Oare unde scrie leather o fi piele naturala sau ecologica?

Ioana si David, cel mai scump martisor



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput