Redoutistele fidele LR France (176)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

roxi mothercare nu mai livreaza in ro de prin noiembrie anul trecut

azi am dat o comanda pe amazon.uk mai mult sa-i iau lui david www.amazon.co.uk/Tomy-Rainbow-Aquadraw/dp/B000T50MBI/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=toys&qid=1263938863&sr=8-1" target="_blank">asta dar m-am lipit si eu cu o pereche de www.amazon.co.uk/Ravel-Womens-Cyrah-RLS054-Regular/dp/B001QFZIF0/ref=sr_1_18?ie=UTF8&s=shoes&qid=1263939078&sr=8-18" target="_blank">pantofi taxa de livrare pt amandoua produsele a fost aproape 7lire si mi-au trimis mail ca deja au trimis coletul am dat comanda dimineata


de David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Neata!

Cred ca momentan sunt suspendate livrarile in Ro la motehrcare.
eu am comandat in noiembrie si nu mi-au trimis comanda, dar am primit catalogul lor la posta.

nushu si noi avem din aia ce ai luat ptr David...ai mei nu se joaca deloc cu ea...e uitata undeva prin cosul de jucarii...si a dat 40 de euro pe ea
Sunt faini pantofii...sa-i porti sanatoasa!
si eu vreau sa comand o carte de pe amazon uk.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Neatza!
Nushu si noi avem patura dintr-aia, luata de la Miniblu...dar tot asa nu se prea joaca Marco cu ea. Poate cu david ai mai mult noroc. Oricum, e mai ieftina decat la noi.

vreau sa dau si eu o comanda pe Amazon, jucarii pt. gogoasha mica...sapt. viitoare, dupa ce ne intoarcem din Italia.

_
Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
poze(1) www.dropshots.com/giova1" target="_blank">poze(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delyutz spune:

Fetelor, nu azi ar fi trebuit sa inceapa ultima runda de reduceri?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inima25150 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Delyutz

Fetelor, nu azi ar fi trebuit sa inceapa ultima runda de reduceri?


La Kiabi : cumperi unul si ai 3 gratis!!!
dar, cum soldurile dureaza pana pe 9 febr, e posibil sa inceapa "ultima runda" saptamana viitoare!


Ah ! si inca ceva!
cared intre voi a trimis comanda laadresamea si nu la relais?
ca nu ami gasesc mail-ul de confirmare
o rog sa ma contacteze si sa imi retrimita mail-ul de la LR
Merci!


Mami de Eva Nazdravana
(13.12.2007)

In ziua in care ai incetat a fi copil esti mort !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bia28 spune:

m-am uitat si eu pe site la kiabi, dar voi vedeti ce scrie mic sub oferta? ca la mine nu se intelege si nu-mi dau seama cumperi 1, 3 gratis la ce produse se refera

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iriss27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui bia28

m-am uitat si eu pe site la kiabi, dar voi vedeti ce scrie mic sub oferta? ca la mine nu se intelege si nu-mi dau seama cumperi 1, 3 gratis la ce produse se refera


Cele gratuite vor fi primele 3 mai ieftine. Oferta valabila pt articolele semnalate. Reducerea se aplica la pretul de baza, iar loturile sunt alcatuite din produse identice( asta nu stiu ce inseamna prea bine).


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Puneti in cos, simulati o comanda si vedeti. E simplu. Oferta e valabila pentru produsele care au langa poza si logoul cu reclama.

Mara si Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinam spune:

Nuschu nu am mai facut comenzi online de muuult asa ca nu mai stiu cum e treaba, am vazut ce pantofi ti-ai luat, amazonul livreaza in ro direct sau prin intermediari ai luat pantofii si jucaria?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Buna, fetele! A mai avut cineva curaj sa comande la next si a si primit comanda? Eu am reusit in toamna, dar nu stiu daca sa mai incerc sau nu...

Momentan comand pantofi la www.shoesforkids.co.uk si pe ebay. Trebuie sa ma uit si pe amazon. Spor la shopping!

Ioana si David, cel mai scump martisor



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput