Puiuti de Randunici 2008 !! (356)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cleme spune:

Bubu nu, tocmai asta m=a surprins, era un coleg de-al lui Lucian de la ultimul loc de munca. Si aseara a fost prima data cand ne=am vazut. Bine, ea a fost cea care a avut de comentat.. in fine nu mai conteaza. pe manuta fripta a lui Stef.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Baietii mei inca dorm,toti 3.La noapte cred ca ma duc la nani singura!
Misha,LA MULTI ANI!
Poate ca doar se juca cu capacul de la vanish,nu a apucat sa bea!
Butucico,sunt pe faza.Da,sa-mi zici ziua-data in care vi ,da????
Aoleu,Simo-Mimo ce stres pe tine.Eu zic sa nu iti faci griji ca doar Teodora e fata cu capul pe umeri.Ia,uite cum te incurajeaza si Oana:auzi,da Cata nu cred ca facea parte din echipa de baschet,nu????
manuta lui Stef -scumpic.si eu am patiti cu David cand avea vreo 3 ani,ce am mai suferit-i-am pus spray pt arsuri si asa i-a mai trecut!
Vad ca Nico pastreaza tacerea

Simo cu ,mami de DAVIDsi de SAM

"Exista un singur copil cel mai frumos din lume,si fiecare mama il are"



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

Cleme
In casa nu-ti intra in general decit rude sau prieteni. Stii cum e vorba aia: prietenii ti-i alegi, rudele ti le da Domnul. Insa selectia o poti face in ambele tabere. Foarte urit din partea lor ca s-au comportat asa. Le-ar trebui o lectie sa-i usture nitel.
editez: un "prieten" si ccare iti mai si intra pt prima oara in casa? Chiar ca sunt nesimtiti .

mimo stai bine cu nervii? Noaptea e luuuuuuuuunga!!! Io rad ca am baiat, dar eu stiu ce ma va astepta si pe mine?

bubu, Kya are si vanish-ul meritul lui: a stat cuminte si s-a uitat la TOT DVD-ul cu "super bebe numara" Sper totusi sa nu fie vanish-ul de vina Deocamdata pare ok, dar sunt cu ochii pe el ca pe butelie!

****************************************************************
Misha mami fericita de Alexandru (14.03.2008)


excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii (LadyJ)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Simo27

Poate ca doar se juca cu capacul de la vanish,nu a apucat sa bea!

ii mirosea gurita ca o floare de primavara Si eu sper ca n-a apucat sa traga vreo dusca

****************************************************************
Misha mami fericita de Alexandru (14.03.2008)

excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii (LadyJ)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

cleme despre 'minunatii' amici, au zis fetele tot..eu o intrebare am?..ce a spus sotul tau, mai exact, ce le-a spus lor cand au facut observatiile deplasate, si apoi, ce ti-a spus el tie?..

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Salut.

Misha, of, prin ce ati trecut si voi... Eu aici nu am sus sticlele... dar nici la indemana tare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

LA MULTI ANI CLODUTE!!! Si sa-ti deie Domnul pe fata numai un nesfarsit zambet curat de fericire, fara vreo lacrima! si stii ca ma gandesc des la tine, da?
La multi ani Antoniilor crengutei, fete minunate si frumoase!
Cleme . Si eu am aceeasi intrebare ca si Luny. Faza e ca eu, chiar asa fraiera cum mi-s de regula, as fi pus piciorul in prag mult inainte de 3 dimineata. Pt cine nu pricepe care-s regulile (si bunul-simt) cand vizitezi o casa cu copil mic, trebuie facuta educatie, asta e...Si deie Domnul sa fie intr-un ceas bun cu CV-ul.
...Da' care e problema daca joaca prapaditul baschet? Pai mama, eu la generatia de a 12-a din ziua de azi nu ma gandesc decat ca-s prin baruri, fumeaza si/sau se drogheaza, care joaca sport e o minune! Si cum sa n-o mai lasi Mimo nicaieri???? ( las' ca am fata, imi vine si mie randul; desi, dupa cum ameninta al meu ca-i va impusca pe primii 7 pretendenti, la mine ramane speranta sa iasa si ea cu vreunul in lume, pe ascuns )
Cucuiul Iuliei (imens) aproape a disparut dupa 2 ungeri cu Diclofenac gel, aviz amatorilor (Tuchi, ca ea m-a invatat, de la cucuiul precedent)

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

http://family.webshots.com/photo/2938024240102227597UNualo
Ia uitati aici, ce fac baietii mei

Incarc acum si cateva filmulete cu Stef, daca aveti rabdare sa vizionati, sa ma laud si eu

Naty, e super ca i-a trecut cucuiul cu diclofenac



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

Mufa nu a reusit niciun cucui major pana acum, si se bubuie de toate cele...sper sa nu-i cobesc..

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

Citat:
citat din mesajul lui bubu05

http://family.webshots.com/photo/2938024240102227597UNualo
Ia uitati aici, ce fac baietii mei

Incarc acum si cateva filmulete cu Stef, daca aveti rabdare sa vizionati, sa ma laud si eu

Naty, e super ca i-a trecut cucuiul cu diclofenac



Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
www.bucataras.ro/" target="_blank">Bucataras


cand i-a vazut banditul Muf, zicea 'papte' si casca

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput