Timisoara, Impreuna(166) Galerie pentru Mihi

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mayaione spune:

Multumesc mult pentru raspunsuri! Mi-am facut o idee.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihi spune:

Multumesc dragelor...mai ca-mi vine sa-mi fac si io galerie...vad ca nici azi nu vru sa vina...io celelalte nasteri le-am avut provocate sper ca nu asteapta uterul sa fie provocat...pana acu imi doream sa tot aman momentul...acu incep sa intru in extrem ahalanta...sa vina odata sa nu fie vreo problema pt ea si sa ma scapsi io o data...

avem centuri galbene...mie nu-mi place sportu asta...mai ales ca am auzit ca impiedica cresterea...si azi fura si hai cu cele negre ...si cam asa-i nici unu nu-i prea inalt...da asta sper sa fie numai la cei de performanta ...

va pup pe toate si multumumesc pt sustinere ...habar nu aveti cat ma ajuta

mihi 40+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Mihilica, duminica nasti, am io un feeling...
La Aida am nimerit-o...
Oricum sunt cu toate gandurile bune indreptate catre tine si bebelina...
Ioiii, cat de frumoasa va fi...ca si voi sunteti frumosi, si fratiorii ei la fel!

Pup iu...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

yes yes yes am reusit sa ma cert in engleza cu astia de la telefoane, dupa ce mi-am facut o mie si una de draci ca ma transferau de la un departament la altu m-am nervozat si am inceput sa turui, nu stiu cum puii mei mi-o iesit in engleza dar am rezolvat problemu

Mihi, mie sa sti ca nu mi-o trecut filigu, deci asta e, trebe sa nasti curand incep galeria ca s-au dus fetele la culcare
Doris, faine planuri ai tu acolo, sa ai spor la ele
Maria, "os" nu suntem inca hotarati daca merem mai departe dar are timp de gandire pana in martie cand termina nivelu.
Anda, ce fain ca ai maman la tine

Eu merg azi la piscina cu copilu Paul si Stefan, baietelu de o fost la ziua lui, dupa care somn de voie ca m-am trezit la 4.30 azi dimineata sa merg la sapa

gasca, sa fiti cuminti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

Ecouuuuu
Ce faceti?Eu am descoperit o noua placere.Licitez la bazare..In rest in parametrii.Mai 4 examini si gata 7 s-au dus.Va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihi spune:

Heloo...pai asa imi faceti voi galerie?...daca nasc azi?..da nu prea cred... ca nu da nici un semn...vina cand o vrea numa sanatoasa sa fie!

Va pup dragelor si sper ca suntetzi ok...si va distrati de numa numa...cu familiile voastre

mihi 40+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Haide Mihi...

Azi, la slujba, am trimis un gand bun si pentru tine...

Doamne ajuta...
Vine ea cand e pregatita!

O duminica frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

salut!

ma bag si io ca musca-n lapte aici la voi sa o sustin pe Mihi!

Azi mi-am adus aminte ca tu trebuia sa nasti joi... Sunt alaturi de tine si abia astept sa-ti vad bebelina!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihi spune:

Mersi Miha...mersi Dorisake!

Dragelor voi care cum ati nascut?...la termen au ba?...io incep sa ma stresez...

nu mai dorm de pe la 5 jumate cred...o cerut americanu apa...oricum am un somn treaz...

sa aveti o saptamana faina...va pup pe toate

mihi 40+

http://www.orthodoxphotos.com/books/LFC/rugaciune.shtml

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geta_florina spune:

'neata la toata lumea


Mihi draga de tine, n-ai somn, lasa ca o fi bine... marti mergi iar la control?
eu am nascut la 39 sapt si 6 zile, nici al meu nu s-a prea grabit, mie pur si simplu mi s-a rupt apa noaptea, am mers la spital, am vrut nastere naturala dar am ajuns la cezariana de urgenta. pana la urma a fost bine asa cum a fost, am avut un bebe urias, 4200g.
si mie imi spunea dr ca daca nu vine pana la 40 sapt, il mai lasa cateva zile daca totu-i ok. se pare ca la tine este, asa ca n-ai de ce sa-ti faci griji, apare bebelina cand e pregatita.
ma gandesc la tine si ma rog sa fie totul bine,
noi am avut un weekend fain, cu multe treburi casnice dar si cu somn la greu ...
azi pe baricade iar, Alex la gradi cu vesnica maraiala ca el nu vrea sa mearga ...
voi care cum v-ati petrecut?

o saptamana faina va doresc la toate


Geta, mami de Alex

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> Povestea unui Licurici

"Daca stai sa judeci oamenii, nu mai ai timp sa-i iubesti"

Mergi la inceput