Dieta Rina (4)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alecsia spune:

Adriana, ma mai gandesc cu ciocolata.

Pentru ziua 3 poti gati tocanita de ciupercute cu mamaliguta sau varza calita cu mamaliguta. Ma gandesc ca merge si o tocanita cu vinete si ardei copti cu mamaliguta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianafedorca spune:

m-am tot uitat prin carte si nu vad nimic tentant pt maine deci raman la paste cu ceva sos

_
Adriana mamica de Cezarica Georgian (23 aprilie 2005)
si Anastasia Ioana (7 iulie 2009)



"Faptul ca ai un pian nu te face pianist, dar nasterea unui copil sigur te va face parinte." Michael Levine
"A muri inseamna de fapt a te muta intr-o stea." Octavian Paler



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa79 spune:

fetelro,dar seminte de floarea soarelui am voie sa pap???
sunt sarate,beau apa dupa ai

Ana in concurs!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenutza1305 spune:

buna
am citit parerile voastre de aceasta dieta si, sincer vorbind, chiar imi face cu ochiul sa o incerc.
ar fi posibil sa-mi trimiteti si mie pe mail cartea? elenutza1305@yahoo.com - acolo sunt eu, omul care ar vrea sa piarda ceva kilograme
multumesc anticipat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Inaf78 spune:

stiam ca semintele sunt permise la ziua de vitamine, dar sa fie crude (neprajite)...

O mamica fericita!
(M.A. 21.06.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianafedorca spune:

neata
uff, eu sunt tare suparata, dar asa-mi trebuie, ieri am umblat hai hui pe strazi si am sariot peste pranz si la 5 seara am luat si parnzul si cina si 2 banane pe drum, cam asta fuse toata mancarea mea pe ziua de ieri, apa putina , am reusit de m-am si constipat de la atatea banane, asa-mi trebuie, azi dimi avema +800 gr, adica s-a dus toata munca meade aproape o saptamana...
de azi gata ma fac cuminte, bag multe fructe, in special mere, mi-am facut si un ceai laxativ , sper sa ma tina lipita de toaleta si de azi ma cocotz si pe bicicleta sper maine sa arate si cantarul mai bine si sa ne imprietenim iar

meniul de azi: paste cu sos de rosii si muuult usturoi
as fi pus si niste ciupercute, dar am renuntat drept pedeapsa

pupici
sper voi s aaveti vesti mai bune


si cand ma gandescca se aproprie ziua sotului si vrea tort, ceva de genul amandinelor, cu creme cu galzura....offf
aaa si o s afac si niste sarmale, oare avem voie sarmale? la ziua de proteine, cred ca merg, nu?

_
Adriana mamica de Cezarica Georgian (23 aprilie 2005)
si Anastasia Ioana (7 iulie 2009)



"Faptul ca ai un pian nu te face pianist, dar nasterea unui copil sigur te va face parinte." Michael Levine
"A muri inseamna de fapt a te muta intr-o stea." Octavian Paler



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Neata
Azi la pranz ce mancam?Si nu paste va rog ca data trecuta m-am unflat rau de la ele

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


SA II DAM VIATA ALINEI!!!!!!!!

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT!!

VIATA PENTRU ALEXANDRA!!!

ALEX ARE NEVOIE DE 3000 DE EURO PANA PE 31 IANUARIE


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luiza_tania spune:

alecsia, mamaliga nu-i la ziua a doua?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha81 spune:

Buna fetelor! Rezultatele voastre sunt chiar multumitoare, #351;i faptul c#259; sunte#355;i o echip#259; e tare motivant! Ati īnceput cam repede dupa sarb#259;tori ca altfel eram #351;i eu printre voi...va rog sa imi trimiteti si mie cartea la adresa asinedm2001@yahoo.com. Succes īn continuare #351;i la cāt mai multe kilograme date jos!

pozeBianca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Inaf78 spune:

buna dimineata!
eu astazi mi am pus dimineata masina de facut paine la treaba. m am saturat de atatea paste, asa ca astazi PAINE cu IERBURI AROMATE (reteta din carte). am pus faina neagra, ca sa ma aleg si cu ceva balast la nivel intestinal (tarate)...
diseara: covrigi si CIOCOLATA NEAGRA!!!

O mamica fericita!
(M.A. 21.06.2006)

Mergi la inceput