Dieta Rina (4)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alecsia spune:

terry, multumesc de incurajari. Trebuie sa recunosc ca m-am apucat de dieta asta, ca sa am ocupatie si sa mai uit de suparari.
In perioada urmatoare am tot felul de deplasari si imi va fi greu sa respect meniul. Dar voi incerca sa tin corect.

Astazi, m-am oprit la un restaurant. Nu am gasit nimic cu mamaliguta asa cum imi doream, si am ales tot pizza cu ciuperci si masline. Cred ca-mi vine rau daca mai mananc o data pizza

Terry, mie imi place ciocolata neagra cu cafea sau cu coaja de portocale. Iar preferata mea este ciocolata neagra cu crema de menta Un cubulet cred ca e ok.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

Raportez si eu -1 kg deci 75 ma si lir ca in we am avut si eu o abatere cu niste invitati ca nu puteam sa gust chira nimmic ca eram ciudata saptama asta incerc sa ma tin de program .Vad ca toate suntem cu abateri la cat delung e porgramul asta nici nu ma mir.
Felicitari tuturor ca am slabit si asa putintel dar tot conteaza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alecsia spune:

Citat:
citat din mesajul lui silvi_2005

Raportez si eu -1 kg deci 75 ma si lir ca in we am avut si eu o abatere cu niste invitati ca nu puteam sa gust chira nimmic ca eram ciudata saptama asta incerc sa ma tin de program .Vad ca toate suntem cu abateri la cat delung e porgramul asta nici nu ma mir.
Felicitari tuturor ca am slabit si asa putintel dar tot conteaza

BUCATARIA SYLVIEI
Adevarul, pur si simplu, este rareori pur si nu este niciodata simplu. Oscar Wilde



Bravo silvia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns terry spune:

eu n-am gasit decat cioco Heidi cu 85% simpla. heeeiiii, cine e suparat aici? are cineva necazuri? varsati-le cica dieta asta te ajuta sa iti recapeti un tonus bun si energie. asa ca...Alecsia...capul sus (suntem aici daca te putem ajuta)eu, recunosc ca am facut cam multe abateri saptamana asta. am zis eu ca nevinovate, dar...va ziceam acum cateva zile ca incerc sa ma las de fumat si le-am inlocuit pe alocuri cu seminte (prajite, ce-i drept) si probabil ca alea m-or fi dat peste cap. dar imi revin eu silvi...ma duc sa trec raportelul tau in lista. le asteptam si pe celelalte fete cu efectele curei de saptamana asta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jasmi spune:

saluti fetelor!


am cam dat-o in bara sapt trecuta, dar tot am reusit sa slabesc un kil, desi n-am prea meritat.

sper sa fie mai bine saptamana asta.

azi mi-am facut macaroane cu pesmet si fff putin zahar, iar diseara, dupa ce vin de la sala, cred ca o sa mananc doar cele 2 bucatici de cioco

Jasmi - de scumpa Iulia (10 februarie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns skei spune:

Buna ziua tuturor si felicitari celor care s-au tinutr detreaba. Am inceput si eu azi aceasta dieta si sper o duc cu bine la sfarsit.Am insa cateva nelamuriri si anume:
Daca se pot manca muraturi si in ce zile ?
Orezul e ok la ziua de amidonuri? Scrie in carte sau ati adaptat voi?
Daca de ex la pranz servesc carne de porc e pb daca la cina e de pui?
Cum e cu supa? De carne? De legume?
M-as bucura sa ma lamuriti si pe mine cu aceste "aspecte"
Va pup si va doresc mult succes
Dar sa va spun si despre mine. Am 71 kg si vreau sa ajung macar la 60 kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luiza_tania spune:

fetelor, va parasesc... am stricat iar toata treaba, mai exact de 4 ori pana acuma. a cincea oara nu ma mai apuc de ea :(( trebuie sa fiu sincera cu mine si sa recunosc ca nu sunt in stare sa tin o dieta. o sa incerc macar partea a doua sa vad daca merge, dar mi-am pierdut orice speranta.

spor la slabit celor care reusesc asta mai bine
bye
luiza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne2009 spune:

buna, am citit mesajele voastre, si as incepe si eu dieta aceasta, doar ca nu prea stiu de unde sa incep..trimiteti-mi va rog si mie cartea daca se poate. adresa mea de email este krista_anne2009@yahoo.com

multumesc tare mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns terry spune:

fetelor, am gasit aceeasi reteta dar cu alt nume si alte detalii: http://forums.irinareisler.ro/showthread.php?tid=334&page=1azi, fructesunt pe fuga si imi cer scuze skei ca nu pot raspunde la intrebarile tale acum, dar se trezesc fetele mai experte decat mine.anne ai primit cartea?pup...o zi placuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Neata
Luiza eu zic sa ramai aici si incet incet sa te mobilizezi chiar daca mai ai zile in care dai rateu,toate trecem prin asta dar uite ca ne cam mobilizam una pe alta.
Bai eu am 84.8 ,nu am mai scazut sub 85 dinainte sa raman gravida
Azi fructe si sper sa nu mor

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


SA II DAM VIATA ALINEI!!!!!!!!

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT!!

VIATA PENTRU ALEXANDRA!!!

ALEX ARE NEVOIE DE 3000 DE EURO PANA PE 31 IANUARIE


Mergi la inceput