Dieta Rina (4)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns terry spune:

chiar vroiam sa va intreb cum stati cu hainele.eu inca nu m-am atins de fuste/rochii, dar pantalonii au ramas fara fund. nu mai au pe ce sa se aseze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianafedorca spune:

neata slabutelor

azi mi-am revenit, am baut si ceaiul , am facut si bici 30 min ieri si azi am reveit iar la 66,5, sper dupa ziua defructe de azi sa am maine o cifra si mai frumoasa

nu stiu ce e cu mine dar nu mi-e foame deloc, am papat doar 1 mar si 2 mandarine si apa multa

sa vedem mai tarziu
azi o sa fac 45 de min la bici



_
Adriana mamica de Cezarica Georgian (23 aprilie 2005)
si Anastasia Ioana (7 iulie 2009)



"Faptul ca ai un pian nu te face pianist, dar nasterea unui copil sigur te va face parinte." Michael Levine
"A muri inseamna de fapt a te muta intr-o stea." Octavian Paler



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jasmi spune:

hellou dragelor!

ma bucur ca sunt unele care chiar se tin de treaba.
eu am luat-o ieri pe aratura (am avut musafiri si am facut o budinca), dar azi mi-am revenit si ma duc si la sala, ca sa-mi sterg pacatele

Jasmi - de scumpa Iulia (10 februarie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

Terry am raportat atunci luni,asta imi e marea realizare deocamdata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns terry spune:

trecut in lista, silvi.
n-am observat luni, scuze.cum stati? lihnite? eu am calcat stramb si mi-e bine n-am exagerat mult, dar nu a fost nici fruct nici leguma. pana maine sunt cuminte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa79 spune:

lihnite??? putin zis. sunt satula de merele de dimineata cand salamul meu sta in frigider...ooof. e greu,dar merge,se vede pe cantar si asta ma stimuleaza
cu hainele eu nu vad mare diferenta,poate si din cauza ca sunt inalta si sincer numai pe fund si burta am probleme...si pe picioare.macar de s-ar pune pe titi sa am si eu o marime mai mare as fi happy,dar nu...pe fund...o gramada. sincer fluiere astia de culoare dupa mine pe strada si ce e naspa e ca stiu ca lor le plac cele voluminoase...
va pup

Ana in concurs!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns terry spune:

aoleu...deci sa stiu...daca fluiera negrii...nu-i a buna.
peste 2 luni ajung si eu pe continentul tau. sa ma vezi atunci ce dieta tin. cred ca mananc numa' pepene de la magazin. acolo nu cred ca am cum sa ma cantaresc si tare mi-e teama sa nu pun la loc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jasmi spune:

eu tocmai am venit de la sala
tare fain a fost, dar un pic greu pt ca n-am avut nici energie de la cele 2 portocale si-o banana pe care le-am mancat azi, si nici conditie fizica.

dar totusi nu mi-am dat duhu' pe-acolo si am reusit sa ajung si acasa

Jasmi - de scumpa Iulia (10 februarie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa79 spune:

ahhhh jasmi,ti-am zis eu a esti norocoasa. eu n-am cu cine sa o las pe Ana,ca cineva trebuie sa faca bani(Cristi nu io,eu ii cheltui),deci el e la munca

Ana in concurs!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Inaf78 spune:

buna fetelor!

eu am scapat cu bine de ziua de ieri...

astazi am zis ca nu vreau carne, asa ca am servit oua fierte tari cu salata verde. si diseara la fel.

voi?

si maine? ma gandeam la pilaf sarbesc...iarasi...

O mamica fericita!
(M.A. 21.06.2006)

Mergi la inceput