BRAVO SAGETUTZA, UNBOTICUTZ! Pufuleti 2010 (100)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alicredo spune:

Bravo sagetutza!!! ai scapat !
sa ai mult laptic la bebelina!

35+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dastefa spune:

Sagetutza-felicitari mami sa tte refaci cat mai repede si sa ai o fetita asa cum ti-o doresti

lucia pai la tine suna super decent listuta
se cunoaste ca ai pile

ayanna xem pai si eu am o vaga senzatie ca cel putin ata e pt mai mult de o operatie
oricum m-a dat gata dr ta cu sinceritatea ei
si mai voiam de vreo 2 zile sa-ti spun ca mi-au placut mult pozele tale-alea cu "avantaj de graviduta "m-au dat gata


Mihaela 37+ Miruna si Daria-Stafania-16.11.2006

asa creste Daria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mitumac spune:

Bravo Sagetuza!!!!!!!!!!
Sa fie bebelina sanatoasa, sa creasca mare...iar pt mami refacere rapida si sa vina lapticul....nu a mai asteptat pana luni.....are personalitate puiutul....

Baieti.....incep sa apara si fetele...mai timid....dar incet, incet vin si ele...

35+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ayanna_xem spune:

Multumesc DASTEFA...mi-am urmarit sotul toata casa ca un paparazzi pentru pozele alea, ca am zis ca cine stie cand mai are loc "fenomenul"...macar sa profit acum cat pot de aceste avantaje si sa pastrez si dovada pentru zilele "negre". Nu mai zic ca am mai multe ... si cand gatea si cand spala...am imortalizat toate momentele! dar n-am indraznit sa le postez pe toate, ca nu de alta...dar cik ii "stirbesc" reputatia de "macho" .

PLATEEA, cred ca o sa-mi fac si eu un "pachetel" cu medicamente pe care o sa-l ascund in bagajelul meu, pentru orice eventualitate, desi eu am cumparat acolo pentru ei de toate...si medicamente si materiale sanitare si logic ar fi sa nu spuna ca nu au daca le cer, dar...mai stii?!

HAIRCUT, ne bucuram pentru vestile bune. De acum odihneste-te cat poti de mult si mai lasa pe ceilalti sa se agite...ca noi o sa avem timp destul dupa ce apare bebe sa "recuperam" din atributii.

BEA, stai si tu mami linistita, poate te mai lasa durerile...dar daca zici ca ai si contractii poate ar trebui sa suni totusi la medic ca sa vezi cam ce-ti recomanda. Si la mine e problema cu distanta, ca trebuie sa ajung de la Tg. Neamt la Piatra Neamt (vreo 50 km) si drumurile nu-s prea ok, dar inafara de durerile de oase si de fifi vad ca alte semne nu am si sper sa rezist pana marti cand ma vad cu doctorita sa programam data pentru ceza si parca vad ca ma mai amana vreo saptamana. Oricum, de acum suntem pe ultima suta de metri si tre' sa ne asteptam si la surprize...eu stau in asteptarea momentului si cu frica si cu nerabdare in acelasi timp.

38+ cu strumfita Daria-Ioana

pozicile_ mele
Revelion 2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns al3csa spune:

Buna seara fetele
Am trecut si eu pe aici si m-am speriat cate mamici noi am vazut

Felicitari fetele sa aveti bebei sanatosi si muuuuuuuuuult laptic pt ei

Noi suntem bn .. Nu avem contractii nici dureri .. arsuri nu am mai avut de numai tin minte cand .. In schimb .. mi s-a lasat bartica raaau de tooot. Imi intra toata palma sub sani .. iar inainte abia imi intrau 2 degete ..
Cu somnul tot nu m-am reglat .. Adorm numai cand apare soarele afara ... Ooof si nu e bn deloc .. Sper de azi sa ma reglez si eu ...




34+ Yannis Andrei

Poze
AMR 6 sapt !!! Ce putin mai e pana ne vom tine in brate !!! ..
Morcoveii au inceput sa se vada !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_mario spune:

Citat:
citat din mesajul lui alexia28

Felicitari Sagetutza, Bun venit pe lume bb

Haircut sa vii cu vesti bune de la dr

Am fost si noi azi la dr, col scurt si moale, bb jos de tot, l-a simtit la control, cica mai dureaza cateva zile pana vine bb. Daca nu se intampla nimic, pe 22 ian ma asteapta la spital sa nasc pt ca este de garda.

Multumim fetlor care ne dau vesti despre proaspetele noastre mamici

www.flickr.com/photos/10210052@N04//" target="_blank">Mamica de Natalia Maria 20.02.2008 si 37w Tudor


prietene DC .




acum,cand o fi....bebe si tu sa fiti bine ...e cel mai importantmulta sanatate

Andreea 33+ -Alexandra Elena +Mario Andrei 16.08.2005+Andrei Daniel 09.09.2000
www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_mario spune:

haircut...trebuie sa stai mai mult intinsa si linistita dk bb e coborat...multi







FELICITARI SAGETUTZA !!!!

ms de vesti cris

Andreea 33+ -Alexandra Elena +Mario Andrei 16.08.2005+Andrei Daniel 09.09.2000
www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns al3csa spune:

Am schimbat si noi semnatura ... Si am pus si niste pozici ... cu burtica de 100 cm Fiiix !!

35+ Yannis Andrei

Poze
AMR 5 sapt !!! Ce putin mai e pana ne vom tine in brate !!! ..
Morcoveii au inceput sa se vada !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiacovita spune:

Astazi la ora 11.10 a venit pe lume bebe Rares de Unboticutz.

Revin cu detalii cand le primesc.

Felicitari mamico!!!Bine ai venit pe lume pui mic!

Nasteri usoare in continuare fetelor!

Oana 33+ Eric Nicholas
AMR 6+
Doamne ajuta-ne sa fim sanatosi!

Bebe mic




Daca n-ar fi speranta, inima s-ar frange!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns plateea spune:

ia uite ce de surprize... noroc ca mai vine cineva in vizita si ne anunta!


BRAVO UNBOTICUTZ!

BINE AI VENIT, RARES!




37+ cu bbTo...+ 6 kg, ... + ultimul neuron, si ala... blond! si multa speranta la DD

AMR teoretic 3 sapt. , practic... mai stam si prelungim suspansul...!

Mergi la inceput