Bobocei de sept-oct 2008 (241)

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns angelynna82 spune:

bau

Nikolici tare mi-e ca voi avea un arsenal in casa

ce tare faza cu, clatitele

de Crina Alexandra www.onetruemedia.com/shared?p=6c29da1dcaea711431a9cb&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Din boboc in CRIN
Atat de mare sunt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kllemi spune:

buna dimineata ...iaca si noi dupa o zi plina...dupa ce am fost prin mall mai de dimineatza si un pic prin parc, am ajuns acasa, nu prea a vrut sa manance.... a dormit, dupa care, iar am plecat, in vizita la niste prieteni...si uite asa am ajuns acasa la 10 seara

ange ami nu mai am cuvinte cat de scumpa este Crinuta....cel putin cu tricoul/bluza..ce-o fi pe ea este mortala ..... fetele frumoase si pe sora ta care o atzatza cred, destul de mult la nebunii

babytza cum faci tu de te intalnesti cu toata lumea??? ...eu propun altceva...o intalnire a mamicilor cu de altfel am inteles, ca se fac pe toate forumurile....adica noi de ce nu am putea sa ne intalnim???.....nu stiu cand, dar stabilim o data sa fie undeva mai spre seara, pot veni si tatici daca vor, evident, si sa ne facem o obisnuitza nu pe sapt. dar macar o data pe luna....a ce zici????

In legatura cu mancarea....am observat si eu la copilul meu, ca nu prea mai serveste de cateva zile.....si nici lapte nu mai vrea asa cum vroia odata...adica din 210ml care il lingea de nu mai ramanea nici biberonul.....acum daca bea 120ml sa zic saru-mana
Iar in legatura cu homeopatele, spuneti-mi si mie de unde as putea sa iau ceva de calmare......ca in momentul cand se batea fierul, pe aici eu sforaiam in ghete.....asta e....si cum se numesc....VA MULTUMESC

fericita de AMALIA-ANDREEA (12.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Neata si de la noi Sa fie o saptamana buna !!!!

Sa curga cafeaua si pepsi
Am avut o noapte....mai bine nu va zic m-am dat jos din pat din 10 in 10 minute . I-am dat pastilute de dinti...se mai linistea apoi o luam de la capat cu scanceala A luat si Nurofen, i-am dat si cu gel pe gingiute...a inceput sa sparga maseluta 4. Se vad foarte bine si caninii de sus si cei de jos. Nici nu vreau sa ma gandesc ce in gurita lui sau cat o sa o mai tinem asa cu nedormitul asta

kllemi cand era bebicii mici ne vedeam in fiecare joi. Aveam loc de intalnire. Acelasi si aceeasi ora. Si cine putea venea , cine nu , venea saptamana urmatoare. Diferenta este ca puii stateau in carut cuminti . As vrea sa vad cum ar fi acum sa ne intalnim la un restaurant vreo 7 mamici cu zbanghii Ar fugii toti clientii
Am putea sa ne gasim un loc de joaca unde sa facem intalneli, desi e cam periculos acum cu toate formele de gripa care bantuie orasul....La primavara va fi mai usor sa ne intalnim in parc, e mai safe in aer liber
Intrebai de pastilute si intreba si Alessia. Se numesc Calms forte 4 kids, sunt tot de la Hyland's, au venit acum cu pachetul din USA. Spuneam ca i-am dat acum 2 nopti una. Sunt eficiente, insa parca mi-e teama sa ii dau mereu, le pastrez pentru situatii de urgenta....(azi-noapte trebuia sa consider ca a fost o noapte terifianta si sa ii dau
As putea sa iti scriu ce contine o pastiluta . Se gasesc si la noi bilute din toate , doar ca separat. Si la fel as putea sa iti scriu si la cele de dinti ce contine o pastiluta . Spune-mi daca vrei. Singura chestie e ca trebuie sa iei tu din fiecare si saci combinatia potrivita

Angelyna ce modeala mica ai acolo ce mandra e ea de rochita mamei

Nerantula o scumpete de baiat cu falcute foarte frumoase pozele ! Si voi la fel Va pup si ma bucur ca a inceput sa pape mofturosul

nausica pup ma bucur sa te citesc O s aintru pe mess mai des. Nu prea am mai intrat ca lasam lumea sa vorbeasca singura si dispaream din fata calculatorului Si David isi trage diverse dupa el ca sa cocoate cunosc stilul ....




Babytza si puiiValentina David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Pampers curat

Babytza si puiiValentina David

Mergi la inceput