Dovlecei de septembrie-octombrie 2009 *43*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns suede spune:

Vai,ce ursulet dragut.....
Si ce mami la fel....
Iar salata arata demential.E clar,iar mi-e foame

Citat:
citat din mesajul lui Iulika29

Aici poze noi cu noi

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, Cea mai Fercitå de Bruce Nicholas (14.08.2009)

Bruce, minunea noastrå




Laura fericita de puiut scump norocos Mihnea Costin 12.10.2009

Botez (poze noi):
http://family.webshots.com/album/576090801denWPx

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

nela am vazut pozele cu Ana Banana..imi place mult body-ul cu ratusca-tzusca..si ce am tras cum ai inscris-o pe Anuska la categoria 'fir de trestie'

Kawaichan in legstura cu nepoata mea , ea este la inceput de drum daca pot spune asa si are un repertoriu 'scurt si la obiect', partituri usoare..de revelion ne-a incantat cu un jingle bells si restu improvizatie

Pupp si pe Vik care imi imaginez ca inca nu a scapat de toti´nervii 'cåtårati' pe ea..imi imaginez cam cum sta traba cand vine vorba de banci.Am vazut si poze cu Måmårutza ta care e o scumpa.. a avut la botez o rochitica taaare frumoaså



www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, Cea mai Fercitå de Bruce Nicholas (14.08.2009)

Bruce, minunea noastrå

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:



buna fetele

am reusit sa ajung azi la coafor .. m-am rasfatat. epilat, manechiura, pedichura, coafat. acum sa vedem cum reusim sa ajungem la party diseara .. am mari emotii caci data trecuta i-au pus creierii pe moate anna si eva socrelei ..

nu am citit nimic din urma .. iara ati avut limbarnita, nu?



Elena, mami de Eva Maria (14.01.2008) si Anna Sophia (04.10.2009)
Eva
Anna
papa bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

M-am intors
Dana imi pare rau pentru prietena ta, e greu cred dupa ce construiesti atatea vise si scenarii cu bebelusul sa te trezesti intr-o zi fara bebelus Probabil ca era si primul.
Sunt sigura ca vei gasi un cuvant bun pentru ea.
Viky puisorul a fost foarte bun, salata un pic amara dar buna.
Astept sa mai treaca 3-4 ore sa mananc struguri si portocale...mi-am propus o masa de fructe si mi-am luat numai bunatati.
Acum merg sa-i dau si lui Davidelu laptic bun sa pape, apoi nani si revenim cu forte proaspete mai pe seara.
Va pupam
Iulika, abia astept sa-l vad pe Brucu in pozele de sezon

Lucia, mami de David 13 Septembrie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Citat:
citat din mesajul lui suede

Vai,ce ursulet dragut.....
Si ce mami la fel....
Iar salata arata demential.E clar,iar mi-e foame
Citat:
citat din mesajul lui Iulika29

Aici poze noi cu noi

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, Cea mai Fercitå de Bruce Nicholas (14.08.2009)

Bruce, minunea noastrå




Laura fericita de puiut scump norocos Mihnea Costin 12.10.2009

Botez (poze noi):
http://family.webshots.com/album/576090801denWPx



Eu te invit ca mai am salatå..Nu de atunci..Tocmai am primit si noi salata boef si niste baclava( cred ca asa se scrie) de la socruMå iau de mana cu Ralucapaun nu??

Multumim de aprecieri

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, Cea mai Fercitå de Bruce Nicholas (14.08.2009)

Bruce, minunea noastrå

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns suede spune:

Merci frumos de invitatie!
Prefer la vara..acum 5 ani cand am fost eu in Suedia si termometrul arata -20 grd mi-am promis sa nu mai ajung pe acolo iarna.
Sa nu mai zic ca si vara eu aveam flanel pe mine si gagicile de acolo faceau plaja.

Citat:
citat din mesajul lui Iulika29

Citat:
citat din mesajul lui suede

Vai,ce ursulet dragut.....
Si ce mami la fel....
Iar salata arata demential.E clar,iar mi-e foame
Citat:
citat din mesajul lui Iulika29

Aici poze noi cu noi

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, Cea mai Fercitå de Bruce Nicholas (14.08.2009)

Bruce, minunea noastrå




Laura fericita de puiut scump norocos Mihnea Costin 12.10.2009

Botez (poze noi):
http://family.webshots.com/album/576090801denWPx



Eu te invit ca mai am salatå..Nu de atunci..Tocmai am primit si noi salata boef si niste baclava( cred ca asa se scrie) de la socruMå iau de mana cu Ralucapaun nu??

Multumim de aprecieri

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, Cea mai Fercitå de Bruce Nicholas (14.08.2009)

Bruce, minunea noastrå




Laura fericita de puiut scump norocos Mihnea Costin 12.10.2009

Botez (poze noi):
http://family.webshots.com/album/576090801denWPx

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns santorini spune:

Iulika super pozele! Bruculica e un frumos si un dolofanel, ce bine ii sta in rosu! Iar tu mami arati tare bine. Cu mancarea m-ai dat gata, mai ales salata

Ellenuta sa-ti fie de bine rasfatul si distractie placuta diseara! Daca Nela a zis ca i-au palcut pantofii si geanta de la nunta, am cautat si eu repede pozele (ca si eu sunt innebunita dupa asa ceva). Super (mai ales ca verdele e si culoarea mea preferata). Si dupa aia, molipsita de la Lucia m-am uitat si pe pozele din calatorii (mai ales cele din Libia sunt super) si am ramas cu o curiozitate. Imi raspunzi doar daca nu te deranjeaza intrebarea. Ce job ai mami? Banuiesc ca pozele au fost facute in delegatii, nu?

de Andrei-Alexandru
BOTEZ
POZE DE ANDREIUTZ NAZDRAVAN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ellenuta



buna fetele

am reusit sa ajung azi la coafor .. m-am rasfatat. epilat, manechiura, pedichura, coafat. acum sa vedem cum reusim sa ajungem la party diseara .. am mari emotii caci data trecuta i-au pus creierii pe moate anna si eva socrelei ..

nu am citit nimic din urma .. iara ati avut limbarnita, nu?



Elena, mami de Eva Maria (14.01.2008) si Anna Sophia (04.10.2009)
Eva
Anna
papa bun


Ce as vrea så vad si niste poze!! Super fain..imi place..Cred ca te.ai incarcat putin si ti-ai schimbat starea asa-i??

NU te mai gandi cum o så fie Anna.. va fi cumintica..Mergi si distreaz-te 'ca la 20 de ani'.Cu siguranta se va descurca socrella ta cu ele..

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, Cea mai Fercitå de Bruce Nicholas (14.08.2009)

Bruce, minunea noastrå

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_ana spune:

Iuliko, sunteti deosebit de frumosi voi doi!!! Un baietel si o mamica pe masura! SI mancarurile alea, banuiesc ca iti dai seama ca lesin de pofta.
Ellenuto, distractie placuta diseara!
Vik, parerea mea e ca nu trebuie sa mananci mai putin, ci mai sanatos. O sa va fac o poza sa vedeti cam cum arata o portie de mancare la mine. Este IMENSA!!!! Dar e plina farfuria doar de chestii sanatoase si neingrasatoare. (bine, asta in perioada cand mananc sanatos, sper eu de-acum incolo mereu).
Lucia, dar tu te saturi doar cu pui si salata? Eu am avut si garnitura de legume si pe urma am mancat mar ras cu nuci prajite si acum mi-e foame iar. O sa mananc ce a ramas de la pranz.
Cu sotul cum faci? Mananca la fel ca tine sau ii gatesti separat, asa cum fac eu? Lui i-am prestat o musaca de cartofi cu carne, superba, din care doar am gustat o gura de pofta.

Cristina, mamica de Andrei Eric (26.07.2007) si Emma Ioana (05.09.2009) )
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:


mihaela acum m-am uitat la josh in jumper .. ce haios e!

mely ce "trage" de fiare razvi .. e un frumos!

nela pupa elle pe degetica frumoasa care sta in popou .. si mai pupa elle ochisorii aia cu care o sa-i dea gata pe baieti!

monikus le am salvate undeva si le dau copy paste .. da, salteluta era ptr anna insa i-a luat-o eva inainte ..

santorini imi pare rau de raceala .. paracetamol simplu NU sinus, ceai cu miere si lamaie, osciloccocinum, ptr gat pastile homeogene si strepsils ..

lumi e mult prea devreme ptr suc .. mai las-o .. cel putin pana pe la 5 lunite ..

cristina nu, orezul nu e integral .. am vazut si eu in magazin si cred ca voi lua din ala .. la salata poti sa nu pui menta daca nu-ti place .. ti-ai pus steriletul? cum e? si eu ma duc luna asta .. nu mai stau asa ..

andra iti sta super tunsa asa!!!! esti tare frumoasa!

si eu vreau sa ma tund caci imi cade tare parul .. o sa caut o poze din tinereti sa va dati cu parerea ..

postez si revin ..








Elena, mami de Eva Maria (14.01.2008) si Anna Sophia (04.10.2009)
Eva
Anna
papa bun

Mergi la inceput