Puiuti de Randunici 2008!!(352)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cleme spune:

CRISS LA MULTI ANI SI TOT CE ITI DORESTI!'Neata! sunt si eu la a doua cana de cafea... mai nasol e ca, lasand la o parte situatia in sine ma plictisesc...Si ma tot gandesc in ce directie s-o iau, sunt tare debusolata.
Nico e frumos la Viena, e frumoasa si zapada dar nu mai vreau la noi. Deja mi s-a luat de frig, mocirla si mizerie.
pe toate fetele si va multumesc pt incurajari.
Mama Ariel nu te invidiez deloc! Diana e "parfum" pe langa ce spui tu aici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

scuze de literele lipsa, mi s-a paradit si tastatura, banuiesc ca trebue desfacuta si curatata, dar prefer sa iau alta, decat sa fac munca de chinez batran.

oanaaaaaaa, zi-mi pls, ce ai luat tu cand ai avut criza de bila? ca nu mai pottttt! de 3 zile du la boboci, imi plesneste capul, ma doare bila de lesin si vad ca anghirolul si liv-ul nu maajuta.
am si eu o intrebare, poate stie careva.e posibil sa fac asa ceva de la anticonceptionale? ca prostii nu am mancat mai deloc de sarbatori, doar putin cozonac...
banuiesc ca e si de la oboseala, incerc sa dorm si eu mai mult. ieri am furat 1 ora de somn pe la 6,sper sa pot si azi. i-l dau mamei pe teo cand vine alex de la gradi si ii pun un joc ceva si sper sa dorm putin.

cleme, cred ca esti dezorientata si speriata. incearca sa te relaxezi putin, 1-2 zile sa nu te gandesti la asta apoi vezi daca poi lua indemnizatia astea 2 luni si in timpul asta sa incerci sa cauti ceva sau cine stie, poate iti vine vreo idee sa faci ceva acasa.
oricum,nu te speria, va straluci soarele si la tine!

gudinde, tu ce mai faci? nu te-am mai vazut!
tuchi? tu cum esti?

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
" SAVE THE EARTH, IT'S THE ONLY PLANET WITH CHOCOLATE!"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihatp spune:

cris
la multi ani, sa fiti sanatosi!

Ioan si Ioane
n-am apucat ieri sa intru

Mamica de berbecut-Luca
9 aprilie 2008

www.TickerFactory.com/weight-loss/wtM1xDP/] br / [img] br / " target="_blank">Miha scade

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihatp spune:

pentru cleme o si -icuri o mie. iti spun ce functioneaza pentru mine... cand ajung "jos" de fiecare data rasuflu "usurata", caci stiu ca de acolo nu pot decat sa urc. vali (parca) a avut o idee buna, dar poate deja o folositi, ca macar unul dintre voi sa fie inca cateva luni pe CIC. nu stiu care-ti este specialitatea, dar inca, cu toata criza, sau poate chiar datorita crizei, apar tot felul de oportunitati, poate chiar o "reprofilare".
poti face un brainstorming aici, poate venim noi cu idei. uite la nicol si la ariel ce fain au facut dintr-un interes de "peste program" un job adevarat, chiar propria afacere.

Mamica de berbecut-Luca
9 aprilie 2008

www.TickerFactory.com/weight-loss/wtM1xDP/] br / [img] br / " target="_blank">Miha scade

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cleme spune:

Pai indemnizatia o mai ia Lucian pana in martie; el unde a lucrat acum n-a fost cu contract de munca, stiam ca este doar o chestie temporara dar ma bazam pe mine.
Miha pe undeva si eu am rasuflat usurata, pt ca nu-mi placea locul de munca, oamenii de acolo (atata rautate si parsivenie ca aici nu am vazut pe nicaieri sau poate sunt eu prea naiva si idealista). Ceea ce ma doare mai rau e felul in care s-a intamplat si faptul ca nu am nici-o sursa de venit. Pt ca nu pot nici amaratul ala de somaj sa-l iau deoarece ne-au lasat fara carti de munca din octombrie . Si domeniul meu este presa, unde acum este dezastru si, cinstita sa fiu nu-mi mai doresc, poate la o revista dar ziar nu.
Asa ca tot stau si ma gandesc ce sa fac si cum... mi-o veni vreo idee.
Astia tot zic ca se incalzeste, am venit acum de afara si e friiigggg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Citat:
citat din mesajul lui luny,preluat de la "Gala cei mai Iubiti de la Desprecopii 2009"

Mamici Randunici
Toate, fara exceptie, pentru ca suntem cele mai dastepte, modeste tare,ovcors, frumoase, spirituale, haioase, iubicoase, nabadaioase, ciripitoare, UNITE, suntem prietene dincolo de virtual!!
Si conform planului, sa dea DD fim in cel putin aceeasi formula glorioasa si la pensie, sa ne povestim la o cafea ce mai fac nepoteii, si care-i ultimul trend in materie de bastoane! hai mah, glumeam!:)) sper sa n-avem nevoie, ca o sa facem sport sa ne mentinem:))
pentru supermamici-randunici, sunteti mereu acolo

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!


Fugi de-aci ca ma faci sa bocesc!! Fata,nici macar n-avem loc pe podium-suntem muuulte si-unele dintre noi si mai...durdulii asa
Hai si-un car de



Ela,sufletelului blond!!
Copil zdravan, plin de viata, cu par balai si ochi albastri, ca si maica-sa!
@

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:


Astazi e ziua ta,Criiis
Zi frumoasa ca tineeee
Ti-am trimis ghioceeei,
Ca sa-ti murmure eeei cat de mult te iubiimm!!





Ela,sufletelului blond!!
Copil zdravan, plin de viata, cu par balai si ochi albastri, ca si maica-sa!
@

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Catalina,sa aveti sanatate! Mai fata,nu stiu daca am apucat sa te pupacesc pentru pontul cu scutecele wickies-sunt grozave!!Le folosim numai pentru noapte,pentru ca in rest folosim chiloteii de la pampers(care noaptea nu fac fata)Ieftine si buuune rau!!

Aaaa hi 5!!Pai de ce nu zisesi ca-i in english?!
Ia sa te vad eu acum:tuuutaa,dooE gheu!

Bravo Stela,asa-ti sade!!

Moaaama,Nico e ma oftiiici!!

Arielu' fata,pune osul la treaba,cred ca de-aia bolesti,ca sezi Hai ma..ce de dracii face si ochi albastri al taumama pi el!!
Teicher

liana,cris,cleme si miha!



Ela,sufletelului blond!!
Copil zdravan, plin de viata, cu par balai si ochi albastri, ca si maica-sa!
@

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

CRISS LA MULTI ANI SA FII SANATOASA,IMPLINITA SI FERICITA!!!ma bucur ca andreiutza e bine dar tare dor imi este de ea si de tine...pune si tu cateva pozici

tonic sanatate ..

ariel naspa cu bila...vezi sa nu fie pe sistem nervos,oboseala...soacra mea ia metoclopramid ,no-spa daca o doare...in rest regim..fara grasimi ,ceai de galbenele,ceai pentru fiere si rinichi(asta pana sa se opereze) si sanatate multa...cat despre afacere si loc de munca asta am sa fac si eu dupa ce termin concediul...continui cu ce a inceput randunoiul,chiar azi mi-a zis ca sa nu ma mai stresez ca vrea sa-l ajut pe el,decat sa muncecs la altul mai bine muncecs pentru noi...are cam acelasi domeniu ca si cei la care am lucrat eu,stiu produsele,marcile si cam cu ce se mananca...dar mai am niste lucruri de rezolvat pana atunci...trebuie musai sa-mi iau permis de conducere,musai sa invat sa conduc ca sa nu depind de el ,sa ma pot deplasa la clieti etc...sper sa reusim,eu sunt optimista si asa cum l-am incurajat pe randunoi asa ma incurajez si pe mine...sper sa fie bine...si sa reusim sa facem ceva pentru noi...

luny si peunde umblii?
zoze chiar nu stiam ce scuutecele sa incerc ca pampers imi fac probleme noaptea...am incercat happy si nu am fost multumita ..am sa incerc si wickies sa vedem..pampers nu fac fata pana dimineata si trebuie sa-l schimb tot timpul dimineata cand isi bea lapticul ,adica pe la 5/6 dimineata



RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI


http://community.webshots.com/user/ramonika8128

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Am uitat sa specific... ninge de mori si io tre sa imi iau copilul mare cu al mic dupa mine, de la scoala...

Nicoleta, mama lui Stefan si a lui Matei

Mergi la inceput