Puiuti de Randunici 2008!!(352)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gbutucica spune:

aM VAZUT POZELE si montajele cu ANdrica in brate. A facut-o pe sophie tetita( fetita ) mai mai( adica gigea), a facut bravo cu ea, a ras cu Mufarinul( ca ieri nu-l vazuse). a iubit-o pe Andra si a spus ca este in pac.

Imi place ca si la voi exista aceeasi dezordine in casa ca si la mine.

Andrei nu vbn atat de clar desi vb foarte mult.


mmai fug sa mai fac una alta si revin

am pierdut pozele lui NIco , marg si li caut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Giani, si filmuletul e facut azi la nici o ora dupa ce s-a trezit, ii ia de fapt cam 5 minute sa fac dezastru la loc. Dar nici sa strang jucariile cu care nu se mai joaca nu ma lasa, totul trebuie sa ramana in dezordinea facuta de ea!

Pe cand alt aparat de fotografiat ?

Olga mamica de Sophie, 25 feb 2008

Magazin de modelism

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

filmuletul nr 2 cu Soph il las pe maine..

Olgu, asa o fi.. (sper ca ti-ai dat seama ca tati are mot in frunte).. daca ar sti al meu ce poza am pus cu el ...



Mica dansatoare
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Hoinarii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gbutucica spune:

eu nu mai poci

am incasa un dezastru, iar, am cd-uri peste tot, acum vrea sa se incalte si nu poate( drept [pt care mai scoate o pereche de papuci din du;lap, probabil urmeaza scosul hainelor din sifonier, a dat si el cu mattura si m-a ajutat la stransul jucariilor , dar a imprastiat casetele , cd-urile peste tot , ma doare capu' zau.cutii goale, mor dcu spumele la gura,

ma duc sa ma impusc, revin daca nu m-am ranit tare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

Citat:
citat din mesajul lui gbutucica
dar daca imi ghiciti ce inseamna miina, sai badiii, va dau un premiu


masina?!?!

Citat:
citat din mesajul lui mihutza11
si cateva poze de anul asta,

Pai sa vedem...: sprincenele, culoarea ochilor si gura sunt ale lui tati, iar mami a furat restul ce printesa scumpa

lyvy sa stapinesti sanatoasa masina de spalat! E o achizitie buna.

Citat:
citat din mesajul lui Olgutzika
Misha, a mai fost Alex cu atatia copii prin preajma, in spatii restranse? Poate sa fi modul lui de a raspunde la atatia stimuli ( copii, cadouri, tipete ), multi poate noi. Nu cred ca e cazul sa te sperii, se va mai maturiza si va invata sa isi gestioneze sentimentele astea . Sophie e hiper-excitata cand vin copii la noi,de revelion a fost ceva de nedescris, cum a putut-o chinui pe fetita prietenei mele

A mai fost, dar nu foarte des. Pina acum era mai retras cind era in colesctivitate, chiar daca ii cunostea pe toti. Rar se juca cu cineva. Cind vin copii la el este foarte fericit si e tot intr-o verva, dar cind merge el in vizite e (sau era ) mai retras. Pina ieri cind chiar sarbatoritul a fost cel terorizat. E posibil sa fi fost si aglomeratia (cum zicea mimo dar si faptul ca nu a dormit decit o ora, iar el doarme cam 3 ore dupa amiaza, la fel cum e posibil sa-si fi scos pirleala in urma trosnelilor pe care le-a primit de la acel copil, cum zicea Nicoleta
Mie mi-e teama sa nu-si pastreze naravul asta c'am dat de Ma duc vinata la munca si nu din cauza de barbat violent da' cine ma crede?
clau si eu sper sa ai dreptate si sa-si revina, numai ca azi dimineata a inceput din nou cu urlete si dat in mine (si acum sintem acasa) pentru ca nu m-am ridicat de pe scaun cind voia Maria-Sa

luny imi pare rau intotdeauna cind aud de familii destramate mai ales cind la mijloc sint copii. Insa cine stie care este motivul adevarat si ca totusi poate fi cea mai buna solutie, tocmai pentru ca sa nu sufere copiii mai tirziu.

Moama ce tuna si trasneste afara si ce ploaie de vara a inceput!!!!!!!

****************************************************************


Drum bun, licurici iubit!


Misha mami fericita de Alexandru (14.03.2008)

excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii (LadyJ)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicol_conte spune:

Crenguta noua(353)

Mami de Antonia(23apr2008) si Alexia(24aug2005)

Mergi la inceput