Albinutze de Mai-Iunie 2009(54)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns philip spune:

Andata, n-a ajuns inca. E la Chicago si va dormi acolo in noaptea asta, ma duc s-o iau la 1 PM de la aeroport.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginette spune:

Haideti fetelor la cafeluta!

La multi ani tuturor celor ce se sarbatoresc de Sf. Ioan.

Maya mea iar a facut noapte alba. Toata noaptea s-a trezit tipand si intr-un final a adormit bustean spre dimineata pe la 4 iar eu nu am mai reusit sa adorm deloc, asa ca pe la 6 m-am apucat sa fac mancare.
Nu stiu ce are, eu tot dau vina pe dintisorii care nu au aparut inca.

Gina - mamica de Stefania-Maya 08.06.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginette spune:

Acum s-a trezit sta in patut si tipa tatatatatata (si tati sforaie de rupe).Patutul ei e in dormitor la noi.

[b]andata[/b multumesc, si eu am mari probleme cu neuronii chiar din timpul sarcinii, adica uit de la mana pan' la gura.
Nu stiu cand o sa imi revin.

Gina - mamica de Stefania-Maya 08.06.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clodyac spune:

ginette vreau si eu o cana mareee de cafea la fel a facut si razvan nu stiu ce are uneori

La multi ani!!! tuturor care isi serbeaza ziua astazi sa fiti sanatosi si fericiti

Andata
da a revenit la sentimente mai bune si-a dat seama ca a gresit...

Nu mai retin cine m-a intrebat de tata are probleme respiratorii care s-au agravat si probleme pe sistem nervos respectiv depresie si din cauza asta a trebuit sa se interneze

Fetelor intru in panica eu lui razvi nu i-am facut nimic la cuculet



mamica fericita si implinita de baietel frumos Razvan Andrei

www.flickr.com/photos/34943662@N02/3305358621/" target="_blank">poze clodya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginette spune:

clodyac cu multa placere

sper sa reusesc sa pun si eu poze azi sa vedeti si voi ce minune de fetita am

Gina - mamica de Stefania-Maya 08.06.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Flobaby spune:

Neata fetelor!
mamicilor Ioana ( bebe_beca_) raluca_ioana,yoanna_s, Andreea Ioana (philipp), taticului Andrei Ionut
albinutelor si bondareilor : Sabina Ioana, bb de gabriela; Sofia Ioana, bb de mamicaoana; Mara Ioana, bb de oanalex; Yoan, bb de Blue, Lia Sophie, bb de vanilla_baby; radu Deian, bb de Relusha; Alexandru George, bb de Ancy; Alexandru David, bb de babypussycatt; Andra Ioana, bb de Nicuratze; Ioana, bb de andata .
IUBITA MEA MARIA IOANA .
Anaela, asteptam vesti bune despre Bubu.
Clody, parca Andreea zicea ca nu ia facut nimic lui Philipp la cuculet si a fost ok.
Raluca Ioana, poate chiar nu e nici o problema cu puiul tau.
Dici, nasoala treaba cu somnul dar cred si eu ca i se poate intampla oricui. Ma astept si eu din moment in moment. Nu-ti mai face procese de constiinta pt ca Th e ok. Haios tare Matei.
Ginette, 10x pt cafea.[pup.
Andata, si Maria mai facea asa cu capul cateodata.

Pupici tuturor!

mamica fericita de Maria Ioana 17.06.2009
http://community.webshots.com/user/FlorentinaMacovei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxi2000_ro spune:

Buna dimineata!Multumesc de cafea...e tare buna la taifas cu voi!
LA MULTI ANI!le urez iubitelor noastre mamici cu numele Ioana,sotilor si parintilor lor si puiutilor Ioan si Ioana:sa aveti parte de sanatate si multa multa fericire!

Dici, te inteleg perfect cu oboseala, si ca sa nu-mi creasca si mie urechi sa va spun ca se intampla sa se trezeasca papusa noaptea sa o aud dar pur si simplu nu ma pot ridica la ea.Noroc ca adoarme repede la loc.Am o prietena, are si ea un baietel si reuseste sa-si termine tot lucrul si la 9 sa fie in pat.Vai Doamne ce-o admir.Tare mi-a placut emoticonul cu grasuna ce papa biscuiti, m-am si vazut acolo.

Andata, sa nu te sperii cu caputul, si Ruxi face asa, intai mi s-a parut ciudat, apoi a inceput sa se aplece si in cealalta parte si am dedus ca se juca cu noi, adica ne admira din diferite perspective.

Clody, eu am fost si la chirurg cu sebi cu putuca, dar mi-a zis sa o las in pace ca se va decalota cu timpul, si exact asa a fost.

Va pup pe toate cu drag.
chiar cu olita vreau sa va intreb, am primit si noi una dar are gaurica asa mare ca daca n-o tin cade cu totul in ea. Voi cum faceti, aveti unele mai mici sau ii tineti si voi pe bebei?ca e tare incomod si pentru mine si pentru ea...

http://picasaweb.google.com/roxi2000.ro/X#5423549529383440354

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bebe Beca spune:

Buna dimineata mamicute!

La multi ani albinutelor si mamicilor si taticilor care poarta numele Sfantului Ioan. Multa sanatate, in primul rand... si apoi din toate!
Noi avem astazi 3 sarbatoriti in familie. Pe Sara, pe tatal meu si eu.

Irina, eu folosesc produsele Kerastase. Sau Joico. Poti verifica, te rog, si in bulk/spam? Sa nu fi intrat acolo mailul meu.

Ramona, eu nu as face vaccinul acesta... As merge, mai degraba, pe o stimulare a imunitatii.

Raluca, nu esti off topic deloc. Pana la urma, de-asta suntem aici... Daca spui ca pitica nu ia deloc in greutate, ai putea incerca un set de analize. Marcela parca a descoperit Klebsiella ca fiind cauza faptului ca baietelul ei nu lua in greutate. Multa sanatate! Si La multi ani!

Andata, La multi ani puiutei! Sa creasca mare!
Sta in jucarie, nu are probleme. Nu sta cat as vrea eu, insa sta. Nu stiu ce sa iti spun despre capsor...

Laura, hai ca ne-am prins ca a fost la misto, dar cred ca nu s-a vazut asta din raspunsuri... sau poate ca suntem inca sub stress de la atatea suparari.

Narcisa, sa aveti si voi un an cat mai frumos si mai plin.

Oana, multa sanatate lui Eduard. Ce spun medicii ca inseamna rinichiul acela marit?

Yionna, La multi ani si tie, multa sanatate!

Andreea, La multi ani si voua! Chiar... destin!

Dici, Matei este pus pe glume...

Clody, multa sanatate tatalui tau!

Roxy, cred ca se gasesc olite care sa fie mai micute, sa poata sta copilul singurel...

Revin. A, sa nu uit... de catvea nopti se intampla asa: ma culc, nu pot sa adorm, ma straduiesc din rasputeri. Si, atunci cand vine mos ene si pe la genele mele, ia ghiciti ce se intampla...


Ioana, Rebeca (16.05.2004) si Sara (17.04.2009)
Creste fata mica... Creste si minunea Rebeca
http://community.webshots.com/user/Berecutza
http://community.webshots.com/user/bebeca2004
http://community.webshots.com/user/bebebeca



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Salutare!
Miruta, Carla, Maria buncica...........multumim de complimente!
Philip.......................nu fug nicaieri! Ai cand sa vezi pozele!
Anaela.................ce trage sarmana Dana cu copilul! Sa dea DD sa treaca repede!

Alina-Mirela cu DAVID (27.06.2007) si MATEI (15.05.2009)

POZE

www.totsites.com/tot/davidipate" target="_blank">pagina lui David
Cum a aparut Printul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

LA MULTI ANI CU SANATATE SA AVETI PARTE DE TOATE CELE BUNE!
Ioana, Sara (Bebe_Beca) si Raluca_Ioana si albinutzelor Sabina Ioana de Gabriela, Sofia Ioana de Mamica Oana, Mara Ioana de Oanaalex, Yoan de Blue77, Andra Ioana de Nicuratze, Maria Ioana de Flobaby, Ioanade Anaela si Philip!

rALUCA iOANA...............POATE NU E ASA GRAV FAPTUL CA NU CRESTE! cOPII au perioadele lor cand cresc, altele cand stagneaza..

Alina-Mirela cu DAVID (27.06.2007) si MATEI (15.05.2009)

POZE

www.totsites.com/tot/davidipate" target="_blank">pagina lui David
Cum a aparut Printul!

Mergi la inceput