Bulgarasi si globulete de nov-dec 2007 (205)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

La Multi Ani si de la noi...
Am revenit ieri in Timisoara... Mai repede decat trebuia din cauza unei laringite foarte urate a lui Raul... lasata cu secretii.. Luata ...de la un verisor care ne-a mai imbolnavit de 3 ori... Ce virus asa puternic o fi avand copilul ala... ca de fiecare data cand intra cu el in contact raceste si el....(copilul fiind racit aproape non stop )
Am fost la sanie cu capul gol cateodata ..ne-am tavalit prin zapada si nu am avuit nimic... si uite

Ank Raul 17.10.2007 si Cecilia 11.12.2008
Poze pitici

Pretendenti pt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellis spune:

Citat:
citat din mesajul lui Vasari

Va doresc tuturor un an nou fericit, sanatate si multe impliniri !

Softurela, ce faceti ? Ai reusit sa gasesti un dr la clinica? Am citit si dincolo. :(
Ellis, acum suntem bine. Am facut radiografie, avea pneumonie la ambii plamani. Miercuri am terminat tratamentul si am fost si la control. Cu mancarea stam cam rau acum, dar speram la mai bine. :)

Alina si Maria - 3 nov 2007

ma bucur ca sunteti bine; isi va reveni cu mancarea, e din cauza antibioticelor;
noi am terminat a treia runda de broncho vaxom si ii dau si septilin si vad ca e bine!
Primul orice



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SufletDInger spune:

La multi ani va dorim si noi. Sanatate tuturor, fericire si tot binele din lume.

www.Satmarean-Alexiss.piczo.com

http://b1.lilypie.com/3q8rm7.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

LA MULTI ANI !!!!
Un AN NOU FERICIT, MULTA SANATATE, INTELEGERE SI ARMONIE!


happy mom & ladybird Iasmina Alissa 2+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellis spune:

ANKA - sanatat4e multa lui Raul! si sa nu o afecteze si pe Ceci!
raceala cand e facuta din "neglijenta" noastra, ca sa zic asa, e mai usoara decat virozele preluate...la noi una e cand raceaste un pic ca a transpirat si nu am fost pe faza si alta cand imi aduce 'ceva' de la gradi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

LA MULTI ANI FERICITI!!! 2011 SA NE GASEASCA TOT AICI IMPREUNA, SANATOASE, FERICITE ATAT PE NOI CAT SI PE FAMILIILE NOASTRE!

Ankule multa sanatate lui Raul!
vasari ma bucur ca sunteti mai bine!
ellis ai dreptate cu racelile si ce e furat de la alti

noi suntem bine. Noutati: au inceput sa escaladeze patuturile... asa ca le-am schimbat si inca le face mare placere sa mai exploreze casa dupa ce le culc sper sa depasim faza!



PUSSI mami de gemenele ELENA & ANA 19.11.2007
Suntem mari



DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

neata

ank multa sanatate lui raul!!
pussi, ce paturi ai cumparat?? nu ne arati poze??

de maine incep copilasi gradinita??? eu inca nu m-am hotarat daca sa o mai duc sau nu.... din septembrie pana acum a fost in total 25 de zile..

cum ati petrecut revelionul??? noi ne-am distrat superrr... am dansat pana la 5 dimi....am crezut ca mi se rup papucii...


happy mom & ladybird Iasmina Alissa 2+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g24hit spune:

LA MULTI ANI!

un an nou cu cat mai multe realizari!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

Noi suntem mai bine
....cu simplu fapt ca a luat si cecilia... cu febra 39.3 ... dar coborat repede cu o doza de 5 ml nurofen... Si am descoperit coryzalia ... Foarte bun... se da din ora in ora si e extraordinar de bun... pe raul l-am pus pe picioare in cateva ore dupa 3 zile de febra ... iar ceciliei a inceput sa ii curga nasul rapid ... ceea ce ma bucura ..ca scapa usor...
Pussi ... BB ...ellis...
Pussi si Raul o ia la pas de cand nu mai doarme in patut ... plus ca ma soca initial ... cand ma trezeam cu el langa mine in bucatarie... si eu il stiam la somn in pat

Ank Raul 17.10.2007 si Cecilia 11.12.2008
Poze pitici

Pretendenti pt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vasari spune:

Ank, multa multa sanatate ! Cred ca e greu cu amandoi bolnaviori.
Totulii, ce mai faceti? Parca nu a trecut asa mult de cand ne vedeam in Herastrau. :)

Ieri dupa-masa cand s-a trezit, M mi-a zis ca a visat si mi-a povestit si visul. A fost asa frumos, ca de fetita mica. :) Cu pisicute si desenat...

Lavi, ce petrecere faina, nici nu mai stiu de cand nu am mai dansat mult !

Noi ne pregatim de gradinita. Moral mai mult.

Alina si Maria - 3 nov 2007
Primul orice

Mergi la inceput