La Multi Ani licurici de ian-feb2009(77)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns fil_lily spune:

Va dorim si noi un an nou frumos, plin de impliniri si succese si multa sanatate!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa79 spune:

La multi ani 2010!sa avem parte de sanatate si de bucurii alaturi de familiile noastre!

Va rugam un vot pentru ANA,multumim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisspy spune:

Neata si La Multi Ani inca o data.

La Multi Ani tuturor care poarta numele de Vasile.

La noi a fost liniste in casa, ca afara ziceai ca a venit razboiul. Razvi a fost foarte linistit si nu a parut sa fie deranjat de tambalaul de afara, asa ca la 7:30 ne-a dat trezirea.

Pupici si o zi frumoasa va doresc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yashy spune:

LA MULTI ANI 2010!!!![/center]
Fie ca noul an sa va aduca numai sanatate, bucurii, impliniri... si tot ce va mai doriti! [/center]

La Multi Ani tuturor licuricilor care au implinit un anisor!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna-mama spune:

Neata,

si mie mi-a dat Vladut trezirea de dimineata si vad ca nici gand sa se mai culce

Alina, bine ai revenit de la schi. Cum v-ati simtit?

Lily, La multi ani, papusicii Timea! Sa creasca mare si sanatoasa!

Lisa, am vazut filmuletele cu Anusca, e o dulce


Ana, mami de bubulet zambaret (09.02.2009)

10 luni

Primul Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna-mama spune:

Dark, asteptam pozele! Cred ca ati petrecut pe cinste

Cris, mogaldeata care e fetita mare acum


Ana, mami de bubulet zambaret (09.02.2009)

10 luni

Primul Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

La multi ani tuturor.Un an mai bun ca precedentul,mai imbelsugat,cu multe,multe bucurii si impliniri.

David s-a trezit de la artificii,dar a adormit la loc foarte repede.

Eu imi voi incepe anul cu niste vizite,ba la drita mea,ca nu se mai poate,ba la ecografie(pt san,am descoperit aseara un nodul si nu stiam ce ma tot inteapa si doare in partea stanga,eu credeam ca inima..),apoi cu David,la analize,control..din astea.

La noi a fost ok,a venit cineva pe la noi,am mancat si baut un suc..au plecat si am ramas singurei.Am privit artificifiile din tot orasul,ca nu degeaba stam la etajul 9..apoi s-a trezit David si a privit si el artificiile cu noi,mai vesel,mai contrariat,mai marait,mai somnoros,il incercau cam multe stari :))..nu stia nici el ce-s alea:)),dupa care l-am culcat si am butonat la telecomanda incercand sa gasesc ceva frumos la tv:)))

O zi minunata va doresc.

POZE CU NOI
de David Christian
Speranta si incredere pentru David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

La multi ani sanatosi si fericiti tuturor ce poarta numele Sf Vasile!

POZE CU NOI
de David Christian
Speranta si incredere pentru David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alina1976 spune:

Buna dimineata si LA MULTI ANI!!!

Vreau sa va urez si eu dragi si scumpe prietene sa aveti un An Nou excelent si sa va bucurati de fiecare clipa ce va urma alaturi de minunatii nostri licurici!
Fie ca acest 2010 sa aduca multe impliniri, bucurii si sunt sigura ca va fi un an in care o parte din noi vom deveni din nou gravidute


Sa va spun cum am petrecut noi...pai a fost interesant pentru ca am avut invitate inca doua familii. Prima familie, finii nostri care evident ca au venit cu Raluca mica si dulce in cosulet si inca un cuplu care a venit cu o bebelusa de 5 luni. A fost ff bine pentru ca dupa ora 8.30 toate cele 3 fete dormeau (Saby la ea in camera, Raluca in alta camera in cosulet si Teodora in alta camera ) iar noi, parintii, ne-am distrat la maxim pana pe la ora 2.00...
Evident ca acum sunt varza si imi pica ochii in gura dar asta e...a meritat

Anna, ce frumoase pozeeeee!! Si chiar ca iti statea bine gravi...ia mai baga o burtica anul asta pe la sfarsit asa

Lisa, am admirat din nou pe Anusca dulce!! E mortala!!


SABINA-MARIA (29 decembrie 2008)
ANA-ISABELA (9 octombrie 2006)
"http://lb4f.lilypie.com/qhF1p3.png" Asa creste Anutza noastra
"http://lb1f.lilypie.com/lHCCp3.png" Asa creste Sabinutza noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IRINA.C spune:

La multi ani !!!!!!!!!!am beut am mancat sunt si mai multa si mai plinasi cine s-a trezit devreme??cine cine???ca doar pe 31 s-a trezit la 12!!!!!!!!! azi a 9 era batz desi a adormit la 1!

Apropo fiind treaza am vzt care e treaba: nani la 1, mancase san la culcare, la 3 urlet dat apa urlet necontrolat , leganat urlet de daramana blocu, dat san galgait si nani la loc, la 5 juma urlet aceiasi poveste gll gll si pe bune ca si curgea si inghitea!Eu am un bebelus de 1 an !In final trezit a 9!Ieri a mancat san la 8 de ex si trezit la 12 deci are si zile mai bune da' rare! si clar nu pe 1 ian!Noi am topait cu gasca pn pe la 5, iar eu pn a 7 nu am putut adormi--masea, adrenalina...ehehe.Maine dimin plecam la munte 3 zile.Canci somn!

Ce am dormit noi acu un an pe 1 ian!Fara numar!

POZE BOTEZ ANDREI
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=8069a40b05eaf331b3527d&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url/" target="_blank">VIDEO ANDREI
POZE ANDREI
mami cea mai fericita

Mergi la inceput